Pátý stupeň: Udělejte nějaké dobré

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Wolverine: Projekt zbraně x 100

Josh Crawley

Chci, abyste si koupili komiksy a bavili se, když píšu tyto sloupce; obvykle. Tentokrát je to však trochu jiné. Je to spíše v souladu s tím, že vás žádáte, abyste si koupili skvělý skicář nebo antologii a nejen bavili, ale aby udělali nějaké dobré, zatímco jste se pobavili.

Iniciativa Hero je charitativní organizace, která „vytváří finanční bezpečnostní síť pro komiksové tvůrce, kteří mohou potřebovat pohotovostní lékařskou pomoc, finanční podporu pro životní podmínky a cestu zpět do placené práce“. Takže to není jen leták; Jde o pomoc lidem, kteří chtějí znovu pracovat.

Jedním ze způsobů, jak získávat finanční prostředky, jsou různé knihy „100 projektů“. Jak projekty fungují? Marvel Comics vytiskne a daruje 100 prázdných obalů konkrétního čísla jejich nedávného komiksu, jsou distribuovány umělcům a poté se vydraží 100 různých původních načrtnutých obalů. Teď nemám peníze na jednu z těchto knih, ani vás neočekávám. Díky všem zúčastněným je však většina – ne -li všechna – obalů (ale ne interiéry) reprodukována v praktické knize Dandy, která vypadá skvěle na polici. Doporučuji také nečekat příliš dlouho na to, aby je objednali; Jsou omezeny na první tisky, pak jsou pryč! (Projekt Hulk 100 se vyprodal, i když je stále k dispozici projekt Ultimate Spider-Man 100).

Tento měsíc nabízíme (pro předobjednávku) knihu o někom, o kterém se cítím, že byla příliš příliš vystavena pro své vlastní dobro, ale tuto knihu si koupím sám, přesto: The Wolverine 100 Project. Pro některé vzorky klikněte zde. Můj oblíbený náhled dosud není na webu Hero Initiative dosud; Je po všem na blogu Terryho Dodsona <>!

Další kniha, jejíž výtěžek podporuje iniciativu Hero Initiative, je 3minutový skicář.

Pokud mi to dovolíte, (ne tak rychlý, jak jsem doufal) rychle stranou: tento minulý den komiksové knihy, díky všem našim skvělým zákazníkům, jsme dokázali získat více než 600 dolarů za iniciativu hrdiny. Požádal jsem spoustu místních umělců (kteří jsou také zákazníky), aby vytvořili nějaké karty skici (na papíře, který jsem si koupil a snížil velikost obchodní karty, což je mnohem snazší z rozpočtu mimo kapsu ve srovnání s Předem tištěné a předem nařezané karty pro skici Blue Line) a v slepém remízou (karty byly lícem dolů a v Ultra Pro Top Loaders, které si museli ponechat), umožnili zákazníkům vybrat jeden za dar 5 $, nebo pět za 20 $. Dary nebylo omezeno ani na to, kolik zákazníků si mohlo vybrat. Náš systém běžel docela dobře, ale byl tu jedna škytavka: neměli jsme dost karet! První půl hodiny byl docela pomalý, ale asi za tři hodiny jsme prošli přes 100 karet. Pro příští rok budu vědět lépe. Pokud máte zájem, můžeme dokonce být schopni vypracovat systém na našem webu pro dary poštovního řádu pro karty náčrtu FCBD. A než zapomenu, zvláštní úžasné díky všem našim umělcům (někteří z nich mají své karty zveřejněny): Jeff Butler, WC Carani, Nick Choles, Jordan Gunderson, Jeffrey Moy, Isaac Owens, Vinod Rams, a jsem si docela jistý Zapomněl jsem jeden nebo dva; moc se omlouvám!

Liberty Comics #2

Fond právní obrany komiksu, známý také jako CBLDF nebo Fond zkrátka, je „věnován zachování práv prvního dodatku pro členy komiksové komunity“. V průběhu let je řada případů, ve kterých byli součástí, a já bych důrazně navrhl zkontrolovat jejich webové stránky pro více informací.

Jedním snadným způsobem, jak pomoci fondu, je Liberty Comics: A CBLDF Benefit #2 (také k dispozici v odrůdě dvou krytí. Psaní a (nově manželství; blahopřeji!) Jim Lee kreslil šest stránek dohromady! I když tito dva nejsou váš šálek čaje, jsem si jistý, že najdete něco, co vás baví.

Tento sloupec vám byl zčásti přiveden na základě pšenice pivovaru. Neváhejte mě kontaktovat s nápady na sloupce, komiksy pro kontrolu, komentáře, obavy, opravy, otázky nebo dokonce jen vaše oblíbené pivo. Ujistěte se, že to říká Attn: Josh, jinak mohou existovat problémy, které mě týkají, že jsem dodržoval tuto značku „Masters of Disaster“, kterou jsem dostal. Pokud chcete jen mě více běžet ústa, zkontrolujte Twitter.com/joshcrawley.

josh@westfieldcomics.com

Westfield Comics
Attn: Joshi
7475 Mineral Point Rd Ste 22
Madison WI 53717
______________________
Josh Crawley je drženým mistrem katastrofy ve Westfield Comics, takže byste se měli dívat na sebe.

Nákup

Projekt Wolverine 100

Liberty Comics: A CBLDF Benefit #2

Liberty Comics: A CBLDF Benefit #2 Two-Cover Set

Leave a Comment