Markley’s Ferered Brain: Proč nečtete …

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Wayne Markley

od Wayne Marley

Mnohokrát jsem poukázal na to, že je k dispozici mnohem více fantastických knih (procento moudrých, na základě přesně toho, jak spousta knih, které jsou publikovány), než možná jakýkoli typ času v historii publikování. Nyní to uvádím jen z hlediska žánru superhrdiny, nemluvě o všech evropských komiksech a manga, která se vydává každý měsíc. Vzhledem k tomu, že Marvel i DC dominují komiksové prodeje měsíce po měsíci, jsem věřil, že budu mluvit o čtyřech knihách, které se mi líbí, a věřím, že by mělo mít větší publikum, i když na základě prodeje se zajímám, že jsem jediný. Všechny čtyři z těchto knih jsou měsíční tituly, o kterých doufám, že mohou objevit větší publikum mezi fanoušky superhrdiny a návštěvníky tohoto blogu.

Hawkman

Hawkman z DC Comics má historii, která sahá až do počátku čtyřicátých let. Vzhledem k tomu, že pak byl v sérii takovými svítidami jako Joe Kubert, Murphy Anderson, Tim Truman, Geoff Johns, stejně jako spoustu dalších. Za posledních 70 let měl Hawkman jeden z nejvíce spletitých původů. Několikrát se to změnilo, přičemž ve funkci Hawkmana bylo několik různých lidí. Současná série vyšla z Dark Knight Metal, stejně jako podle mého pohledu je to nejlepší zjistit z celého nepořádku, který byl kov. Napsal Robert Venditti a také nakreslený Bryanem Hitchem (pro prvních 12 čísel) je to rychle moje preferovaná kniha DC superhrdiny. Venditti provedl super-lidský úkol, aby za posledních 70 let vzal smysl pro všechny různé původy Hawkmana. Vypráví racionální příběh, který dává smysl z jedné z nejvíce spletitých postav v historii DC. Rovněž byl schopen svázat řadu dalších klíčových bodů v historii DC do Hawkman Saga. Příběhy jsou respektujícím dopis pro historii DC, včetně tradiční pocty staré sérii Hawkman/Atom. Téměř každý problém respektuje historii charakteru a také se vynoří o něco více jeho pozadí. Pokud jste dlouhý fanoušek DC (například já), stejně jako vám chybí DC minulosti, tato kniha přichází nejblíže k zachycení a také ctí historii bohatou DCS. Tato kniha musí být jedním z nejlepších prodejců DC a bohužel to tak není. Existuje sbírka obchodu, která shromažďuje prvních šest problémů této současné série, což je první polovina tohoto nového (a nejlepšího) původu Hawkmana. Prosím, jděte ven a zkuste tuto knihu.

Měsíční žena i ďábel dinosaurus

Měsíční žena i ďábel dinosaurus je, měsíc po měsíci, jednou z mnoha podmanivých knih. Má to, co je fantastické na tolika Marvel s jejich schopností brát zapomenuté postavy a také je přivést zpět k životu v mnohem lepším typu než původní vize. Devil Dinosaur se vrací k komické sérii Jacka Kirbyho, 2001, oblasti Odyssey založené na průkopnickém filmu Stanleyho Kubricka. Jednou z postav v seriálu byl Moon Kid a jeho kamarád, červený dinosaurus označovaný jako ďábel (a nepamatujeme si, že si rok 2001 také debutuje Maker Man). Po skončení roku 2001 založil Kirby knihu s názvem Devil Dinosaur (spolu s Moon Boy). Tato kniha měla opět relativně krátký běh, ale je to tradiční Kirby a zábavné čtení. V průběhu let však Devil Dinosaur několikrát objevil jako postava B až do jeho funkce spolupráce v Moon Girl. Jako rychlá vedlejší poznámka byla Moon Woman poprvé publikována jako komiks na konci 40. let 20. století společností EC Comics a také běžel 12 čísel. Postava vklouzla do veřejné domény a Marvel ji chytila ​​a přidala přidanou ďábel dinosaurus, aby vytvořila tuto současnou verzi Moon Girl, která nemá absolutně nic, co by dokončilo s verzí 40. let. Základním předpokladem za ženou Moon a Devil Dinosaur je Lunella Lafayette je 9letá žena, která je nejchytřejší osobou na planetě. Během celého příběhu Terrigin Mist (v roce 2016), kde by mlhy přeměnily lidi na Inhumany, byla Lunella tak vyděšená tím, že skončila jako nelidská, že hledala daleko a také pro Kree Inovace, aby vytvořila lék na mlhy. Objevuje nějakou techniku, ale její možnost jde do strany a také přináší ďábel dinosaurus z daleké minulosti do dnešního Brooklynu. Také skončila jako nelidská, stejně jako její síla je, že si v náhodných časech vymění mozky s ďábelským dinosaurem, což vede k některým extrémně vtipným scénám. Spojuje se s obrovskou červenou i společně, že mají několik nejlepších a také spousty podmanivých dobrodružství, které objevíte v současném komiksu. Nabízejí s čímkoli od Ega, syna živé planety, aby pomohli znovu sejít Velké čtyři k dinosaurově lásce. Tuto knihu nemohu chválit, protože je to zábava, teplá a také jen knihaFantastické pro všechny věkové kategorie. Pár rychlých vedlejších poznámek. Původní Měsíční žena byla obnovena v roce 2010 v digitální sérii. Inovativní tým na Moon Woman a Devil Dinosaur se změnil s jednou konstantou je spisovatel Brandon Montclare, který napsal nebo napsal každé číslo. Stejně tak v současné době existuje sedm kolekcí obchodních brožovacích brožur (stejně jako vázané knihy, jakož i další formátované sbírky) a na konci roku vyjde osmý svazek. Zatímco pouze na prodeji samotného prodeje, tato kniha by byla provedena před lety, prodává se však úžasně stejně jako sbírky, zejména školám. Podívejte se, knihy přátelské k mladým mohou objevit úspěch na dnešním trhu, ale to je další blog.

Bojovníci za svobodu

Freedom Fighters je 12 problémových série publikovaná společností DC Comics. Bojovníci flexibility jsou skupina hrdinů, kteří jsou tvořeni vysoce kvalitními komiksovými postavami, včetně strýce Sama, Black Condor, Doll Man, Phantom Lady atd. Je obratně napsáno Robertem Venditti (opět) stejně jako krásně nakreslené Eddy Barros. Příběh je zasazen na Zemi X, kde ve 30. letech 20. století v Československu havaruje dítě z oblasti (Krypton) a také to vede k vítěznému nacistického druhé světové války a také převzetí mnoha světa. Příběh se přesouvá do dnešního dne, kdy bojovníci flexibility, založené na týmu ve 40. letech 20. století, typu pro boj proti útlaku nacistického režimu. Toto je rychlá kniha, která má cokoli, co dělá komiksovou zábavu. Fantastické umění, rychlé vyprávění vyprávění, útesové věšáky s každým problémem a také silný tip, co se mohlo stát v pravém světě. Flexibility bojovníci se poprvé objevili v Justine League of America #107 (1973) jako součást každoročního crossoveru s JSA. Vzhledem k tomu, že pak přišli stejně dobře jako obě hvězdy své vlastní knihy, stejně jako hostující hvězdy, jakož i v řadě sólových knih, jako je Ray, Black Condor i strýc Sam (nakreslené Alexem Ross). Tato současná kniha je aktualizovanou verzí těchto předchozích příběhů a několik postav bylo aktualizováno, ale stále má pocit tradičního titulu DC. Toto je jedna z mých preferovaných knih DC. Celá série bude shromážděna do jednoho obchodu na začátku roku 2020.

Přátelská komunita Spider-Man

Přátelská komunita Spider-Man z Marvel je napsána jedním z mých preferovaných spisovatelů Tom Taylor. Nyní se skládám o verzi Friendly Community Spider-Man z roku 2019, protože z minulosti existuje řada verzí této knihy. Tato nová verze má cokoli, co se mi líbí na Taylorově psaní, vášeň, teplo, humor a také není napsaná. Taylor chápe, že můžete vyprávět skvělý příběh s méně slovy a také nechat fotografie, aby se příběh vydal. Tyto příběhy bývají mnohem osobnější, s zdravotními a wellness problémy tety May, stejně jako Spideyovou kombinací kamarádů a problémy, které přinášejí, kromě pocitu, že se vrací zpět do šedesátých let Spider-Man. Problém šest byl jedním z mých preferovaných komiksů v letech, protože Taylor představuje Spider-byte. Samostatný příběh, který vám vzdoruji, abyste se odhlásili a nebyli se pohybovali. První problémy vycházejí Juann Cabal s pozdějšími problémy s kombinací umělců. Prvních šest problémů bylo shromážděno do velkého obchodu. I když se mi líbí to, co Nick Spencer dělá ve Fantastic Spider-Man, přátelská komunita Spider-Man je moje preferovaná kniha Spidey.

Scooby-Doo Team-up

Jsem vyděšený, že tyto čtyři knihy (no tři vzhledem k tomu, že bojovníci flexibility jsou 12 problémových sérií), půjdou metodou týmu Scooby-Doo, která končí problémem #50. Nyní jsem napsal i přes přesně to, jak je fantastický tým Scooby-Doo Team Up a přesně jak je to moje preferovaná komiksová kniha, která se v současné době publikuje. Dokonce i nejhorší problém z jeho 50 problémových běhů je mnohem lepší než 99% cokoli jiného. Opravdu, je to tak dobré. Je to kombinace komiksů přátelských přátel s velkým množstvím sociálních komentářů a humoru pro dospělé, zatímco je podobným dopisem v historii DC. Pokud si nějaký typ knihy zaslouží omnibus, je to tento titul. Jsem tak nešťastný, že tato kniha končí. Bude mi to chybět. Motivuji vás k hledání problémů se zády nebo vyzkoušet obchody, které DC udělal. Nebudeš zklamaný. V budoucnu v budoucnu vytvořím památník této úžasné série.

Takže tady jsem vysvětlil čtyři knihy od obrovských dvou vydavatelů, o nichž se domnívám, že by měly mít mnohem větší publikum. Co myslíš? Zkontrolovali jste nějaký typ těchto titulů? Jsem naprosto mimo základnu? Proč? Chtěl bych pochopit, co si myslíte. Dokážeme se dostat na mfbway@aol.com nebo na Facebooku v Wayne Markley. Všechny tyto myšlenky, stejně jako slova pocházejí ode mě a nepředstavují myšlenky komiksu Westfield nebo jejich zaměstnanců. Doufám, že jste se z tohoto blogu potěšili a …

Děkuji

Leave a Comment