Jak to může Batwoman udělat skrz nenávist fanoušků? CW show čelí drsné kritice

za pár měsíců, vůbec první série „Bat“ vedená ženami premiéru na CW. Uzavírá Batmanův 80. výročí roku. Člověk by věřil, že by fanoušci byli potěšeni, že by získali více netopýrů. Ještě více je to čerstvý příběh, který jsme ještě neviděli. Místo toho jsme však přemýšleli přesně o tom, jak to Batwoman dokáže udělat skrz nenávist fanoušků namířené na to. Většina z toho se zaměřuje na všechny přívěsy uvolněné proto daleko. Editor popkultury Salomé Gonstad zakryl tento předběžný odpor minulý měsíc. Jak více i více přívěsů zasáhlo YouTube, nechuť pokračuje. Mnoho z těchto lidí věří, že Batwoman to nemůže udělat skrze nenávist fanoušků, díky síle „jako“ po „nechuť“ poměru na YouTube.

Spravedlivě je to pozoruhodné. Úplně první přívěs má 421 000 nelíbí na 84 000 lajků. Druhý přívěs se o něco horší, s 24 000 nelíbí na méně než 2000 lajků. Je ironií, že nejzajímavější z těchto promo, „tetování“ upoutávky, je to nejlepší s 4 900 nelišími na 2 500 lajků. Přesto, ti, kteří využívají sociální síť k cílovému umělcům, mohou tyto postavy rychle manipulovat. Úplně první přívěs pro Flash má pouze asi 4 800 lajků a také nevýznamný počet nelíbí. Úplně první přívěs šipky (zveřejněný na třech různých kanálech YouTube) nemá ani pohled na první přívěs Batwoman. Batwoman to může udělat skrz nenávist fanoušků, protože v této fázi hry je jakýkoli typ tisku skvělý tisk. Lidé se naladí na show, stejně jako pokud vypravěči poskytují potenciál Kate Kane, diváci se budou vracet týden po týdnu.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Pojďme to jen dostat z cesty: Velká část fanoušků Batwoman je jen sexismus v akci

Zákeřnou technikou spáchanou těmi, kteří vztekli a strach z úpravy jejich vlastního osobního zisku, je navrhnout, že pouze řešení věcí, jako je sexismus nebo rasismus, je to, co je sexistické/rasistické. To by nemohlo být hloupější. Jak bylo uvedeno výše, Batman letos oslavil své 80. výročí. Počítání herců, kteří hráli postavu, v té době fanoušci získali 10 jedinečných živých akčních verzí Caped Crusader. Toto číslo zvyšuje asi 150 procent, pokud zahrnete animaci. Abych se zeptal, zda je sexismus, proč ani Batgirl (Barbara Gordon), ani Batwoman (Katherine/Kate Kane) neměli v té době vlastní show nebo film, je více než spravedlivý. Původně se objevila v roce 1956 jako podobná míra zájmu pro Batmana, DC reimaginovala charakter o 50 let později jako bratranec Bruce Wayna, který se právě stal židovským i lesbičkou.

Obrázek přes CW

Komentáře k videím na YouTube podtrhují, že Batwoman je dáma přesně problémem. Zobrazení Ruby Rose se nazývá „mužský“ a také „oprávněný“, jako by Bruce Wayne nebyl jednou z nejvíce oprávněných postav ve všech komiksech. (Je to miliardář, který vezme legislativu do svých rukou i doslova cokoli, co si přeje nepřátelům, stejně jako spojence.) Přesto, i když první přívěs má postavu poukazovanou na to, že Rose’s Kane je „“ Žena Bruce Wayne, „Tyto pobouřené zobrazení mužů State Rose je vlastně sexistické. Podobně věří, že jejich názor je tak silný, že neexistuje žádná metoda, kterou Batwoman může udělat skrze nenávist ventilátoru, který již přijímá.

Jeden komentátor píše:

“Je to veselé, jak jsou v rozporu s jejich vlastní ideologií.” “Chceme silné, chytré, nezávislé ženy!” Pak pokračují v tom, aby vyrobily mužskou ženu, která šaty a také jedná jako chlap, jakož i potom datuje ženy. Legrační dostačující, kdyby se chlápek choval takto, že by to bylo identifikováno toxické mužskosti. Předpokládám tedy, že je to toxická ženskost. “

Nezahrnujte čas uvažování o tomto syllogismu s rock-solid. YouTube Individual Weeitsnookiesův myšlení přesně zdůrazňuje, jak to, co je pro mužského hrdiny přijatelné, není pro ženskou ženu přijatelné. Kate Kane není dostatečně „ženská“, stejně jako její drsný vztek a záliba pro ženy by nikdy nebylo přijatelné, kdyby to člověk udělal. Batman samozřejmě nikdy neměl přesně stejnou jako zájem, který hraje přesně stejný herec v následujících filmech, vůbec. Ruby se zvětšil, bude se zářivat kolem Arrowverse poté, co Stephen Amell zavěsí luk. Tito „fanoušci“ však chtějí, aby se více usmívala a byla pokorná. Tato show není Batwoman, která jí po 64 letech dostává, ale spíše Hollywood, který strčil jejich „agendu sociální spravedlnosti“ diváky. Znovu ignorujte, že od doby, kdy Cap velmi poprvé udeřil Hitlera v roce 1940, komiksy často přinášejí morální zprávy o bigotnosti i nespravedlnosti. V televizi není místo pro tento „nesmysl“!

Misogynista na internetové kultuře v akci

Komentáře jsou protkány slovem „Wahmen“, které je „geniální“Hrajte na termín „žena“ a fonemicizaci pláče. Populalizovaný YouTuber PewDieepie motivoval své fanoušky k zesměšňování žen, a to skončilo jako Clarion telefonní hovor „mužských aktivistů pro práva“, kteří si užívají promyšlený vhled prodejců pobouření, jako je Ben Shapiro nebo Alex Jones. Proč jsou tyto Nincompoops schopny zacílit na Batwoman tak efektivně jen ukazují sílu jejich dosahu online. Pravděpodobně sdíleli prostřednictvím webů, které provazují dregs webového lidstva, jako je 4chan nebo více misogynistických subredditů, tito sociální nespravedlnost válečníci se vrhli na YouTube, aby vyhráli fantastickou válku o nelíbí videa propagující pořady pro dospívající 2019. Že ženské posílení posílení v reklamě je těžké -Hand je naplňuje je tak velkým hněvem, tráví celou dobu složením pořadu, který tvrdí, že pojištění nenávidí.

Reklama Batwoman nepomáhá problému s fanoušky

Některá kritika, kterou tato show vydělává, nejsou všichni sexističtí, stejně jako hloupí, několik z nich je prostě hloupé. Lidé jsou naštvaní, že je to Batwoman místo Batmana. Přesto je Warner Bros mimořádně lakomý s právy na netopýry, zejména proto, že CW společně měla WB i CBS. Takže nemůže existovat Batmanova show. Někteří rovněž věří, že tato show vydělává celou sezónu, která se nějak spojuje s zrušením Swamp Thing, navzdory tomu, že obě produkce jsou stejně oddělené jako MCU a X-Men používané. Přesto tito fanoušci pravděpodobně přijdou nebo alespoň sledují show. Arrow Subreddit se objevuje neustále plné příspěvků, které nenávidí strašlivou vysokou kvalitu této show od lidí, kteří stále sledují týdenní a chápou všechny pokroky „hrozných“ sezóny série. Kvetch o tom, že nedostanou vhodnou sérii Batman, se však naladí stejně.

Spravedlivostí pro několik kritiků je poselství posílení postavení žen (alespoň v prvním přívěsu) těžkopádné. Dokonce i sociálně vědomá každodenní tečka uvedla tolik v jejich ochraně proti vůli. Síťová reklama pro CW často střílí pro nejnižšího typického jmenovatele, který nedůvěřuje jejich obecně mladému publiku, aby zachytil podtext. Pravděpodobně nebude show tak zaměřena na tento prvek příběhu, jak si myslí mnoho komentátorů. Supergirl často obsahuje dějové linie posílení postavení žen, ale dělají tak v souvislosti s pouhými fantastickými příběhy komiksů. Batwoman bude s největší pravděpodobností podzim někde mezi touto sérií i Arrow, protože je tonálně tmavší. Stejně jako když v každé epizodě první sezóny zatkává svůj feministický pohled na pohled, nechte představení, že to je, protože je to vůbec první ženská bat-show-show. (Žádná neúcta k původní sérii Birds of Prey.)

Toxický fandom, brána a také zapomínat přesně to, jak funguje fikce

Batwoman i Ruby se zvýšila sama, nejen se nelíbí z takzvaného „správného“. Někteří lidé na tzv. „Vlevo“ se také rozhodli tuto show nelíbit, jakmile to CW odhalila. Jejich stížnosti jsou neskutečně více směšnější než ostatní. Rozhodli se, že vzhledem k tomu, že se Ruby zvětšil, je židovská lesbička, která určuje jako genderfluid, nebyla „gay“, aby zobrazovala Kate Kane. Mnoho z těchto filmových kritiků se nesprávně identifikovalo jako bisexuální, aby ověřil tento rukoma, což je rovněž tak nesmyslné, že by to bylo vtipné, kdyby to nebylo tak škodlivé. Zbavení těchto aktivistů LGBT+ se skupina zvýšila, že by se pravděpodobně předpokládalo, že bude podporována, zcela ji odvedla z Twitteru. Zajímám se o ně, když také zjistí, že zvýšená není, vlastně částečný netopýr.

S pohledem na tyto příběhy není nic špatného. Pravděpodobně byste měli. Přesto jsme viděli pouze zvýšenou zobrazení postavy pro dva a půl aktů epizody Arrow. Navrhnout, že postava je špatná nebo že show je jen záplavou sociálně vědomého komentáře, je nespravedlivé. Alespoň sledujte epizodu nebo tři, než se rozhodnete, že se vám nelíbí série. Co je na tom tragické, je to, že zvýšená připustila, že rostla emocionální, když zjistila, že se dostala. Věřila o mladé (a dospělé), kteří by byli rádi, že by viděl hrdinu představujícího tyto demografické údaje v něčem tak ikonickém jako černá battuit. Místo toho, aby si mohla užít tuto významnou událost pro svou kariéru i pro kulturu, se nyní musí ptát, zda Batwoman projde skrz nenávist, kterého se dostane, než bude mít premiéru.

Jste hloupí, protože Batwoman bude doping

Obrázek přes CW

Doufejme, že hluk z tohoto vyrobeného i neautentického vůle se otupí hlukem prdele a také pneumatických háčků. Amellova šipka v této televizní Justice League znovu přijala Amell’s Arrow v zásadě Amellova Arrow v podstatě. Nyní, když se pohybuje dál, opravdová bat-person zaujímá tuto roli, ale ta, jejíž příběh nás může stále překvapit. Fanoušci se obávají Batmana s Robertem Pattinsonem. Zpochybňují přesně how Tento příběh se bude lišit od Batman nebo Batman Tim Burtona. Batwoman jsme nikdy nikdy neviděli, takže i když bude mávat čepice a také jako bouřlivé hlavy, tento fanoušek Batman je stejně nadšený, jako byl pro (dětská karikatura) Batmana za hranice roku 1999. Zajímavé je, že tato show se také hodně dostala fanouškovského nenávisti na raném webu, protože to nebylo to, o čem fanoušci byli obeznámeni. Dnes? Je to jedna z nejuznávanějších animovaných Batmanových série všech dob.

Batwoman v akci opravdu vidíme pouze během třetí i čtvrtého jednání její epizody Arrow. Tyto okamžiky však byly neuvěřitelné. Během boje s strachem vyvolaným strachem mezi šipkou a Grant Gustinův Flash se Ruby zvýšila (čtení: její kaskadérská dvojitá) oba tyto titany vzal jedním špatným převrácením. Dříve, když vytáhla některé vězně uprchlé z Arkham Asylum, je to perfektní rovnováha mimo obrazovku Dark Knight Magic a také hrdinu na obrazovce. Také tleskám pokaždé, když hodí Bataranga a také se k ní vrátí (jako by se měly Boomerangs!). Všechny pořady CW jsou dary pro komiksové pitomce, a to se nebude lišit. Chápu, že Ruby se zvětšil, stejně jako tato show může provést nenávist ventilátoru. Důvod? Protože je to zatracená Batwoman.

Batwoman má premiéru 6. října v 20:00. Východní čas, splněný premiérou páté sezóny Supergirl.

Leave a Comment