Dlouho žijte … uh … tba?

Tento příspěvek je uveden pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson nemá na sobě klobouk

Sloupec KC od KC Carlson

Nové Diamond Previews zasáhne obchody dnes (středa 28. srpna), takže tady je to, co jsem nadšený, že si mohu předobjednat tento měsíc!

DC Comics

Legie superhrdinů #1

Legie super-heroes #1-napsal Brian Michael Bendis s uměním Ryana Sook. Na to jsem dlouho čekal !!! Jak mnoho Westfielders může vědět, zdánlivé tisíciletí, byl jsem pro DC editorem Legion of Super-Heroes Comics (mimo jiné) a bylo to doslova vysněnou prací! (Přestože každodenní zkušenost s tímto úkolem nebyl vždy naplněn úžasností, stále to byl většinou výbuch!) To, co jsem dosud viděl Sookho kresby LSH umělci!). Bendis jako spisovatel LSH je pro mě trochu záhadnější, ale věděl, že vytvořil a vyvinul postavu Miles Morales Spider-Man (s umělkyní Sarah Pichelli), ukazuje mi, že je skvělý s komplexními teenagery. Takže Bendis dostane můj hlas pro současného Legion Leader!

Bendis nás škádlí velkým časem v citacích z kopie obtěžování: „Toto je zbrusu nová legie superhrdinů. To se hluboce vrací k původním ideálům a konceptům legie, ale legie neexistovala v kontinuitě vesmíru DC, jak to dnes stojí (důraz na důl). Takže to je čerstvé převzetí klasické franšízy DC, jako tomu bylo v době. Nemusíte nic číst. Superman a jeho rodina se s nimi setkávají poprvé spolu s námi. “

Legie superhrdinů #1 varianta Ryan Sook

A více Bendis… „Legie superhrdinů: Millennium vypráví příběh tajemné ženy žijící ve vesmíru DC dnes, která zjistí, že nestárne. Sledujeme ji, když nás prochází všemi futures DC, dobrým a ošklivým, až do legie předních dveří superhrdinů v 31. století. “ (Mají přední dveře?) Millennium je minisérie dvou vydání, které resetují fázi LSH počínaje středem 4. září-jen jeden týden-a před Legion Super-Heroes #1 v listopadu.

Legie super-heroes #1 se objevuje v komiksových obchodech 6. listopadu 6. Mohu si ve skutečnosti znovu přečíst všechny předchozí série LSH před tímto novým debutem ve středu 6. listopadu? Je to obdivuhodný cíl! Kéž by ty letové prsteny LSH byly více magie!

Společnost DC rebrandingovala své grafické romány pro děti a eliminovala (matoucí) otisky zoomu a inkoustu tak, aby do hlavní linie zahrnovaly tyto tituly přátelské k dětem. V lednu 2020 jsou k dispozici tři plnobarevné brožury.

Diana, princezna Amazonky

Diana, princezna Amazonky

Napsali autoři bestselleru New York Times Shannon Hale a Dean Hale

Umění a obal od Victoria Ying

Softcover, 5,5 ”x 8”, 144 stran

Jedenáctiletá Diana vede idylický život na ostrově Temyscira, i když se začíná cítit trochu sama. Přestože má milující matku a mnoho „tetiček“, je to jediná dítě – ve skutečnosti je jediným dítětem na celém ostrově! Zdá se, že se dostává do potíží, protože nesplňuje amazonské standardy, a často se cítí gangly a nemotorný a ne vždy v čemkoli. Takže se rozhodne hledat přítele, někoho jejího vlastního věku … ale místo toho se setká s neočekávaným! Toto je skvělá kniha pro děti o tom, jak dělat chyby, učit se tvrdým způsobem a vyrůstat jako hrdina!

Green Lantern: Legacy

Green Lantern: Legacy

Napsal oceněný autor Minh Le (nakreslený dohromady)

Umění a obal od Andie Tonga

Softcover, 5,5 ”x 8”, 144 stran

Třináctiletý Tai Pham žije v bytě (se svými skicářskými a komiksy) nad obchodem své babičky. Jednoho dne, poté, co zdědil nefriční prsten své babičky, byl najednou uveden do legendární skupiny „vesmírných policajtů“ s názvem Green Lantern Corps! To mu pomáhá v jeho bojích se sousedními rasistickými šikany, ale stále má pochybnosti o své vlastní kreativitě – může být natolik silný (a kreativní), aby stoupal nad jeho nejistota? Nenechte si ujít tento příběh zbrusu nové zelené lucerny!

Wonder Woman: Warbringer

Wonder Woman: Warbringer

Na základě románu Leigh Bardugo

Adaptace Louise Simonsonová

Umění a obal od Kit Seaton

Softcover, 6 ”x 9”, 208 stran

Mladá Diana touží dokázat se svým válečníkům sestry, ale když tato příležitost konečně vzniká, vyhodí svou šanci a porušuje Amazonský zákon – riskuje exil – zachránit pouhý smrtelník jménem Alia Keralis. Alia se ukáže jako žádná obyčejná dívka. Je to válečník a přímý potomek Helen z Troy a Diana možná odsoudila svět svým statečným aktem! Oba se musí spojit, aby zničili nebo vlastnili Warbringera v Dianově prvním dobrodružství za skrytým ostrovem Temyscira!

John Constantine: Hellblazer #1

Pro opak přátelského pro děti je tu John Constantine: Hellblazer #1, znovu spustil nevrlý Brit Trenchcoated kouzelníka. Je zpátky v Londýně(A také nyní v televizi!) A zpět ke svým starým trikům … a právě včas, jak se ukázalo, jak se věci ve svých starých dupách ztmavly. Měl by to být exorcismus běhu, ale samozřejmě nic nelze dobře! Původní Constantine je zpět v této nové sérii, napsaný Si Spurrier (The Dreaming), Art od Aarona Campbell (Infidel) a obalů Johna Paula Leona a Charlieho Adlarda. Hellblazer #1 je v prodeji 27. listopadu z DC’s Black Label Imprint.

Marvel Comics

Nové mutanty #1

Více mutantů, více mutantů…: jmenovitě nové mutanty #1 & #2, X-Force #1 & #2, Fallen Angels #1 & #2, navíc, nezapomeňte si objednat druhé vydání X-Men, Excalibur a Marauders (a možná dokonce i Deadpool #1 … Většinou pro šikovnou variantní obálku představující Mary Jane Watsonovou zbraní!).

Mezitím Fantastická čtyřka rozšířila svůj malý roh Marvel Universe. Podívejte se na to …

Fantastická čtyřka #16

Fantastická čtyřka #16 od Dan Slott a Sean Izaakse, s krytem Nicka Bradshawa. „Point of Původ“ část 3. Kdo je okřídlený válečník jménem Skye? Sakra, pokud vím, protože to neposílá až do listopadu!

Fantastická čtyřka: Negativní zóna

Fantastická čtyřka: Negativní zóna jednorázové napsané Mike Carey a Ryan North, s uměním Stefano Caselli a Steve Uy. Obal Kim Jacinto a varianta Mico Suayana. Ještě další experiment Reed Richards se v tomto flashbacku v jednom zákulisí o prvním dobrodružství FF společně!

Budoucí nadace #4

Future Foundation #4 napsaný Jeremym Whitleym, Art od Will Robson, a obal Carlos Pacheco. Boj Future Foundation o záchranu molekuly přichází na hlavu! Horší, někdo zemře!

Neviditelná žena #5

Neviditelná žena #5 napsaná Markem Waidem, s uměním Mattia de Iulis a obálkou Adama Hughese. Sue Richards dělá něco, co může překročit hranici s její rodinou! Jak to změní neviditelnou ženu v konečném čísle těchto minisérií?

Doktor Doom #2

Doktor Doom #2 napsaný Christopherem Cantwellem, s uměním Salvadora Larroca, a obalů ACO a varianta 2099 od TBA. Nyní zranitelný a bez jeho obvyklé síly musí doktor Doom udržet nízký profil v ulicích New Yorku. V tom brnění?!?

Fantastická čtyřka: Grand Design #2

Fantastická čtyřka: Grand Design #2 (ze 2) napsaných a nakreslených Tom Scioli, variantní kryt Jim Rugg. Uzavření prohlídky historie FF v Titanic Fashion! (Znamená to, že se potápí?) Spisovatel/umělec/kolorista/dopisovatel Tom Scioli nasměruje kouzlo Stan a Jacka v tomto 48stránkovém závěru! Hostující hráč Galactus a Silver Surfer!

Jinde v Marvel Universe:

Zničení: Scourge Alpha

Annihilation: Scourge Alpha #1 – Kdo tyto věci pojmenuje? Zní to jako spolupráce starších darebáků Marvel. Co bude dál: whisky tango delta?

Savage Sword of Conan #11

Savage Sword of Conan #11 – více Alan Davis Art! Nechte to přicházet !!! (Spiknutí a slova Roy Thomas!)

A konečně … nevím, kdo tento horký nový umělec, který se nazývá TBA, ale v dnešní době je opravdu všude v Marvel a dělá to, co vypadá jako miliardové varianta!

Bezkonkurenční veverka #50

BTW, nenechte si ujít nepřekonatelný poslední vydání bezkonkurenční veverky! Vydání č. 50 od Ryana North (spisovatel), Derek Charm (umělec) a Erica Henderson (Cover Artist), s variantou Rahzzah, uzavírá úžasnou, veselou, srdeční oteplování. (Shhh! … neříkej nikomu, ale toto je vlastně 58. vydání bezkonkurenční veverky! Hunter, Mole Man a mnoho členů podpůrného obsazení. Navíc, stejně jako všechny velké poslední problémy, existují také přátelství a výbuchy! (Doufejme, že ne současně!)

JINÉ VĚCI

Teenage Mutant Ninja Turtles #100

Teenage Mutant Ninja Turtles #100 (IDW) – Už to bylo sto? Vypadá to, že by mělo být více … je to také epický závěr pro město ve válečném ději! Navíc, podívejte se na nadměrné vázané knihy IDW Deluxe TMNT-všechny jsou 300-400 stránek. Je to nejvíce způsob, jak si přečíst sérii!

Usagi Yojimbo #6

Také obrovské gratulace 35. výročí Usagi Yojimbo Stan Sakai. Vypadá to, že teprve včera! Tady je dalších 35!

Pogo Vol. 6

Nezapomeňte se podívat na nové sbírky Prince Valiant, Pogo a Wally Wood na stránce Fantagraphics!

Průvodce ceny overstreet to Batman

A pro všechny, kteří někdy chtěli průvodce ceny Overstreet věnovaný pouze Batmanovi, existuje 416stránkový průvodce Price Price to Batman z Gemstone Publishing!

Cosmo The Mighty Marťan

A nejvíce neočekávanější oživení tohoto měsíce: Cosmo The Mighty Marťan (WHO?) V listopadu se vrací v novém čísle od Archie Comics v listopadu (ale objednejte si to hned!). Francesco Francavilla nabízí variantní obal, který stojí za to se odhlásit!

________________________________

KC Carlson: Já, nemůžu se dočkat, až Cosmo The Mighty Martian Overstreet Price Guide! Waitaminute … možná můžu …

Westfield Comics není zodpovědný fNebo hloupé věci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás opravdu podráždila. Psaní to v 5 ráno mě dráždí …

Pop! Iggy pop

Věc, díky níž je vesmír dnes tolerovatelný: s vědomím, že existuje iggy popový pop! Vinyl postava! (Viz strana 59 v části Hračky a soch Diamond Previews.) K tomu existuje určitá synchronicita, zejména proto, že jsem včera sledoval pana Popovi v skvělou dokumentaci s názvem Punk.

Leave a Comment