Rozhovor: Paul Tobin na dynamite džungle Jim

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Džungle Jim #1

Paul Tobin napsal takové komiksy jako chladnější, Bionic Woman, Prometheus: Fire and Stone a Marvel Adventures: Fantastic Four. Nyní se účastní King Comics v Dynamite a píše nová dobrodružství klasické postavy, Jungle Jim. Westfieldův Roger Ash kontaktoval Tobina, aby se o knize dozvěděl mnohem více.

Westfield: Co vás přitahovalo k tomuto projektu?

Paul Tobin: Celková skupina postav … jen být součástí skupiny. A nejen postavy, ale i ostatní tvůrci, které přinesli editor Nate Cosby. Například jsem velkým fanouškem Rogera Langridge, a když mi Nate řekl, že Roger přichází na palubu, byl jsem opravdu nadšený, zvláště s ním na Mandrake, postavě, kterou mě opravdu baví.

Westfield: Ze série King může být Jungle Jim nejméně známá. Je to dobré nebo špatné? Nebo trochu obou?

Tobin: Myslím, že trochu obou. Jedna věc, kterou mi dovoluje udělat, je opravdu uvolněná postava, protože tak málo je rozpoznáno a tak málo je všeobecně známo. Takže jsem opravdu znovu vytvořil džunglu Jim a pracoval ho do typu charakteru, který má nulové krabice, což znamená, že se může stát cokoli. Rovněž usnadnilo práci Jim do celkového příběhu, většího vesmíru postav.

Westfield: Kdo je s ním, kdo je džungle Jim?

Tobin: Jim Bradley. Původně vytvořen tak, aby běžel jako doprovodný pás, aby Gordon blikal, a vyprávěl příběh lovce v džunglích jihovýchodní Asie, který ho v té době oddělil od zdánlivě neomezených lovců / dobrodruhů v Africe. Nechali jsme ho jako pozemského, ale upustili jsme ho do džunglí Arboria a trochu jsme hráli s časovými obdobími. No, hodně, opravdu. A provedli jsme několik významných změn v tom, kdo je … co je schopen. Jedna věc, která se o Jimovi nezměnila, je jeho schopnost, na nejvíce místech, narazit na nějaké velké potíže.

Westfield: Co nám můžete vyprávět o příběhu a kdo jsou některé z postav, se kterými se setkáme?

Tobin: Jsou tu Mox a Thune, nosorožce a lví muž, který Jeff Parker představil také ve svém titulu Flash Gordon. A jednou z hlavních postav je Lille Devrille, originální džungle Jim Femme Fatale, kterou jsme přepracovali jako arborián. Objevila se také v Parkerově Flash Gordon, i když jako menší, nejmenovaná postava. A samozřejmě je samotný Jim. Ostatní musí hledat a najít Jima, který je legendou v Arborii. Lille ho potřebuje, protože potřebuje legendu, protože její bratr Daris byl zajat jako rebel a je naplánován k provedení. Lille potřebuje někoho, kdo dokáže udělat malou laskavost: Homeworld Storm Ming, vloupat do jeho vězení a zachránit Daris. Jednoduchý! Ale … nejen to, co se děje zvláště špatně … ale Lille má tajemství, že nikomu neřekla, a způsobí to ještě mnohem více potíží.

Westfield: Pracujete s umělcem Sandy Jarrell. Co můžete říci o jeho příspěvku do série?

Tobin: džungle! Sandy je dobrá s džunglemi. A on je také talentovaný v kresbě Swarthy Rascals a tato série potřebuje takového muže u kormidla.

Westfield: Nějaké závěrečné komentáře? A co ty kryty Darwyn Cooke, že?

Tobin: A co ty kryty Darwyn Cooke, že? Bylo skvělé zobrazit tyto obaly přicházejí, protože si myslím, že to byly dobrým příkladem toho, co děláme, tady … spojuje skupinu nesourodých postav, propojuje je v jednom sdíleném světě, ale zároveň jim umožňuje umožnit jim to Mít své vlastní příběhy, takže se navzájem nezacházejí, což je místo, kde si myslím, že mnoho sdílených vesmírů selže.

Nákup

Džungle Jim #1

Leave a Comment