Zde jsou dva přehlížené počáteční vystoupení, které jsou dva přehlížené včasné vystoupení a také fantastické obálky z 90. let

, dva přehlížené časné vystoupení mužů a kniha 90. let, která může být skvělá na to, aby se na ně skvěle dávala pozor, protože jsme blízko mnohem více oznámení vztahující se k půlnoční syny.

Publikace Man-Thing (Savage Tales #1, květen ’71) opravdu předcházela bažinovou věc (House of Tricks #92, červenec ’71) o několik měsíců. Ačkoli domov triků #92 daleko převyšuje Savage Tales #1, pokud jde o hodnotu, může se DC zbit, když se týká frontu živé akce. Nedávná série Swamp Thing byla zrušena po jedné sezóně, stejně jako pokud vím, v současné době neexistují žádné plány na využití postavy v další kapacitě. Men-Thing se však hovoří o předběžném seznamu půlnočních synů. Marvel udělal v roce 2005 film s lidským filmem, který nebyl příliš dobře. V ideálním případě to bude mít fantastickou verzi postavy.

Úžasné příběhy #12

Toto je další vzhled člověka po Savage Tales #1, v příběhu s názvem „Terror pronásleduje Everglades!“. Úžasné příběhy #12 vyšly mnohem více než rok po Savage Tales 1. Kromě toho, že je druhým vzhledem k člověku, tento problém také obsahuje zadní příběh o tom, jak byl Dr. Calvin zastřelen v souladu s původem člověka z Savage Tales #1.

V sčítání lidu CGC je pouze 56 kopií, přičemž nejtypičtější třída 8,5 má 11 odstupňovaných kopií a FMV 70 $. Vypadá to, že tržby za 8,0 a 8,5 mají nejnovější údaje a náklady se mohou dramaticky lišit. V přesně stejném roce se přesně stejná třída oddělená o měsíc nebo dva liší náklady až o 50 USD v 8,5 a více než 100 USD v 8,0. Věřím, že to může naznačovat porozumění tomuto problému, který začíná být jeho metodou na radar prospektorů.

Úžasné příběhy #13

V tomto čísle se mu poprvé objeví svůj první obal. Toto je třetí vzhled. Je to také poslední problém, než jeho první sólové příběhy začnou v dobrodružstvích do názvu. Z nějakého důvodu je tato kniha mnohem typičtější při sčítání lidu CGC než #12, zejména ve vysoké třídě. Existuje 22 kopií v 9,8, 32 v 9,6, stejně jako 18 v 9,4.

Půlnoční synové neomezeni #8

Nejedná se o knihu, která se vyhledává na stejné úrovni jako jiné problémy s tím. Není to uznáno jako klíč. Má však mimořádnou obálku s uměním Lee Sullivana. Je to také jediný kryt člověka v sérii Midnight Sons (tj. Zvýšení půlnočních synů a půlnoční syny Unlimited).

Toto je jedna z těch knih, kde se domnívám, že spekulant má šanci být průkopníkem. Go Gather nemá reálnou tržní hodnotu, protože neexistují žádné údaje o prodeji, neexistují žádné prodeje, protože v sčítání lidu CGC je 0 kopií. Kniha nemusí být jednoduchá objevit ve vysoké úrovni, protože se jedná o větší 68stránkový problém. Pokud můžete objevit jeden a také dosáhnout pozitivního stupně z CGC, bude s největší pravděpodobností mít velkou výplatu.

Poslední myšlenky

Marvel Studios provedla skvělý úkol poskytovat podpůrné postavy nezapomenutelný čas na obrazovce. Debutování s půlnoční syny se může postavit nejprve dobře. Omezí jeho čas na obrazovce a také umožní filmařům, aby přesně vylučovali, jak ho nejlépe zobrazovat. Přestože postava držela svou vlastní pro tři sólové tituly a je rozhodně schopna být vrcholem, pokud je vložena do ideálních rukou.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest9

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Swamp Thing – Home of Tricks #92 a také Swamp Thing #1 Just přesně, jak mocná je bažina? Od jeho skromných začátků jako bažinaté monstrum po nekonečně poháněnou verzi Alan Moore. Může se bažina zvládnout Supermana? Jako avatar zelené by se teoreticky bažina byla na Zemi nezúčastněná, ale co kdyby Superman vzal boj…
28. srpna 2019 v „komiksu“

„Zaplacená“ věc, která komikska ukázala nepříznivé výnosy napříč deskou, se ztrátami na 3 měsících, 6měsíční a celoroční časové rámce; Co můžete dělat, prodat? James Wan řídí novou sérii Swamp Thing a také se zdá být na správné cestě s úspěšným horovým pozadím. Jsme delegovaný zázrak, proč …
21. února 2019 v „komiksu“

Horror Comics Sedmdesátá léta vzkvétají – část 2Last Week, podívali jsme se na úpravy komiksového kódu, ke kterému došlo v roce 1971, a přesně to, jak to vedlo k boomu hororového komiksu sedmdesátých let, kromě investice v Marvel’s obrovské tří monstrum Tituly: hrobka Dracula, vlkodlaka v noci a Frankenstein. Tento týden je to …
17. října 2021 v „komiksu“

Komiksový sběratelský roh

Leave a Comment