Rozhovor: Mike Carey na Rowans Ruinu z Boomu! Studios

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Rowans Ruin #1 Cover od Mike Perkins

Mike Carey je prominentním spisovatelem takových komiksů, jako je nepsané, sebevražedné riziko, Lucifer, X-Men Legacy a další. Jeho román, žena se všemi dary, je natočen ve filmu, který je uspořádán tak, aby příští rok zasáhl divadla. Brzy přijde nový komiks Cary z Boomu! Studios, Rowans Ruin, s umělcem Mike Perkins. Westfieldův Roger Ash kontaktoval Carey, aby o tomto projektu objevil více.

Westfield: Jaká byla Genesis of Rowans Ruin?

Mike Carey: Naposledy byl Mike Perkins ve Velké Británii pro London Comic Con, který jsme uspokojili a také brainstormormovali celou řadu různých nápadů. To byl jeden z nich, stejně jako předběžná motivace byla Mikeův. Líbil se mu koncept využití domácího spínače jako odrazového můstku pro hororový příběh. Je to něco, co dělá více stejně jako více lidí, velmi mnohem trendová věc, stejně jako zjevně to vyjde dobře většinu časů. Až ještě existuje tento potenciál, když vstoupíte do domu cizince, vstoupit do jejich životů metodami, které jste neočekávali. Každý má zavazadla, stejně jako místa, kde jsme online mohli, že to může být součástí toho. Stejně jako z dalšího hlediska se podívali naše domovy často existovaly předtím, než jsme se objevili a také se dostanou dlouho poté, co jsme pryč. Někdy požadujete, aby tento kontext pochopil, s čím se zabýváte. Někdy podlaha pod nohama není tak pevná, jak si myslíte, že je. Myslím, že obrazně řečeno. Toto není příběh o zamoření Termite.

Westfield: V knize pracujete s Mikem Perkinsem. Co můžete uvést o své spolupráci?

Carey: Nyní jsem se s Mikem zabýval velkým množstvím různých pracovních míst a vrátil se k několika prvním pracím, které jsem kdy udělal v komiksu. Existuje důvod, proč se opětovně pohromadíme pohromadě, i když je jeden nebo druhý z nás uzamčen do exkluzivního. Zdá se, že v něm čerpáme to nejlepší v sobě, stejně jako partnerství je vždy bláznivá zábava.

Mike je opravdu nadaný umělec a také je skvělým partnerem, pokud jde o nápady na týkající se značek. V tomto případě, kde je domov (Rowans Rise) tak důležitou součástí příběhu a téměř se počítá jako postava sama o sobě, byl to Mike, který objevil skutečný domov, který využíváme také jako design Jak mapoval příběh na jeho skutečné rozložení interiéru. To je extrémně typické pro metodu, kterou pracuje – metoda, kterou usiluje o autentičnost na všech úrovních.

Styly charakteru Mike Perkins

Westfield: Pro první problém jsem zkontroloval skript a opravdu si ho užil. Připadalo mi, že na stránce byl mnohem větší svět. Přesně kolik světové budovy jste pro tuto sérii udělali?

Carey: Je to typ jako dívat se na jeden detail na obrovském plátnu. Jsme si vědomi toho, že domov má dlouhou historii a také, že události, které v příběhu zobrazujeme, jsou v některých metodách kapitolou ve větším příběhu, který ještě nebyl vyprávěn. Mluvili jsme o věcech, které se mohly objevit v Rowans, zvyšují se v dřívějších historických obdobích – například v elizabetské éře. Stratford byl již prosperujícím městem v šestnáctém století, již měl svou vlastní identitu i vlastní jedinečný folklór. V naší mysli máme smysl přesně o tom, jak by to byl domov – nebo domy, spíše na tomto webu – součástí toho.

Je spravedlivé uvádět, že většina výzkumné studie byla geografická a že se spojuje s vzhledem i vizuální strukturou knihy. Opět to hraje na konkrétní výdrž Mika. Většina nastavení, která vidíte, určitě na britské straně rovnice, bude skutečná. Stejně jako fiktivní budou založena na místech, která jsou skutečná.

Na další úrovni se světová budova týkala objevování prvků regionálního mýtu i legendy, které bychom mohli hrát, a vložit náš příběh do extrémně bohatého švu britského folklóru.

Westfield: Co můžete říct návštěvníkům o příběhu a také o tom, kdo je několik postav, které potkáme?

Carey: Hlavní koncept je velmi jednoduchý. Světlá, odcházející americká žena (Katie) se zaměřuje z extrémně moderního bytu v komplexu na Floridě do velkého starého domu v britské západní zemi – a také zjistí, že se dostane mnohem více než prázdninový dům. Toto je domov s minulostí a postojem. Stejně jako Katie je na tento typ věci jedinečně citlivá. Má dárek pro výběr nevhodných vibrací z míst, kde přetrvává. V této situaci vycítí silný emocionální zbytek, pocit klaustrofobického strachu.

Pak začne zažívat méně jemné projevy. V tomto domě je něco nesmírně špatného, ​​jak se musí undeVyndejte to, co to je – pro její vlastní prospěch a možná ještě více ve prospěch Emily, britské ženy, se kterou si vyměnila. Protože existují tragédie, které se opakovaly v každé fázi života Emily, stejně jako domov, se zdá být v jádru všech.

WESTFIELD: Z toho, co jsem viděl, hrůza v knize skutečně pochází z postav a nálady, kterou jste nastavili, stejně jako ne krev, stejně jako Gore. Co vás oslovuje na tento typ hororového příběhu?

Carey: Jsem opravdu eklektický, pokud jde o hrůzu, ale jsem zaujatý k mentálnímu mnohem více než mučící ponorky gorefesty. Není to tak moc, že ​​jsem náročný, je to jen to, že když jdu na hrůzu, jdu tam, abych se vyděsil. Krevní látky nejsou děsivé. Jsou šokující, ano, stejně jako vám mohou poskytnout začátek. Nicméně to moc nedělají. Mentální hororový příběh vás může pomalu a pomalu postrčit v znepokojujících emocích. Může vás přivést do bodu, kdy se musíte ocenit, abyste mohli sledovat nebo číst. Nikdy jsem nedostal tu intenzitu pocitu z krve i vnitřností.

Westfield: Kromě hrůzy a napětí se také míchejte humor i romantiku. Proč si myslíte, že je důležité zahrnout takové aspekty?

Carey: Každý příběh potřebuje chiaroscuro – vzory světla i stín. Horor bude fungovat pouze tehdy, pokud vyniká na pozadí, které s ním kontrastuje. Ukazujete typický svět, který postavy obvykle obývají, že většina z nás obývá většinu času, stejně jako pak trochu nakloníte svět, aby se vaše postavy úplně sklouzly na jiné místo.

Rowans Ruin #1 Variant Cover od Andre de Freitas

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Předpokládám možná komentář k formátu, což je čtyř-vydání minisérie. Jsou to koně pro kurzy, opravdu. Mám rád hrůzu, která se vyvíjí na definitivní výplatu, takže struktura minisérií je opravdu skvělá k použití. Můžete mít každý problém se vyvinout na expozice nebo zvrat a zvýšit sázky pokaždé, dokud nedosáhnete vyvrcholení. Které nechcete vytahovat, protože riskujete nebezpečí ztráty hybnosti a ztrácí intenzitu. Je to pěkný příklad toho, že médium je zpráva.

Nákup

Rowans Ruin #1

Leave a Comment