VÝLOŽNÍK! Studios červen 2014 Vyžádání

Klíčci v Boomu! Studios dodala komiksové žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v dubnu 2014, které jsou naplánovány na odeslání od června 2014.

Nové spouštěcí singly

The Empty Man #1 (ze 6)

Maloobchodní cena: 3,99 $
Autor: Cullen Bunn
Umělec: Vanesa R. Del Rey
Obal umělci: A: Vanesa R. Del Rey B: Goñi Montes (motivace)

Proč to milujeme: Není nic děsivějšího než hrůza, která zasáhne domov – příběh o teroru pouze jeden nebo dva kroky odstraněné z naší reality. Prázdný muž je dystopická verze světa, kterou známe, kde děsivá nemoc přijala téměř deifické konotace.

Proč se vám to bude líbit: Cullen Bunn (šestá zbraň, Venom) a Vanesa R. Del Rey (HIT) jsou dva z nejzajímavějších talentů v oboru a dokonale se synchronizují o tomto strašidelném procedurále nového zločinu.

O co jde: Je to rok od prvního hlášeného případu nemoci prázdného člověka a žádný lék nebyl schopen zpomalit jeho pokrok. Příčina není známa a příznaky zahrnují záchvaty vzteku, odporné halucinace, sebevražedné demence, následované smrtí nebo téměř neživý „prázdný“ stav katatonie. Jak se kulty vraždy zvednou na celostátní úrovni, FBI a CDC vstupují do společného vyšetřování prázdného muže a doufají, že spojí stopy, aby zastavili kult a odhalili lék.

Thomas Alsop #1 (z 8)

Maloobchodní cena: 3,99 $
Autor: Chris Miskiewicz
Umělec: Palle Schmidt
Obal umělci: A: Palle Schmidt B: Dean Haspiel (motivace)

Proč to milujeme: Přivedení čtenářů skvělých knih z nového talentu bylo vždy blízko k našim srdcím v Boomu! Studia. Chris Miskiewicz a Palle Schmidt vytvořili pro tyto moderní časy Warlock a dodáváme je nejlepšímu publiku v komiksu!

Proč se vám to bude líbit: Fanoušci Johna Constantina a Dr. Strange budou milovat tento nový pohled na magicky ovládajícího hrdinu, který bojuje démony na ulicích … a ve své vlastní mysli. Thomas má peníze a slávu, ale také břemeno okultního válečníka této generace. Může přežít bitvy uvnitř i bez ní?

Co to je: Thomas Alsop je současná „ruka ostrova“, titul předávaný z generace na generaci. Hrádí Manhattan od zlu a používá magii své rodiny. Být důkladně moderním Warlockem se zabývá něčím ještě zlým než démony … reality televizí!

Velké potíže v Little China #1

Maloobchodní cena: 3,99 $
Příběh: John Carpenter a Eric Powell
Scénář: Eric Powell
Umělec: Brian Churilla
Obal umělci: A: Eric Powell B: Joe Quinones C: Chris Weston (motivace) d. Terry Dodson (Motive) E. Tank Top (motivace)

Proč to milujeme: Velké potíže v Little China je jedním z našich oblíbených kultovních klasických filmů, protože to rozdrtilo akce 80. let a nadpřirozené fantasy filmy s filmy z 70. let kung-fu. Toto je poprvé, kdy byly oficiálně vyprávěny nové velké příběhy o problémech, a my máme původní režisér filmu John Carpenter, který spolupracuje s Ericem Powellem (The Goon) v příběhu. To nemůžeš porazit!

Proč se vám bude líbit: Eric Powell je velkým fanouškem velkých potíží v Little China, takže smyslem pro humor a nadřazenou akci, kterou přináší do Goonu, bude po celé této knize. Věřte nám, Brian Churilla (šestá zbraň: Sons of the Gun) Art je vše zábavné.

O co jde: Jack Burton, macho, dobrodruh na řízení nákladních vozidel, najde na své soupravě Stowaway, který se skrývá, vepřová kotleta Express, ale to se brzy stane nejméně z jeho problémů. Pomohl svému nejlepšímu příteli Wangovi zachránit snoubenec před spojky démona, ale nyní byla svatba napadena dalšími zlými silami s jednou věcí na jejich mysli – ochrajte proti Jackovi Burtonovi!

Neuvěřitelný svět Gumball #1

Otisk: Kaboom!
Maloobchodní cena: 3,99 $
Autor: Frank Gibson
Umělec: Tyson Hesse
Obal umělci: A: Missy Pena B: Zachary Sterling C: Paulina Ganucheau (Motive) D: Troy Little (Intive) E: Sonnye Lim (předplatné)

Proč to milujeme: nejen proto, že na tomto projektu pracujeme s některými z našich oblíbených tvůrců, ale v těchto dnech nic nemá vzhled neuvěřitelného světa Gumball, a my jsme šťastní, kteří to přinesou Komiksu!

Proč se vám to bude líbit: Populární Webcomic Creators Frank Gibson (Tiny Kitten Teeth) a umělec Tyson Hesse (Boxer Hockey) přinášejí poprvé šílená dobrodružství Gumball a jeho přátele!

O co jde: Gumball, Darwin a všichni jejich přátelé berou svět komiksu! Gumball si myslí, že je to nejchladnější dítě na bloku, ale jeho malá sestra Anais prosí, aby se lišila, a Darwin je chce jen zabránit potížím. V jejich smíšeném světě je vždy další dobrodružství!

Blavest Warriors 2014 Importibear Special

Otisk: Kaboom!
Maloobchodní cena: 4,99 $
Autoři: Kevin Panetta, Nikki Mannino, Jeremy Sorese, Kevin Church, Kat Leyh
Umělci: Paulina Ganucheau, Nikki Mannino, Jeremy Sorese, Jess Fink, Kat Leyh
Obal umělci: A: Ian McGinty B: Andy Hirsch

Pokud si zaslouží jeden drzý kožešinový míč, který si zasloužínullnull

Leave a Comment