Marvel oznamuje kapitána Ameriky#1 od Ta-Nehisi Coates & Leinil Yu

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Zprávy o průmyslu,
tisková zpráva

Kapitán Amerika #1

Představujeme zcela nový inovativní tým a zcela nový směr!

New York, NY – 28. února 2018 – Nové inovativní týmy. Nová série. nové pokyny. nové začátky. Všechno začíná letos v červenci s kapitánem Amerikou #1!

“Věřím, že je opravdu zajímavý čas na to, aby se teď skládal nejlépe kapitána Ameriky,” uvedl Coates. “Země je na fascinujícím místě a také se dívám dopředu na obývání postavy Steva Rogerse – tohoto muže, který měl pro svět nepříjemný tvar, mimo čas, jak říkají lidé.” Doufám, že fanoušci jsou nadšeni, že uvidí něco jiného, ​​a také věřím, že existují někteří skutečně přesvědčiví darebáci starí fanoušci kapitána Ameriky a fanoušci Marvel budou obeznámeni. “

“Nalezení nejlepšího hlasu, který by vyprávěl příběhy Marvelových vážených postav, není nikdy jednoduchý úkol, ale když přišel čas najmout novou ruku, která vede kapitána Ameriku, jen jsme pochopili, že to musí být Ta-Nehisi Coates!” Sdílený šéfredaktor C.B. Cebulski. “Po opětovném vysílání Black Panther pro současnou éru nyní Ta-Nehisi přináší své ostré skriptovací citlivosti Steve Rogersovi a jeho nové umístění v Marvel Universe.” Vzhledem k tomu, že Leinil Yu a Sunny Gho přináší veškerou úžasnou akci k životu ve velkých, silných vizuálech, nebudete moci tuto knihu odložit. Stejně jako náš úvod je načasován zcela pro vydání čtvrtého července! “

Avengers/Captain America úplně zdarma komiksový den

Fanoušci budou moci zkontrolovat úplně první příběh kapitána Ameriky z Ta-Nehisi Coates a Leinil Yu v The Avengers/Captain America Totally Free Comic Book Day Issue, v prodeji 5. května-a také si můžete prohlédnout obálku Back Cover Art problému Leinil Yu poprvé!

Pro mnoho dalších informací o kapitánovi Americe, včetně zvláštního komentáře od Ta-Nehisi Coates, najdete na Atlantiku.

Kapitán Amerika #1

Napsal Ta-Nehisi Coates

Umění Leinil Yu

Obal Alex Ross

Zdarma komiksový den kapitán Amerika #1

Napsal Ta-Nehisi Coates

Umění Leinil Yu

Obal od Leinil Yu

Leave a Comment