Všechny vraždy finále!

Všechny vraždy finále! je třetí a nejvíce aktuální v sérii „Sarah Winston Garage Sale Mystery“ od Sherry Harris. Je to jedna z těch knih, o kterých věřím jako „moderní útulný“. „Cozies“ jsou záhady z zvyku Agathy Christie, zasazené mezi malé sousedství a kontrastovaly s thrillery nebo tvrdými detektivními příběhy. Detektiv je obvykle amatér, stejně jako v těchto dnech je tu silný druhý háček, nějaký druh zábavy (jako je prošívání nebo zahradnictví) nebo okupace (Caterer, veterinář), který bude čerpat čtenáři.

V tomto případě je Sarah Winston vynikající při prodeji trávníku. Chápe přesně, jak uznat skryté drahokamy, hodnotu využitá majetek a také provést drobné opravy. To je užitečné, když musí neočekávaně poskytnout svůj vlastní byt nebo byt. Její druhou polovinou byla důstojníkem ozbrojených sil, ale dostal zařazenou dámu těhotnou, takže rychle odešel do důchodu a nakonec skončil jako náčelník úřadů malého města Massachusetts. Sarah ho opustila a začala představovat prodej trávníku pro dobré přátele jako startovací firmu.

V první knize, identifikovaná pro smrt, dostaneme veškerý zadní příběh Sarah i její bývalé, protože objevuje krvavé tričko patřící k němu, stejně jako jeho 19letá zlatíčko chybí. Cítí se zradena, ale stále chápe, že by neměl oddanou vraždu, navzdory náznakům, takže se snaží zjistit, kdo to udělal z loajality.

Existuje přesný portrét zápasů o životě manžela ozbrojených sil tkaný do pokusu zjistit, co se děje. Nejsem si jistý, zda je tato možnost odhlášena pozorným čtenářem, avšak spousta zvratů, stejně jako zatáčky, z ní činí obrat stránky, i když několik znaků jsou dvourozměrná zařízení.

Druhá kniha, nejdelší prodej trávníku, má Sarah zřízení celoměstské prodejní akce. Bohužel někdo využívá rozptýlení k tomu, aby si vzal populární obraz a také vyhodil tělo v uměleckém studiu Sarah’s Good Friend Carol.

Rovněž jsem poznamenal, že tito cozies mají tendenci mít romantické, téměř přání plnění aspektů. Sarahův jeden a jediný noční stánek se ukáže jako jeden z Bostonských mnoha způsobilých bakalářů a regionálního DA, takže jsou stále házeni dohromady. Často (téměř stejně často) debatuje o tom, zda se vrátit s druhou polovinou, nebo strávit mnohem více času s nádherným, bohatým právníkem, který ji stále pronásleduje, kdykoli nebere návrhy na veřejné akce.

Ve všech finálech vražd!, Sarah přišla přesně na to, jak udržet službu prodeje garáží v zimních měsících: Nastavte na internetové přepínači. Bohužel, poté, co má konflikt se zákazníkem, se objeví klientka – přední světlo v sociálním sousedství, jehož domácnost byla ve městě po staletí – mrtvá. Sarah také dostal online stalker, někdo na ni špehoval a také jí poslal fotografie.

Samozřejmě jsem byl přitahován k počítačovým prvkům, stejně jako oni se zdály rozumné (zejména kousky o tom, jak obtížné bylo zmírnit web a přesně to, jak si všichni přáli chrapla o ostatních členů). Próza byla obsluhovatelná, nic zvláštního, jen proto, aby postavy přistoupily k akci. Stejně jako existuje akce, zejména v zabalení, s únosem a Sarahovým životem ohrožoval. Vraždy byly téměř irelevantní, vzhledem k tomu, že návštěvník je obětem sotva představen, stejně jako aspekt mafie se cítí nucen, jako by se autor neočekávaně rozhodl složit jiný typ knihy.

V malém městě Nové Anglie je velké množství detailů života, zejména v regionálním žargonu. Moje preferovaní členové obsazení jsou Angelo i Rosalie. Vlastní komunitní pečené hovězí maso a pizza kloubu a také slouží jako náhradní rodiče Sarah, ujišťují se, že je dostačující k jídlu a také funguje jako znějící desky, když je naštvaná. Každý by mohl využívat takové oddané i dodávky přátel. (Vydavatel dodal kopii digitálního hodnocení vývoje.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Hostitelka Ghostessthe hosteska s Ghostess je devátá (!) V The Haunted Guesthouse Secret Series od E.J. Copperman, je to však také výjimečný výchozí bod. Zejména vzhledem k tomu, že je převeden na nového vydavatele (Crooked Lane Books) a také se objevuje v vázané knize poprvé. Nový návštěvník může najít …

Tajemství tří čtvrtletí je úžasný svět, ve kterém jsme online, kde nikdy nemusíte akceptovat, že jste dosáhli konce preferované série. Pokud máte dostatek dobrých přátel s podobným vkusem, je vždy mnohem více peněz, které je třeba vydělat z prodloužení franšízy. I když výměny tvůrců nebo éry naznačují, že něco není …

První třída Murderobin Stevens ‘Detektivové vraždy jsou špatným návratem chování ve svém třetím expmnull

Leave a Comment