Greg Berlanti vytvořil DC Docuseries pro HBO MAX

, průmysl komiksů je komplikovaný. Existuje desetiletí dlouhá historie vytváření transformačního umění s desítkami konkurenčních společností, které sdílejí jeviště. Všichni se tedy musíme hodně naučit. Čtenář může otočit mnoho stránek, aniž by poškrábal povrch znalostí, který se děje v zákulisí. Naštěstí lidé touží vyprávět příběhy o tom, jak velcí hráči v tomto odvětví najdou úspěch, který dnes mají! Dokumentace na DC Comics je v dílech na HBO Max.

Dostáváme dokumenty o DC na HBO Max

DC Docuseries budou mít tři části vytvořené, aby vyprávěly různé příběhy jednoho z nejstarších vydavatelů komiksů. Témata projdou jejich kulturní dopady a vývoj vzhledem k tomu, že jeho založení v roce 1934.

Greg Berlanti (který je také za nadcházející sérií Green Lantern) je připraven na výrobu, přičemž Leslie Iwerks Executive Production and Co-Reinging. Iwerks má dlouhou historii práce na dokumentech. Její práce zahrnuje příběh The Pixar z roku 2007, recyklovaný život a ruku za myší: příběh UB Iwerks. Kromě toho bude Mark Catalena (The Imagineering Story) dalším spoluzakladatelem série.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Nadcházející HBO Max Docuseries na DC Comics bude produkovat Warner Bros. Nepsated Television, spolu s Warner Horizon, Berlanti Productions, DC a Iwerks & Co.

Obrázek pomocí komiksu DC.

Nebude to první komiksové dokumenty a rozhodně to nebude poslední

DC Comics je jedním z předních vydavatelů komiksů. Žádný hrdina však nemůže být úspěšný bez některých spojenců, nepřátel Arch a velkých darebáků. Marvel Comics, již ve své historii vydal dokumenty o jejich tvorbě a dalších klíčových tématech.

Marvel’s 616 měl svůj debut na Disney+ v listopadu 2020. Tato série sdílela vzrušující příběhy o různých stranách společnosti. Epizody zahrnovaly příběhy o vlivu komiksu manga, ženy v komiksu a další.

Tyto dokumenty jsou určitě hitem jejich příslušných streamovacích služeb a nemůžeme se dočkat, až budeme mít příležitost dozvědět se více. Pro nadcházející DC Docuseries pro HBO Max nebylo oznámeno datum názvu ani vydání, ale komické roky vám budou říct, kdy je jeden.

Čtenáři, jste nadšeni, abyste se dozvěděli mnohem více o komiksu DC? Umístěte své myšlenky a očekávání v komentářích!

Hlavní obrázek pomocí HBO MAX.

Leave a Comment