C je pro komentář: Mayny Thor’s Name Game

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Josh Crawley

Josh Crawley

Než se dostanu do jádra sloupce tohoto týdne, rád bych se chvilku dotkl oznámení učiněného včera. “… Image Central bude pracovat mnohem přímo s nejlepšími produkcemi krávy Marca Silvestriho a bude řídit spoustu zásadních operací.” V rámci tohoto uspořádání existuje úžasný a úžasný marketing/PR gal venku s názvem Christine Dinh, že nějaká inteligentní společnost – nejlépe vydavatel komiksů – musí být jistě brzy zachytit; Předtím, než to bude vaše konkurence.

~

Mighty Thor #1

Včera Marvel oznámil „nový“ název Thora: Mighty Thor. Proč jsem dal nový do uvozovek? Jsem rád, že jste se zeptal.

Stejný spisovatel? Šek. Stejný umělec, který toto zahájil hodně nedávné inkarnace publikování? Šek. Aktuální umělec se vrátí pro další oblouk? Šek.

Oh, teď to chápu. Vychází film a je to snadné místo, kde začít číst o postavě.

To je jedno.

Než půjdu dále, mějte na paměti, že nemám problémy s kreativním týmem (Matt Fraction, Olivier Coipel, Pascal Ferry a zbytek).

Pokud chcete, aby se kniha pro někoho mnohem usnadnila, přehrávání hry (a číselné hry, občas), neusnadňuje prodávání produktu mnohem snazší. “Thor Volume 3 #12 vede do Thor Volume 1 #600, který býval názvem Journey do Mystery až do vydání 126,” byl dost špatný, ale poněkud to zjednodušilo věci. Nyní však také dostaneme štěstí, že vypráví (doufejme) nové zákazníky „a to vedlo do Mighty Thor #1 – což je stejnou osobou a pokračuje ve svém probíhajícím příběhu – a Thor svazek 1 se vrátil k tomu, aby se nazýval Journey do Mystery , který je psán osobou, která napsala Thora předtím, než současná osoba začala psát Thora, ale jeho dvě sbírky grafických románů nevypadají nic podobného. “

Nechápejte mě špatně. Popíšu to lidem. Nebudu jim však obviňovat, pokud odejdou, aniž by se něco dostali, protože se někdo rozhodl hrát otravou hru labyrintových hudebních titulů.

Cesta do tajemství #622

Věci, jako je tento, také vedou k chromým pojmenováním a číslováním konvencí – nebo jejich nedostatku -, pokud se to týká grafických nových sbírek. Tři svazky běhu J. Michael Straczynski jsou očíslovány, následující svazek od Kieron Gillen má odpovídající obchodní šaty s svazky Straczynski, ale objem poté je obléhací vázací svazek, takže nejen neexistují žádná čísla, ale neexistují, ale ne ‘ T je velmi dobře na polici. To a skutečnost, že se jedná o knihu Thor, se hraje ve prospěch propagace obrovské události. Je to dobrý způsob, jak přesvědčit některé lidi, na které kniha nezáleží na tom, aby pokračovala ve čtení.

Nechci ani přemýšlet o tom, jaké to bude jako dva měsíce, když se rozhodnou – jen hádám tady – znovu spustit novou knihu kapitána Ameriky (pro Steve Rogers, ale přineste zpět příběhy Napětí (pro Bucky Barnes) s původním číslováním jen proto, aby věci více zmást; Obzvláště pokud přinesou komiksy kapitána Ameriky.

„Nové“ tituly, jako je tento, také zkosení cen. V roce 2008 získal nový titul Thor cenu Eagle Award za velmi milovaný nový komiks. Jako nově spuštěná kniha pro postavu, která za chvíli neměla titul, jsem s tím byl v pořádku (na rozdíl od toho, že jsem přidal další název postavy, která měla sérii v kontinuity nebo mnohem více pro věky, jako je Invincible Iron Man ). Číslování, které se vrátilo, však změnilo tento nový titul zpět na starý titul. Nyní bude tento „nový“ titul zřejmě způsobilý pro nejrůznější kategorie „nových“ ocenění, i když má stejného spisovatele, jaký měl k problémům. Ve vší spravedlnosti se však jedná o nedostatek pravidel ocenění, ale myslím, že to pomůže poukázat na obecnou absurditu.

Někteří lidé mohou tvrdit, že zákazníci se dostanou mimo sérii s vysokými objemovými čísly. Byl bych trochu otevřenější této teorii, kdyby se Grafické romány Sandman tak dobře neprodávaly.

Mějte na paměti; Nejsem jen obviňuji Marvel z takových věcí. Bojím se dokonce dostat se do nepořádku, který je netopýrem knih.

~

To je na tento týden. Nezapomeňte také zkontrolovat podcast koblihy a Top Cow-nyní výhodně umístěný na iTunes-, který jsem ho hostil; Hodně poděkování Dereku Cowardovi a celé rodině komiksů!

~

Sledujte mé tweety, pošlete mi e -mail a nezapomeňte dávat pozor na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley může nebo nemusí být klávesovi pro Everclear. Důrazně navrhuje, abyste se vsadili, že je.

Leave a Comment