Angry Birds berou rost na IDW v červnu

mediální vydání – celosvětová multimediální senzace Rovio Entertainment Angry Birds ™, je nejnovější nemovitost, která se připojí k vydavatelské rodině IDW! Počínaje červnem budou hravě zábavná dobrodružství, která vzala svět bouří, na stránku v neomezeném světě komiksu.
Obrovský úspěch Angry Birds začal v roce 2009, kdy mobilní hra debutovala. S 2 miliardami stahování prostřednictvím aplikací byla franšíza Angry Birds nyní uvedena v devíti různých vydáních hry, řadě úspěšných linií hraček, animované série a vyvíjí se jako film, který má distribuován společností Sony Pictures. Inovativní hra upevnila trh příležitostných hráčů v měnící se krajině mobilních zařízení.

“Jsme velmi rádi, že jsme v obchodě s Roviem na komiksu Angry Birds Comics,” řekl Chris Ryall, hlavní tvůrčí ředitel/šéfredaktor IDW. “Rovio vzal to, co bylo kdysi podmanivou hrou, a postavil ji do zajímavého světa plného zajímavých a, uh, opeřené postavy, které budou perfektním doplňkem naší rostoucí linie zábavy, komiksů všech věkových let.”

Svět rozzlobených ptáků se již rozšířil nad rámec svého počátečního hraní, s populárními postavami jako Red, Chuck, Bomb, Stella, Matilda, King Pig a mnoho dalších barevných a nádherných osobností obývajících ostrov Piggie a tvoří základ pro nekonečnou sérii Dobrodružství.

Partnerství mezi IDW a Rovio poskytuje vztah větší než jen licence, protože Rovio aplikoval svou jedinečnou kreativní vizi k komické adaptaci rozzlobených ptáků. Angry Birds, jako je Jeff Parker (Thunderbolts) a Eisnerova oceněná spisovatele Paula Tobina (Bandette), zachycují zábavu a originalitu samotné hry.

“Komiksy Angry Birds jsou perfektním způsobem, jak podrobněji poznat postavy, jejich osobnosti a jejich svět.” Doufám, že čtenáři všech věkových skupin se budou s těmito komiksy bavit špičkovými tvůrci, “řekla Jukka Heiskanen, šéfredaktorka Rovia komiksu.

Nadcházející komiks z IDW bude jedním ze způsobů, jak zažít senzační sérii v tisku! Podívejte se na další oznámení v nadcházejících měsících a připravte se na bash nějaké zelené prasátka letos v létě!

O zábavě Rovio
Rovio Entertainment Ltd je ve Finsku se sídlem v průmyslu měnící se zábavní média a tvůrcem celosvětově úspěšných franšízy Angry Birds ™. Angry Birds, neformální logická hra, se stal mezinárodním jevem během několika měsíců od jeho vydání. Angry Birds se rychle rozšířil na mnohostrannou zábavu, publikování a licencování, aby se stal milovanou mezinárodní značkou. Hlavní film Animované Angry Birds Rovio je naplánován na 1. července 2016. www.rovio.com

O publikování IDW

IDW je oceněným vydavatelem komiksů, grafických románů a obchodních brožur se sídlem v San Diegu v Kalifornii. IDW, známý pro svůj rozmanitý katalog licencovaných a nezávislých titulů, publikuje některé z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších titulů v oboru, včetně: Hasbro’s Transformers, G.I. Joe a můj malý poník; Paramount’s Star Trek; Nickelodeon’s Teenage Mutant Ninja želvy; Soudce 2000ad Dredd; The Rocketeer; Toho’s Godzilla; Wizards of the Coast’s Magic: The Gathering and Dungeons & Dragons; a Eisner-Award Wight Locke & Key Series, vytvořený nejprodávanějším autorem Joe Hill a umělcem Gabriel Rodriguez. IDW je také domovem knihovny amerického komiksu, která vydává klasické komické dotisky, Yoe! Knihy, partnerství s YOE! Studio a otistně vítězný umělec.

Série IDW kriticky a fanoušků se neustále pohybují do nových médií. V současné době Jerry Bruckheimer Films a Disney vytvářejí celovečerní film založený na roboti z první světové války; Dwayne „The Rock“ Johnson a Warner Brothers produkují film založený na tradici Ashley Wood; Kurtzman/Orci produkují film založený na Locke & Key v Universal, Platinum Dunes a Sony přinášejí Zombies vs. roboty.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Distribuce Diamond Distribution Rovio’s Angry Birds Books WorldWideMedia Release – Distributoři Diamond Comic Distributoři dokončili vyjednávání s Rovio Entertainment, aby exkluzivně distribuovali svou novou publikační řadu knih založených na rozzlobených ptácích, divoce populární, bestselleru mobilní aplikace. Diamond bude reprezentovat ro…
1. listopadu 2011 v „komiksu“

Angry Birds and Transformers se spojili ve vydání Idwmedia-Spinning Out of the Show-Stopping oznámení na letošním licenčním Expo, Rovio Entertainment a Hasbro, Inc. Ptáci transf…
26. července 2014 v „komiksu“

Náhled komiklu: komiks Angry Birds Volume 6 Wing It Hcmedia Release – The Adventurenull

Leave a Comment