Panel mladých chlapců Comic-Con rozkládá sérii superhrdiny

, že panel Comic-Con Panel pro mladé chlapce zasáhl SDCC, ale ztratil se v zamíchání dalších velkých zpráv. Na základě komiksu spisovatele Gartha Ennise a umělce Daricka Robinsona si představuje svět, kde existují superhrdinové, a jsou prostě nejhorší. Titulární skupina vedená Billym Billym Billym Karla Urbanem se tedy snaží tyto superhrdiny svrhnout. Wee Hughie a Erin Moriarity’s Annie leden/Starlight jsou Jack Quaid’s Wee Hughie a Erin Moriarity ANNIETORISTY, jejichž oči tento zkorumpovaný a cynický svět je položen holý. Tato série, která je plná akce a humoru, pravděpodobně půjde po temných silnicích, než skončí. Otázka, kterou musí každý zvážit, je, zda je dav superhrdiny živé akce připraven na takový bummer příběhu. Budou mladí chlapci s řadou „TV-MA“ od Marvel’s Netflix pořadů po dospělé jízdné pro dospělé, prostě násilní a šokující pro sebe?

Ať tak či onak, zjistíme to, protože série má premiéru v pátek 26. července 2019 na Amazon Prime. Krátce před zahájením panelu Comic-Con mladých chlapců, streamování obrovského oznámilo, že se série vrátí na druhou sezónu. To ukazuje úžasnou víru v pořad a její schopnost vtáhnout nebo alespoň udržovat předplatitele. Také mluví o kvalitě série, protože pokud by to byl jen násilný cynický nepořádek, Amazon by mohl jednoduše nechat jednu sezónu stát sám. Přesto dojde k násilí. Klipy zobrazené na panelu Comic-Con odhalují, že dva z kostýmovaných hrdinů zmrzačili a strašně spálili dva zloděje obrněných vozů. V prvním přívěsu mladých chlapců vidíme hlavní postavu zabíjet Flash Clone A-Train zabíjet hlavní postavu Hughieho přítelkyni a necháme ho, aby držel odříznuté ruce.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Kdo jsou chlapci?

Zatímco panel mladých chlapců Comic-Con se neponořil příliš hluboko do původní historie grafických románů, určitě z důvodů spoiler. Můžete se podívat na našeho rozsáhlého vysvětlujícího o sérii (také Light on Spoilers), abyste se o nich dozvěděli mnohem více. Stručně řečeno, jsou to skupina lidí se zvláštními schopnostmi (ne nutně „mocnostmi“), kteří jsou schopni „výprask“ superhrdinů svého světa. Tato čísla jsou méně jako superhrdinové, se kterými jsme v Marvel a DC známí. Spravují je korporace, která nakonec vytvořila všechny supervelmoci. Hrdinové i darebáci jsou mnohem více podobný profesionálnímu wrestlingu než typ „dobré“ versus „zlé“ mentality, na kterou jsme zvyklí. To je místo, kde přicházejí mladí chlapci. Vypadají, aby zkontrolovali sílu těchto božských postav, které se velmi málo starají o poškození kolaterálu, které způsobují.

Podrobnosti z panelu Comic-Con Young Boys

Panel začal vývojářem show Eric Kripke, mužem za Supernatural, a řekl, že Amazon byl ideálním místem pro sérii „protože koupili hřiště“. Vtip, dále řekl, že Amazon věřil v myšlenku a dal jim svobodu, aby skutečně vyprávěli příběh Gartha Ennise. Kripke a obsazení hovořili o tom, jak včas se příběh cítil, konkrétně o tom, jak institucionální postavy naznačují, že inspirují a chrání lidi, nejsou tím, co se zdají. Tento příběh zdůrazňuje problémy o nedostatku odpovědnosti za autoritní údaje od státních úředníků na úrovni komunity po nejvyšší úřady zvolené moci.

Panel mladých chlapců Comic-Con byl jen otázkou a odpovědí s fanoušky, takže jsme nedostali příliš mnoho vhledu do většího příběhu. I když je to něco, co budou chtít udržet blízko jejich truhly. Postavy jsou většinou stejné, a to jak s „anti-heroes“, tak „supers“. Jedna změna přichází ve formě Madelyn Stillwell, kterou hrála Elizabeth Shue, která byla v komiksu mužskou postavou. Stillwell je vedoucím „Hero Management“ ve Vought Corporation. Stále se zdá, že srdce série je stejné jako srdce komiksu, postavy Hughie a Annie, které se vyrovnávají s realitou světa, ve kterém se nacházejí.

Věk dekonstrukce superhrdiny přichází

Na panelu Comic-Con mladých chlapců nebylo diskutováno větší otázka o dekonstrukci superhrdiny. Když strážci poprvé debutovali, čtenáři komiksů nikdy předtím nečelili morálně vadné postavy. Jistě, postavy, které známe a milujeme, mají problémy, ale obvykle jejich selhání nebyly morální rozmanitostí. Přesto, po 20 letech komiksových filmů na velkých a malých obrazovkách, jsou diváci připraveni podívat se pod kapoty k temné a zlověstné povaze toho, co to znamená být supervelpowered vigilant v uzemněném světě? Nebyli připraveni, když se Zach Snyder pokusil se svým převzetím strážců, kteří ačkoli úspěšní, neměl dopad, který měl grafický román. Rovněž to nepřistálo, když PlayStation provedla adaptaci síly Briana Michaela Bendise, ale mohlo by to být proto, že se lidé nepřihlásili do služby PlayStation, aby si prohlédli superhrdinové příběhy.

Bude tedy zajímavé zjistit, jestli to mladí chlapci držíS přistání a získávání reakce od fanoušků komiksu, které knihy dělaly. Superhrdinové vlastnosti jsou stále velkou společností v probíhajících streamovacích válkách a Amazon potřebuje. Přesto, s dospělým jídlem, které se brzy najdete na obou Hulu, DC Universe a HBO Max, mohou být mladí chlapci pro vašeho náhodného fanouška komiksu příliš velký. Je to přesvědčivý příběh a existuje spousta záhad, která by měla být těžena pro drama, takže doufejme, že to fanoušci budou vracet další.

Co myslíš? Sdílejte své myšlenky v komentářích nebo sdílením krátkého článku o sociálních médiích.

Hlavní obrázek prostřednictvím Amazon Studios

Leave a Comment