12 dní dárků 6. den: Psychedelic Art Exchange Apparel!

6. den Vánoc, váš gocollect vám poskytl … nějaký neuvěřitelný obchod z psychedelické umělecké výměny vytvořené Owen Murphy !!

Kdo nemá rád skvělou mikinu a tričko? Dnes, Psydedelic Art Exchange poskytuje oba tyto pryč jednomu šťastnému šampionovi jako součást našich 12 dnů dárků! Nenechte si ujít možnost získat nějaké neuvěřitelné produkty z jejich zbrusu nové oděvní řady.

Merch by One Decrese Style Studio

Oficiální oděv Psychedelic Art Exchange, včetně tričko, které dnes poskytují, vytvořil Owen Murphy z jednoho studia Style Style Studio (šance). Vytvořil mikinu psychedelické brouky, která je dnes také pro drapáky. Owen je umělec z Baltimoru, MD, který produkuje mimořádné plakáty i vzory. Mezi jeho klienty patří jako Dead & Company, poněkud Stoopid, stejně jako Greensky Bluegrass. Zkontrolujte svou práci zde. Logo Psychedelic Art Exchange navíc vystupovalo na tričkových košilích, které nevytvořil nikdo jiný než populární umělec psychedelického plakátu Wes Wilson!

Tyto úžasné styly ukazují styl vašich preferovaných plakátů psychedelických show. Nejenže vypadají skvěle, ale jsou také neuvěřitelně pohodlné. Tento prozradí se dnes děje pouze jako součást 12 dnů dárků! Pokud chcete prohledat zbytek oděvu PAE, pak se vydejte na internetový obchod.

Jak jít do výměny psychedelické umění

Vydejte se na Instagram a nezapomeňte dodržovat jak GoCollect, tak i PAE a jako poslední publikování od obou. Pak přejděte na stránku prozradí a vyplňte ji! Je to tak jednoduché! Zítra odhalíme dnešní šampion v 17:00 EST. Zůstaňte naladěni denně až do Vánoc na mnohem více dárků. Pokud chcete možnost vyhrát každý den, musíte denně dodržovat pokyny – takže si nenechte ujít!

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest2

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

12 dní dárků: Den 2 Psychedelic Art Exchangethis Giveaway se uzavřel! Zůstaňte prosím stejně jako datum našich společenství pro nové dárky. Druhý vánoční den, váš gocollect vám poskytl … psychedelický plakát! Náš dárek dnes pochází z Psychedelic Art Exchange. Zdroj založený na Baltimore, MD pro sběratelské plakáty má fantastický plakát …
13. prosince 2020 in “koncertní plakáty”

Září aukce plakátů s Psychedelic Art Exchange Now Live! Zde je ještě jedna možnost citovat na vlastní bitovou historii show! Spolupracujeme s našimi kamarády na Psydedelic Art Exchange, abychom dražili mnohem více plakátů z historické kolekce ultrazvuků od Mika Kinga. Je zde tak spousta fantastických umělců, takže absolutně najdete …
15. září 2020 v „koncertních plakátech“

Psychedelic Art Exchange získává show plakáty nyní! Koncertní plakáty nyní a psychedelická umělecká výměna se spojují v vypočítané alianci, aby překlenuly kulturu. Výměna psychedelické umění byla věnována výrobě transparentního obousměrného trhu pro výstavní plakáty z věku psychedelického rocku po dobu téměř desetiletí. Jejich dvouměsíční aukce předvedly desítky…
26. listopadu 2020 in “koncertní plakáty”

Komiksové sběratelé ‘CornerConcert plakátoři kurátoři

Leave a Comment