Kolektivní myšlenky pro březen 2015: Část 2 – Mnohem více věcí! a více!

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Autor: KC Carlson

Marvel’s Pandora’s Box (velká pro čtyři)

Marvel velmi hrdinové Trick Wars: Battleworld Box Set Slipcase

Marvel velmi hrdinové Trick Wars: Battleworld Box Set Slipcase (Marvel): Nejnovější vstup do Marvel „Overkill?“ nebo „Největší věc vůbec!“ Sweepstakes (nelíbí se mi soudit…) je tento úžasně významný sada knih 500 $, které shromažďují absolutně cokoli týkající se série Marvel velmi hrdinových válek Marvel velmi hrdiny, pokračování Trick Wars II z roku 1985, série Trick War v roce 2004 v roce 2004 v roce 2004 hraje Nicka Furyho (na které všichni zapomínají) , a dosud zveřejněné (ale Marvel to ohrožoval posledních pět nebo šest měsíců) Trick Wars.

Slovo na ulici (nebo alespoň v mé hlavě poškozené mozkem) také naznačuje, že tato sada krabic by zahrnovala všechny typy doplňků-včetně (možná) některých (éra specifických) výstřižků na nehty z tehdy Marvel EIC (a původní trikové války Spisovatel) Jim Shooter! Proč? Mohu předpokládat pouze pro účely klonování … Někdo musí zachránit legrační knižní průmysl, že?

Právě jsem doporučil právníky Westfieldu (ahoj, Harry!), Aby vám musím všem říct, že cokoli v posledním odstavci je lež, kterou jsem si vymyslel. No, s výjimkou části o tom, že Jim Shooter je Marvel, tehdy spisovatel EIC a Trick Wars. To byla vlastně pravda. Část o něm vlastně zachránila legrační knižní průmysl. No … hmmmm.

Záleží na tom, na které Země to čtete, že?

Kde jsem byl? Jo, jo …

The Marvel velmi hrdinové Trick Wars: Battleworld Box Set Slipcase (ano, je to skutečné!) Ve skutečnosti to vše zahrnuje:

Marvel velmi hrdinové Trick Wars: To Battleworld a Back Premiere Hardcover

Marvel velmi hrdinové trikové války premiéry vázané

Věc: Battleworld Premiere Hardcover

Secret Wars II Volume 1 Premiere vázaná na vázaní

Secret Wars II Volume 2 Premiere vázaná vázaná

Secret Wars II Volume 3 Premiere vázaná na vázaní

Secret Wars II Volume 4 Premiere vázaná vázaná

Marvel velmi hrdinové Trick Wars: Aftermath Premiere Hardcover

Tajná válečná premiéra vázaná

Beyond the Trick Wars Premiere vázaná vázaná

Secret Wars: v zákulisí premiéry vázaná

a vznešený plakát Alexe Rossa z renomovaného obálky k triku Wars #1.

Marvel SEZ: „Představujeme původní hrdinové vs. darebáci zúčtování na Battlewldu Beyonder, Cesta Big B na Zemi a liniový crossover, který následoval, Nick Fury je extrémně tichová válka a další! Všechny vázanky, následné opatření a střídavé potřeby-včetně pohledu na první trikové války, nejdivočejší dobrodružství všech dob a odvetu velké a zlé jako extrémně odlišná skupina Battleworld! Plus: Celý svazek plný všech speciálních funkcí, které bychom mohli najít. “

V době tisku není žádný počet stránek, ale pravděpodobně se nad těmito 11 svazků vázaných spojů bude pravděpodobně více přes 1 000 stránek. Navíc je s největší pravděpodobností těžké zabít nemožného chlapa, pokud ho zablokujete nad jeho špinavou bitovou hlavou. (Za předpokladu, že ho můžete chytit!) K dispozici v červnu.

*To je správně. Tento plakát je menší než vápno. Vlastně se ptám, že plakát bude dokonce mátou, pokud se to pokusí nacpat do krabice se všemi těmi těžkými knihami!

Tento měsíc v tradičních sbírkách komiksů

Buck Rogers ve 25. století: Celkový novinový nedělní svazek 3: 1937-1940

Buck Rogers ve 25. století: Celkový novinový nedělní svazek 3: 1937-1940 (Hermes Press): Pokračování kriticky uznávaného, ​​plnobarevného, ​​velkého formátu, celkový dotisk tohoto historicky základního a průlomového novinového pásu. Kromě všech proužků (prezentovaných v jejich původním bulvárním formátu) je zde také pokladnice dokumentárního materiálu, která obsahuje speciální 16stránkovou úvodní esej zaseknou s fotografiemi produkčních díl, hraček a marketingového materiálu. Kromě toho tyto proužky nikdy předtím nebyly shromážděny a byly pečlivě obnoveny. 208-stránka 11 ”x 14” barevná vázaná vázaná vázaná. K dispozici v květnu.

Complete Chester Gould’s Dick Tracy Volume 18

Kompletní Chester Gould’s Dick Tracy Volume 18 (IDW/LOAC): Tento svazek docela zabalí padesátá léta všemi proužky z 15. prosince 1957, s 11. července 1959. Styl je o tom, kdy se drobné zločiny vyhodí kontroly. Představuje se také spousta nových darebáků, včetně Gamecock Queen Miss Egghead, kubánského triku Wunbrowa, tragické bolesti hlavy a bizarní Popsie a její matky. Házejte do wacka jménem Pantsy, pronásledování běžeckých po domě po milionu dolarů skryté loupežní kořist, Tracy odešla na mrtvé na opuštěném ostrově a o pár více milionů v mincích s automaty a máte celý svazek bizarní z mysli Chestera Goulda. Navíc jsme ani nehovořili o mole-fookalike jménem Rhodent! Svatý Moley! 276-stránka 11 ”x 8,5” B&W vázaná. K dispozici v dubnu.

Polly a její kamarádi: Total SundAY Comics: 1928-1930

Polly a její kamarádi: Total Sunday Comics: 1928-1930 (IDW/LOAC): Toto je můj výběr týdne! To dotiší všechny Sterrettovy nedělní stránky z výšky jeho „surrealistického období“ v neuvěřitelném stylu 12 ″ x 16 ″ šampaňského, takže je lze zcela ocenit. Kniha také zahrnuje Sterrettovy topperové proužky „Dot and Dash“ a „Sweethearts and Wives“. Většina těchto nedělních proužků nebyla nikdy přetištěna. Polly Perkinsová je mladá, blonďatá a jablko mnoha očí mladého muže. Přestože je Polly venku na městě nebo na pláži, je to její domácnost, která produkuje veškerý hubbub! a také velká většina surrealismu. (Sledujte kočku Paw, Kitty, Pantomime otázku světa komiksů!) Nabitý komplexním pozadím a biografickým materiálem, díky nimž byla knihovna amerických komiksů „zlatým standardem“ v pásmových dotisech. 176-stránka 12 ”x16” barevná vázaná vázaná poloha. K dispozici v dubnu.

Modesty Blaise Volume 25: Zabíjení vzdálenosti

Modesty Blaise Volume 25: The Killing Distance (Titan Books): Nejnovější v této vynikající sérii, která shromažďuje slavné dobrodružné proužky „Ass-kopící femme fatale“ od Petera O’Donnell a Enric Badia Romero. Tři neobvyklé příběhy jsou shromažďovány poprvé velmi poprvé: „Guido the Jinx“, „The Killing Distance“ a „The Aristo“. Všichni kapají tradičním dobrodružstvím, chic 60. let a chladnou válečnou vzrušení. 104-stránka 9 ”x 12” barevná softcover.

Velké knihy

Zničení: dobytí Omnibus

Zničení: Dobytí Omnibus (Marvel): V důsledku války zničení se zničená galaxie snaží znovu vybudovat. Nova sbor je zničen a ponechává pouze Richarda Ridera. Kdo se zvýší, aby hlídal galaxii z rizika Ultron? Když je Kree Homeworld napaden techno-organickým falanxem, Star-Lord by měl vést tým Ragtag do bitvy za soupeřovým linií s sestavou, která zahrnuje Mantis, Bug, Groot a Rocket Raccoon! Mezitím nový Quasar hledá tajemného Spasitele – a Nova a Gamora jsou převzata Phalangem! Kdo je strašidelný samotář jménem Wraith? Může noví mutanty Warlock zcela zdarma Nova? A co jsou Ultron a Phalanga opravdu po? Toto je jeden z vynikajících dějů, které předefinovaly Cosmic pro současný Marvel Universe. A teď je to všechno na jednom místě! Nenechte si ujít! Napsali Dan Abnett, Andy Lanning, Keith Giffen, Christos Gage a Javier Grillo-Marxuach. Tužky Sean Chen, Brian Denham, Wellinton Alves, Paul Pelletier, Mike Perkins, Timothy Eco-Friendly II, Mike Lilly, Kyle Hotz a Tom Raney. Obal Aleksi Briclot. Sbírání Nova (2007) #1-12 a každoroční #1, zničení: Dobytí prolog č. 1, Annihilation: Conquest: Star-Lord #1-4, zničení: Dobytí: Quasar #1-4, zničení: Dobytí: Wraith #1 -4, zničení: dobytí #1-6 a zničení ságy. 872stránková vázaná vázaná vázaná položka. K dispozici v červnu.

Justice Society of America: událost 75 let

Justice Society of America: Událost 75 let (DC Comics): Další sbírka výročí DC bez jakýchkoli zvláštních podrobností o tom, co je v něm, i když je s největší pravděpodobností bez rizika uvedeno, že základní dobrodružství ze zlatého věku série v All- Hvězdný komiks bude zahrnut, kromě vzorků z jeho oživení šedesátých let (jako hostující hvězdy Justice League of America) k plnému oživení a úspěchu ze 70. let. Podívejte se na práci Gardner Fox, John Broome, Robert Kanigher, Roy Thomas, Jerry Ordway, Geoff Johns a v ideálním případě mnohem více. 400stránková vázaná vázaná vázaná položka. K dispozici v květnu.

Usagi Yojimbo Saga Svazek 3

Usagi Yojimbo Saga Volume 3 (Dark Horse): Třetí svazek v přesvědčivých kompilacích Usagi Yojimbo v Dark Horse předvádí legendární sérii Stan Sakai v nejlepším případě! Usagi čelí děsivému novému nepříteli, který používá démonovou masku; Děj „GrassCutter“ vyhrávající Eisner obdrží pokračování „Return to Atsuta Svatyně“; Historie společnosti Pickpocket Kitsune je odhalena; Postava oblíbená fanoušky Sasué Demon queller debutuje; A vážený spojenec dlouho věřil mrtvé návraty! Po celou dobu vyprávění Sakai představuje mistrovskou třídu ve formě komiksu. Sbírá Usagi Yojimbo Svazek tři #31- #52, spolu s příběhy od Dark Equine poskytuje a další. 616-stránka 7 ”x 10” B&W Softcover. K dispozici v květnu. K dispozici také v podepsané a očíslované omezené edici vázané vazby.

Edice umělce/galerie

Don Rosa’s The Life and Times of Scrooge McDuck Artist’s Edition: Svazek 1

Don Rosa’s The Life and Times of Scrooge McDuck Artist’s Edition: Svazek 1 (IDW): No, to je jen Ducky! Oceněná práce Don Rosy Eisnerovy oceněné práce na životě a době Scrooge McDucka vyprávěly příběh o prvních dnech penny-pinching Mallard, než udělal své legendární jmění. Rosa vzala původní díla legendárních kachních příběhů Carla Barkse, vyplnila (více než) několik prostorů na časové ose a vytvořila vlastní legendární dílo – které se nyní shromažďuje ve třech svazcích IDW’s Fantastiformát edice C umělce. Úplně první svazek (v dubnu) shromáždí prvních šest kapitol života a časů Scrooge McDuck, s obálky a vybranými návrhy Rosy, která zcela spolupracuje a pomáhá v jeho výrobě. Jako vždy jsou všechny stránky pro umělcovy vydání naskenovány přímo z původního umění (v plné velikosti), aby napodobovaly skutečné originální umění, takže můžete jasně vidět vložení, modrou tužku, redakční poznámky a umění Opravy. Navíc, vybraný papír je co nejblíže původní umělecké desky. Pokud to chcete, neváhejte si objednat, protože bude existovat další významná skupina fanoušků Disney Duck (mimo komické fanoušky), která bude o tomto projektu také velmi přemýšlet. 160-stran 14 ”x 20” B&W (ale naskenovaný v barvě) vázaná vazba. K dispozici v dubnu. Žádný blázen!

Knihy ziny o komiksu

Ace Magazine #1

Ace Magazine #1 (Time Capsule Productions): Úplně první problém nového organizovaného měsíčního časopisu. Název je zkratka pro „Všechny hodnocené komiksy“, s dvojím významem. „Zaprvé, pokud jde o estetickou a důležitou hodnotu příběhů s pohledem a hodnocením komiksů, které stojí za to hledat. A dva, jako nástroj pro sběratele, aby se promítly a důkladně zhodnotili své sbírky nebo pro návštěvníky, aby přesně stáli mnohem preferovaný titul. “ Nejvýznamnější volací kartou publikace je její organizovaná aktualizovaná (stejně jako „přesná a důkladná“) nákladů, zaměřená na „horké“ knihy. Slibuje také „rozhovory s nejlepšími tvůrci komiksů, náhledy a hodnocení nejnovějších komiksů a funkcí na nadcházejícím komiksovém filmu, televizi a digitálních médiích, plus zprávy a názor“. Úplně první problém je splatný v březnu a obsahuje rozsáhlé rozhovory s Harley Quinn a Power Woman umělec/spisovatelka Amanda Connerová (se vstupem od Paula Diniho o triku původu Harley) a Batman/The Woods Scribe James Tynion IV, kromě článků na dřevorubci a nárůst Valkyries. Publikoval prodávající Robert Yeremian a editoval Jon B. Cooke (umělec/editor komiksů). 112-stránka 7 ”x 10” barevný časopis.

Alter ego #132

Alter Ego #132 & Back Problem Magazine #80 (Twomorrows): Twomorrows slaví 75 let flash a ekologické lucerny v těchto dvou kvazi-překročením jejich předních časopisů o komiksech. Alter Ego (editoval Roy Thomas) se zaměřuje na původ a dobrodružství zlatého věku (a raného stříbrného věku) obou postav, zatímco problém zpět (editoval Michael Eury) pokrývá sedmdesátá a 80. let. V obou časopisech bude na obrazovce velké nabídky vintage umění a problém zpět má také zvláštní funkci, která si všimne nadcházejícího (a historického) přemístění DC Comics na západním pobřeží oslavou různých kanceláří v New Yorku DC v průběhu let v An Post zkoumal a sestavil Westfielder Bob Greenberger. Každý problém má 84 stránek v plné barvě.

Back problémový časopis #80

_____________________________

KC Carlson Sez: Jistě, já jsem se kolem, když jsem navrhl, aby v boxu Marvel Trick Wars mohla mít nějaké nehty Jim Shooter Toe. Ale není to jako by Marvel nikdy nevytvořil žádné publikace se skutečnou lidskou DNA v nich. Stalo se to nejméně dvakrát (kterému rozumíme).

Squadron Supreme

V roce 1996 najednou z vrozené srdeční vady najednou zemřel redaktor Mark Gruenwald. Protože jeho poslední touhou bylo, aby jeho popel byl použit v části komiksu, po jeho smrti byl zpopelněn a jeho popel byl smíchán do inkoustu prvního tisku squadrony Ultimate Trade Paperback Collection, který byl napsán podle Označit.

Dříve, v roce 1977, měli čtyři tehdejší členové Rock Band Kiss krev odebranou registrovanou zdravotní sestrou, svědky notářské veřejnosti, a nalili se do čestů červeného inkoustu použitého pro tisk jejich komiksu (úplně první problém Marvel Komiksy velmi speciální, které představovalo kapelu). Dále to také údajně svědčili Stan Lee a tvůrci knihy (Steve Gerber a Alan Weiss). Následující zvěsti spekulovaly, že červený inkoust, který obsahoval bloo

Leave a Comment