Beauology 101: Den Doom

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

“Jsem Victor von Beau, bojím se mé síly, hmyz!”

Milovaný Smith

Nemohu ho ani objevit na Facebooku nebo Twitteru.

V důsledku času, selhávající paměti a také peníze, nemůžu držet krok s každým Marvel komiksem, který vyjde, takže můj lov lékaře Doom končí jako kniha „Where’s Waldo“.

Opravte mě, pokud se mýlím, avšak k mé vzpomínce se Victor von Doom za chvíli nepokusil ovládnout svět. Jaká nabídka s tím? Odešel do důchodu, ztratil zájem nebo si koupil byt na Floridě?

“Vánoční pozdrav doktora Dooma.”

Chybí mi ten chlap v původní železné masce, díky kterému se život dělal pro každý kostýmovaný superhrdina Marvel na seznamu. Využilo to jako lékař Doom nejen porazil, že Velké čtyři se líbily pronajaté super mule, ale také si vzalo čas, aby se ujistil, že se také zaklepali bojovníci s trestnou činností s modrým límcem. Chybí mi to.

“Mám imunitu, Nyah!” Nyah! Nyah! “

Nechápejte mě špatně, jsem s nimi v pořádku, když přinášejí zpět Thanos i Ultron, jsou to kompetentní chudí kluci. Pojďme se však zabývat fakty, nesrovnávají se s Doomem. Victor se zamotal s každým hrdinou Marvel a také s chudými kluky v jednom nebo druhém bodě. Přestože jeho fit byl vyroben z kovu, vždy se odrazil jako zaškrtvý, rozrušený gumovou míč. Vždycky se mi líbilo, že by se vzal svou diplomatickou imunitní kartou do tváře každého, hned poté, co se je pokusil zasáhnout na kováře. Musíte se vám to líbit.

“Jeho plán je tak jednoduchý … tak geniální!”

Věřil jsem z Doomu druhý den, když jsem skladoval a také jsem šel s mnoha notebooky hřišť i nápady na příběhy. Objevil jsem své poznámky o příběhu lékaře Doom (velmi krátká verze zde), kde doom stál hodně svého času jen vymýšlení a vládnutí nad latverií a dlouho volno, když mladý, současný dominantní světový dominanta začne vyrábět Věci skutečně dráždí svět obecně, včetně vlasti lékaře Doom v Latverii. Zdá se, že žádný z obvyklých podezřelých superhrdinů není schopen porazit nebo dokonce objevit tuto obtěžování současného věku a přivést ho dovnitř. Takže Doom si to vezme na sebe, aby hledal tohoto problémového majáka a rozdrtil jeho molekuly. V příběhu, návštěvníci staří i noví, uvidíte, jak doom je brilantní, aby byl úkol dokončen. Koneckonců, kdo nejlepší zastavit dominantního dominance než ten nejlepší dominator světa?

Doom manipuluje, končí a také frustruje skvělé lidi i chudé lidi, když využívá svou železnou rukavici s hrubou silou a také s sametovou krytí, když musí ve svém cíli vyplatit špatnost z upstartu. Tento příběh by byl příběhem zhodnocení doom nejen pro postavy v knize, avšak pro všechny čtenáře. Rovněž by to přineslo Doom zpět na svůj oprávněný trůn ve světě Marvel jako král špatného.

“Teď tě zabiju, ale ráno tě budu respektovat.”

Věc, která se mi vždycky líbila a obdivovala o Doom, je, že není vždy bláznivý šílenec. Chápe přesně, jak pracovat své nepřátele, a také se s nimi také spojit, když existuje vyšší cíl dosáhnout. Doom nemusí „mít rád“ své nepřátele, ale nikdy je nepodceňuje i ty nejtěžší, vždy respektuje. Jistě, zabil by Reeda Richarda, kdyby měl pocit, že to je to, co je potřeba k tomu, aby jeho úkol provedl, ale doom by byl také první v řadě, aby se na Reedově hrobě na pohřbu zvýšil, protože ho aspektuje jako nepřítele.

Chybí mi doom. Věřím, že v tomto okamžiku sentimentality nejsem sám. Věřím, že hodně z vás by ráda viděla více nejhoršího chlapa na planetě. Také by mohli být k dispozici někteří návštěvníci, kteří nikdy opravdu nepochopili Victora von Dooma, stejně jako bych chtěl, aby měli možnost vidět lékaře v práci.

“Doomova odpověď, když se objeví jméno milovaného Smitha.”

Rovněž mi chybí metoda Doom Talks. Ten chlap je mistrem True Darel Talk, „Jak jste pokus“, stejně jako „já tě rozdrtím, hmyz“ nikdy nezestárne. NIKDY!! (Vidíte, můžu nasměrovat svůj vnitřní doom, když musím.)

Dostanu svou možnost složit tento příběh zkázy? Zpochybňuji to. Už opravdu nerozumím tomu, že mnoho redakčních lidí v Marvelu, stejně jako jsem nebyl na rychlém číselníku Briana Bendise, protože jsme spolu pracovali pro Todda McFarlane, takže předpokládám, že budeme muset spoléhat na někoho jiného, ​​abychom obnovili lékaře Doom’s’s’s Povolení lékařského chaosu na Marvel Comics. Možná se to stane. Možná to bude trvat nový velký čtyři film, aby byl hit a také se to stalo. Uvidíme.

“Největší odpověď na všechny otázky.”

Mezitím zkontrolujte své záda problémy Marvel Comics a znovu prožijte některé speciální příběhy lékaře. Získejte svůj předpis naplněn lékařem… Doctor Doom!

Váš arzenál Doom,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Comment