Babylon Berlin Graphic Book, která má být vydána společností Titan

Media Release – Titan Comics i obtížná situace Trestní trestný čin jsou nadšené odhalit Babylon Berlin, který se objeví v obchodech komiksů 3. ledna 2018: Původní grafická kniha, která byla ovlivněna, která byla ovlivněna Letos podzimní hitová televizní show – nabízeno na Netflixu!
Babylon Berlin je napsán a ilustrován Arne Jyschem, založený na původní knize Volkera Kutschera, zasadil se ve 20. letech 20. století při narození Weimarské republiky uprostřed fantastických ekonomických i politických obtíží. Babylon Berlin je příběh korupce, obchodování s lidmi a skandál.

Po politováníhodném výskytu zabití i v okamžiku radikální modifikace v Německu se detektivní inspektor Gereon Rath přestěhuje do Berlína. Narazil na stále rostoucí trestní vyšetřování sexuálního prstenu a zjistil, že může záviset na nikoho, ani na policii.

Ideální pro fanoušky trestných thrillerů trestných činů, světové historie i politické satiry, Babylon Berlin (ISBN: 9781785866357) podzim pod obtížnou situací trestního trestných činů Titan Comics, jehož předchozí publikace patří Peepland, Triggerman, Normandy Gold, The Woman Woman s Dragon Tattoo – Millennium, stejně jako nadcházející Minky Woodcock: Žena, která Houdiniho poutavá Cynthia von Buhler, stejně jako válka Quarry od Max Allan Collins.

Pro mnohem více oznámení a zpráv o obtížné situaci Titan Comics Trestní trestný čin se připojte k Titan Comics na Facebooku, Twitteru, Tumblru, Instagramu a také obtížnou situaci trestného činu na Facebooku i na Twitteru.

O Titan Comics
Titan Comics používá ohromující komiksy a grafické romány z největších licencovaných nemovitostí na světě, spolu s komiksy vlastněnými tvůrci z nových i světově uznávaných dovedností a tradičními grafickými romány, které se znovu postavily pro zbrusu nové publikum.

Mnohem více informací naleznete:

Spojte se s Titan Comics:

O obtížné situaci zločin
Trestní trestný čin tvrdých situací vám přináší to nejlepší v trestných činech tvrdých trestných činů, od ztracených noirových mistrovských děl až po nové romány dnešních mnoha mocných spisovatelů, které představují senzační originální obálkové umění ve stylu buničiny.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Vydání Titan Comics vydává Babylon Berlin TrailerMedia Release – Bití knihkupectví 27. února, Titan’s Babylon Berlin – napsaný a ilustrován Arne Jysch – je zbrusu nová grafická adaptace knihy, která ovlivnila nový televizní seriál od Mezinárodního nejlepšího spisovatele Volker Kutscher.
12. ledna 2018 v „komiksu“

Titan Comics vydává Normandii Gold Book Trailermedia vydání-Když je její mladší sourozenec objeven v centru brutálního vyšetřování vraždy, je pro ponoření hlavy do světu sedmdesátých let zapotřebí tvrdých, jak se šerifů, které jsou nutné, aby se ponořila do semenné prostituce sedmdesátých let. Vedení zkrouceného spiknutí …
6. ledna 2018 v „komiksu“

SLEČNA. Strom se připojí k Titanově obtížné situaci trestního trestných činů komiksů otisků Allan Collins a také tradiční komiks trestního trestných činů Terryho Beattyho v 80. letech, MS. Strom, bude shromažďován společností Titan Comics, tisková zpráva následuje: Media Release – Obtížná situace Tresník trestný čin nadále vydává ostré, elegantní thrillery trestných činů, stejně jako rok 2019 není výjimkou…
21. února 2019 v „komiksu“

Leave a Comment