Kang: Spekulovat další major darebák MCU

po měsících spekulací, rozjímání a také zděšení, máme nejúspěšnější důkaz o směru, který Marvel plánuje vzít s dalším hlavním darebákem na MCU. Uzávěrka 12. září informovala, že Jonathan Majors (Lovecraft Country Fame) byl obsazen, aby hrál Kang dobyvatele v dalším filmu Ant-Man, v současné době bez data vydání.

Než jste si tento blog zkontrolovali, pravděpodobně neexistuje žádný typ rady, který vám mohu poskytnout. Pokud se vám nelíbí nastavení záznamů pro většinu peněz utratených na konkrétní komiks. Do poloviny dne 14. září jsem už viděl kopie CGC s nízkým stupněm Kang’s First vystoupení na nabídce eBay za 100 USD za reálnou tržní hodnotu. udržovat to určitě jen začátek.

Pro hlavního darebáka Marvel, Kang se na MCU pověřila po dlouhou dobu. Nyní, když se jedná o plné vaření, měli bychom se znovu učit, kdo je Kang. Jak přesně má tvar do Marvel Universe?

Historie Kanga

Snad více než jakýkoli typ jiného darebáka, Kangův příběh je dlouhou i klikaté cesty. Když uslyšíte odkazy na Nathaniel Richards, Rama-Tut, Kang, Immortus nebo Iron Lad, všichni v jednom bodě nebo na jedno byly přesně stejnou postavou.

Každý z nich má své příslušné klíče. Zaměřím se na dohady pro tři nejvýznamnější problémy s původem Kang v našem odvětví.

Fantastická čtyřka #19

Úplně první vzhled Kang je opravdu poněkud pochybné téma, přičemž tři různé problémy přikládají jejich vlastní pojistné nároky jako „první“ vzhled dobyvatele.

Fantastic Four #19 je přesvědčivý velmi první vystoupení (v komiksu) faraon Rama-tut, aka Nathaniel Richards. (Zjistíte, že v tomto příběhu bude velké množství AKA). Richards pochází z 30. století a po opětovném vytvoření stroje času cestoval zpět do starověkého Egypta. Poté, co se tam uvízl, byl schopen online jako pseudo-bůh kvůli svému chápání věcí v budoucnosti.

FF4 se s ním setká v Egyptě poté, co použil stroj Dr. Doom, aby se vrátil, a také procházel materiály, které Nathaniel Richards přinesl z budoucnosti, které by mohly napravit slepotu. Naši hrdinové nakonec byli zotročeni po určitou dobu, ale nakonec dokážou ustoupit, ale nemohou obnovit lék slepoty.

Je to rané vyprávění stříbrného věku. Zkus mě rozesmát.

Pro extrémně časnou knihu FF4 (červenec 1963) měla tato kniha extrémně rozumnou tržní hodnotu. V polovině září můžete dokonce získat CGC 9,0 za přibližně 1 200 $. Nejnovější kopie CGC 6.0 v naší databázi nabízené v květnu za méně než 500 USD.

Od té doby však náklady stoupaly, jak se očekávalo. Nejextrémnějším příkladem, který jsem viděl, byl nedávný prodej eBay CGC 8.0. Předtím, než se zprávy o Kangu rozpadly, FMV byla 600 USD a tento prodej 14. září činil 1 199 $. Rarové kopie odstupňované VG létají z regálů eBay za přibližně 200 USD. Přesně stejná kniha by mohla být v dubnu za 100 nebo méně.

Avengers #8

Na úvodní stránce Avengers #8 je gang svolán Pentagonem, aby prozkoumal jedinečné mimozemské pozorování. Když dorazí, přivítá je nafoukaný, fialově a zelené superdruhy, které specifikují jeho jméno, Kang dobyvatel.

Mezi bitvami se Kang z nějakého důvodu rozhodne říct Avengersovi svůj příběh, což je, že je cestovatelem času, který využíval k vládnutí ve starověkém Egyptě aka faraoh Rama-tut. Když faraon nakonec přestavěl svůj stroj času, aby se připravil na návrat na 3 000 roku, překročil o 1 000 let. Nějak a také skončilo v roce 4 000.

Rok 4 000 na Zemi je pustý pustin ovládaný barbary, takže zde objevuje nic, co by dobylo, RAMA-TUT vybere náhodný rok od 20. století, do kterého jede, a prohlašuje, že bude konečným vládcem tohoto století. Nějak tentokrát nepřekročí tisíc let.

Bitva Avengers a nakonec také vyloučit Kang ze Země po několika únavných rozhovorech o kyselinových rozpouštědlech. Rozhodně to však není naposledy, co slyšíme od Kanga dobyvatele.

Tento problém skončí poněkud trochu nákladnější než Great Four #19. Okolí se o tomto problému vyřešilo jako přesvědčivý první vzhled Kang (a technicky je), stejně jako to ukazuje náklady. Pre-MCU News, tato kniha se obchodovala kolem 2 000 $ za CGC 9,0 a 600 $ za kopii CGC 6.0.

V době od rozbití zpráv jsme viděli také extrémní zvýšení nákladů. Zobrazení A: Kopie CGC 6.5 nabízená za 925 $, když v historii došlo pouze k jednomu zaznamenanému prodeji přes 600 $ před polovinou září.

Avengers #10

V Avengers #10 vidíme, že se tajemná postava objevuje v uspokojivé mezi Baronovi Zemo i s exekucí. Rychle rozpoznávají své sdílené pohrdání pro Avengers a začnou proti nim vykreslit. Série událostí vede k únosu skupiny Ricka Jonesanull

Leave a Comment