Presttimate Loki Episode nás zavede na cestu do tajemství i do koncové hry

Proč aligátor Loki? Snadný. protože je zelený. Pokud jde o další varianty Loki, naše Loki spokojená na konci události Nexus, jejich příběhy jsou jak odlišné, tak také sdílejí typické prvky. Ústřední tajemství Lokiho tedy FAR byl o TVA, i když v této epizodě se také necestujeme daleko. Přesto tato obava řídí cokoli, co se stane, a zároveň nám poskytuje mnohem větší vhled do TVA i po celé jejich dohodě, zejména o tom, jak dělají svou „práci“. Rovněž se dotýkáme základny se dvěma zastrašujícími členy TVA, Ravranna Renslayer a Hunter B-15. Zbývá jen jedna epizoda (alespoň v první sezóně) jsme jen poškrábali povrch toho, co se tady opravdu děje.

Nyní chápeme, že mnoho lidí vstává a okamžitě běží na Disney+, aby si prohlédli nejnovější epizody. Snažíme se tedy tato hodnocení udržovat co nejvíce bez spoileru. Stejně jako u epizody minulého týdne však o tom není moc mluvit, že to není spoiler. To, co můžeme uvést pro ty, kteří se averzní k potápění do podrobností o tom, co se děje, je to, že cesta do tajné epizody Loki se stále zaměřuje na to, co má show celou dobu: Loki a jeho vnitřní boj spíše než vnější hrozby.

Název této epizody je kývnutím na komiksovou sérii, která původně představila Thora a, o dva problémy později, Loki. Loki i jeho původ znovu, aniž by poskytli také hodně pryč, hrají v tomto příběhu velkou funkci. Teorie, kterou jsme uvedli v našem posledním podcastu spoileru Loki, je však ověřena jako pravdivá a diskutuje o tom, proč ji má TVA pro tak četné loki varianty.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spoilery následovat.

Proč cesta do Secret je moje preferovaná epizoda série Loki

Obrázek prostřednictvím Marvel Studios.

První i především, tato epizoda obsahuje Richarda E. Granta jako tradiční Loki, což znamená Loki pomocí ohromně stříbrných věkových komiksů. To je osobní zaujatost, ale nikdy jsem se nikdy nelíbil v představení Grantem. Přesto je nakonec „hrdinou“ této epizody společně s nabídkou potvrzení, že „událost Nexus“ pro všechny varianty Loki je pokusem být šťastný. Jeho časová osa zjevně viděla přesně totéž jako v posvátné časové ose: Loki zdánlivě umírá v rukou Thanos. Teprve v tomto případě tradiční Loki uprchl do dalšího světa a skryl se sám. Teprve poté, co rostl tak strašně osamělým a také zmeškal jeho sourozenec, že ​​skončil tím, že se TVA natáhl. Mladík Loki to dokonce nahlas uvádí. Jakmile se jakýkoli typ z nich pokusí mnohem lépe, TVA je chytí.

To, co dělá tuto epizodu tak příjemnou, alespoň pro mě, je to, že uvidíme několik bodů zhlédnutí o tom, co to znamená, že je „Loki“. Všichni jsou to schemers, zrady a také (nejdůležitější) přeživší. Přesto, protože tato epizoda ukazuje alespoň prostřednictvím centrální skupiny variant Loki, je to, že se jedná o možnost, kterou při nákupu přežijí. Pokud se TVA pokusí zničit je za to, že skončili jako hrdinové, pak jejich instinkt přežití způsobí, že se chovají jako darebáci. Je to, jako by byly všechny verze Lokiho podmíněny v celém multiverse, aby byly „špatné“, protože to je to, co mají být „“.

Tento růst je opět zobrazen prostřednictvím tradičního Lokiho a jeho na poslední chvíli Sylvie a našeho Lokiho. Nejen to, že využívá své obrovské kouření a iluzivní sílu k vytvoření repliky Asgarda. Je to jeho dům, stejně jako mu chyběl, celkem s bleskem údery na počest svého bratra Thora.

Co bude dál pro TVA a kdo je osoba za oponou?

Obrázek přes Disney Plus.

Teorie chodů, zejména od začlenění postavy Ravonna Renslayer, je, že nějak Kang Dobyvatel bude vystaven za to, že je za tím vším. To je zjevně možnost. Stejně jako Mephisto ve Wandavision nebo kdokoli, kdo lidé spekulovali, by byl power makléř jiný než Sharon Carter ve Falcon i v zimní sezóně voják, tato postava by nikomu neznamenala nic, ale my Marvel Nerds. Poučení z těchto sérií je, že i když jsou to určitě příběhy MCU, zaměřuje se na ústřední postavy mnohem pozorněji než na větší vesmír. Osoba za TVA je tedy mnohem pravděpodobnější, že bude buď další variantou Loki (která je plná temné stránky), nebo, stejně jako to je můj nejnovější odhad, alternativní verze Mobius.

Ať tak či onak, ať už bude vyvrcholením této série, bude to ten, který rezonuje nejen s publikem, ale samotné postavy. Falcon a také voják zimní sezóny nebyly o energetickém makléři nebo Johnovi Walkerovi nebo Zemo, ale Sam si však přijímá, že si zaslouží štít. HůlkaAvision byla o Wandě, nejen manipulovala s jejím zármutkem, ale také přijala její skutečnou moc. Ať se tedy stane cokoli, bude to pravděpodobně o tom, že Loki přijme, že může být skvělý i hrdinský, stejně jako zaslouží se podobně i přátelství. Cokoli jiného naznačujícího na Kang nebo Eternals nebo Lékař neobvyklý v multivesmíru šílenství bude jen náhodné.

Na rozdíl od ostatních sérií, která je tedy daleko, bude Loki potenciálně mít druhou sezónu. To znamená, že cesta postavy s podivnější stranou MCU a také směrem k seberealizaci teprve začíná.

Finále sezóny Loki bude debutovat na Disney+ Středa 14. července 2021.

Co jste věřili o cestu do tajné epizody Loki? Sdílejte své myšlenky a teorie o tom, kam věci směřují v komentářích níže.

Leave a Comment