3 důvody, proč si musíte přečíst „zatraceně“ od Bunna, Hurtt a Crabtree

Toto opětovné vydání zatracených: Tři mrtvé muži dostanou šestou zbraň zpět dohromady pro hellos a high-oktanovou rompu skrz Amerika ze zákazu.

Na Broken Frontier jsme už několik let značnými posilovači Cullen Bunn. BUNN, bývalý publicista pro web a přispěvatel do Broken Frontier Antology, dlouho uvažoval o tom, že se přesunul k kriticky uznávanému okupaci jako spisovatel, který každý měsíc produkuje obrovské množství komiksů pro širokou škálu vydavatelů. Říkat, že je plodný, by bylo hrubé podhodnocení. Přestože pro Marvel i DC napsal řadu titulů, je to jeho práce vlastněná tvůrcem, které milujeme nejlépe.

Jednou z jeho mnoha populárních sérií je šestá zbraň, epická hororová západní žánr mash-up, který díky svému silnému vyprávěcímu hlasu, trhu a ohromujícímu umění vytvořil mnoho napodobovatelů. Bunnovi spolupracovníci na této sérii, umělec Brian Hurtt a kolorista Bill Crabtree, byli nedílnou součástí popularity série; Jejich úhledné, snadno dostupné umění lákají čtenáře do světa ďábelských generálů občanské války a pekelně označených pistolí.

Před jejich spoluprací na šesté zbrani vytvořili Bunn a Hurtt zatracený příběh o davu o nemrtvém gangsteru jménem Eddie, který pracuje pro (a obvykle kolem) démonické zločinecké rodiny provozované Arch-Demon Al Aligheri. Původně vydaná v roce 2006 společností Oni Press, série Five-DeSue Limited byla nedávno znovu vybavena v rámci přípravy na novou probíhající sérii debutující v květnu, přičemž atmosférické barvy Billa Crabtreeho zapůjčilo přidanou vrstvu hloubky, aby Hurtt je úžasně ostrý černobílý černobílý umění.

Pojďme tedy na to, aby vaše chuť k nové sérii revidovala minulost. Zde jsou tři zatracené jemné důvody, které si musíte přečíst zatraceně: tři dny mrtvé.

#1 tón a nastavení

Vždy jsem cítil, že éra zákazu byla poněkud ironicky pojmenována. Samozřejmě při pohledu zpět z několika desetiletí v budoucnu je snadné učinit takové odhodlání, ale po dobu, která zakázala prodej a spotřebu alkoholu, jistě probíhalo mnoho shenaniganů. Ve skutečnosti veškerý zákaz skutečně prosadil rekreační pití a související činnosti, jako je prostituce a zneužívání drog v podzemí, v tomto procesu lemovaly kapsy rozvíjejícího se trestního podsvětí.

Stejně jako u šesté zbraně, Bunn vytváří pro sérii silný narativní hlas, tentokrát prostřednictvím prvního vyprávění Eddieho, který vypadá a zní to, jako by vystoupil ze starého gangstera. Všechno od úhlepného plácatka knihy a třepaček až po hadské tajemství ve středu zápletky evokuje noir citlivosti a pevný tón klasické fikce kriminality.

Pod uměleckým vedením Bunna a Hurtta, zatracené přepravy čtenářů do jiného času a místa, oslavují vzrušující éru fikce a historie, která nadále rezonuje s publikem téměř o 100 let později.

#2 barvy Billa Crabtree

Původně publikované v černobílé, zatraceně byla vždy série, která prosila o dotek barvy. Nechápejte mě špatně. Miluji Hurtt’s Original Line Art. Jeho skvrnění černochů je texturované a pečlivé; Jeho vizuální vyprávění čisté a tekuté. Ale zatraceně je kniha o prokletých gangsterech a rodinách démonických zločinů z pekla. Pomlčka barvy přidává pouze zlověstnou atmosféru tajemství krve nasáknutém.

Jedná technika Billa Crabtreeho barevnému umění se vyplatí v piky. Jeho paleta je diktována potřebami příběhu a nikdy nenahrazuje podívanou na podstatu. Potlačené purpury a blues přidávají vizuální hloubku k Hurttově linii a zároveň zvyšují měnící se emocionální tón série. Mezitím luridní červené a pomeranče přerušují scény mnohem viscerální povahy, aniž by se někdy cítili příliš nesprávně nebo krvavé.

V tomto smyslu je Crabtree stejně jako jeho spolupracovníci. Když jsem se zeptal Bunna na nábor koloristy pro zatraceně, poznamenal: „Přivedení barvy do noirského světa démonů a gangsterů a tommy zbraní při zachování správné nálady a pocitu není snadné, takže jsme potřebovali jednoho z nejlepších koloristů v okolí . Bill je vypravěč se svými barvami, a to z něj dělá úžasný vhodný pro tuto sérii. “

#3 Probíhající série

Podle Bunna „píše první oblouk nové série takovým způsobem, že stanoví všechno a stanoví politiku světa pro ty, kteří knihu dosud nečetli.“ Jak již bylo řečeno, vyplatí se číst tři dny mrtvé, i když jen se představí Eddieho, než se týká provozování svého nového klubu The Gehenna Room.

V květnu v květnu z Oni Press, zatracená probíhající série Chronicles další kapitola v Eddie’s Saga. Úvodní oblouk seriálu vidí, jak ho starý kamarád zasáhl na místo, kde by ležel nízko, což je jisté znaky zajímavých časů před nimi nehynoucího bývalého gangstera. Přetáhl zpět do doslovného zločince podsvětí, kdenull

Leave a Comment