Pokračování Spider-Versel: Režiséři odhalili nové podrobnosti o novém darebáku filmu

Spider-Verse pokračování přes Spider-Verse, představí nový darebák v roušce místa.

Animovaný film 2018 Stars Miles Morales (Shameik Moore), africko-americký a portorický sestup vzpurný teenager. Spolu s Moralesem je několik variant Spider-Man z celého pavouka. Doprovázející ho ve svých dobrodružstvích byli Peter Parker/Spider-Man (Jake Johnson), Gwen Stacy/Spider-Woman (Hailee Steinfield), Peter Porker/Spider-Ham (John Mulaney, Spider-Man Noir (Nicolas Cage) a Peni Parker) (Kimiko Glenn).

Kromě toho film vydělal po celém světě celkem 375,5 milionu dolarů, což je dostatečný důvod, aby společnost Sony prosazovala ne jednu, ale dvě mnohem více pokračování. První pokračování Spider-Versel, přes Verse Spider-Verse, bude mít premiéru 2. června 2023. Mezitím za pavouk-Verse zasáhne velké obrazovky do roku 2024.

To znamená, že Spider-Man: Do Spider-Verse byl pro Sony obrovským úspěchem. Nakonec byl film pro animované filmy podstatným vítězstvím.

Trio Boba Persichettiho, Petera Ramseye a Rodneyho Rothmana nasměrovalo do Verse Spider. Mezitím bude nové trio Joaquin Dos Santos, Kemp Powers a Justin Thompson nasměrovat napříč pavoukem.

Pavoučí pokračování darebáku, místo

Nedávno Sony odhalila, že nový darebák Miles Morales bude čelit v pokračování. A v nedávném rozhovoru režiséři Spider-Man: napříč pavoukem-Verse sdíleli mnohem více podrobností o novém darebáku.

Pokračování Spider-Veverse, přes Verse Spider-Verse, bude následovat interdimenzionální dobrodružství Miles Morales a Spider-Gwen. V tomto dobrodružství křížového vesmíru se duo setká se svým nepřítelem, místem. Sony odhalila, že Jason Schwartzman bude hlasem za komiksovým darebákem.

Dr. Jonathan Ohnn byl vědcem MIT, než se stal místem. Byl jedním z pracovníků Kingpina a po neúspěšném experimentu obdržel supervelmoci. Místo může vytvořit mikropodniky a projevuje je po celém těle. S touto nepředvídatelnou supervelmocí je prakticky nemožné zaútočit, protože může odklonit jakoukoli ránu, která mu přijde. Dokáže dokonce hodit portály kolem, takže celé utrpení bude pro své nepřátele hodně náročné.

V rozhovoru s Cartoonbrew.com režiséři diskutovali o tom, jak na začátku věděli, že místo bude hlavním darebákem filmu. Říká se, že místo je „úžasný druh opaku Milese“.

“Docela brzy jsme věděli, že místo bude náš hlavní darebák.” Bez úžasného darebáka, kterému můžete rozumět s jejich prokurzou, nemáte pro svou hlavní postavu silný příběh. Takže je to úžasný druh naproti Milesovi. “

Zázrak

Na místě síly

Powers poukázal na to, že Spot má několik podobností s Kingpinem, hlavním darebákem v prvním filmu. Pro něj má Spot „silný příběh, který byl ideálním doplňkem mil“. Když se uvolní pokračování pavouka, budeme pochopit mnohem více o tom, co řekl.

Podobně, když mluvíme o Kingpinovi, Vincent D’Onofrio jiskří možný návrat renomovaného darebáka. S posledním portrétem herce v Hawkeye se zdá, že je jen otázkou času, než se objeví ve filmech MCU.

Dos Santos diskutoval o schopnostech místa a tvrdil, že jeho síly jsou „uměleckým ožíváním“. A taková vizualizace se může „skutečně stát v animaci“. Úspěch do Spider-Verse zdůraznil velikost animace jako médium ve filmech-médium, které mnozí obvykle zanedbali.

“A jeho živý inkoust je opravdu jen, myslím, že jsme všichni říkali, není to jen účinek.” Ožívá to umění. Je to něco, co se může opravdu stát v animaci. Na místě můžete považovat místo v ponožce v ponožce ve filmu Live-Action Spider-Man. Nebude to fungovat. Prostě to nebude fungovat. Takže ožívá umění. Je to inkwell vylije na stránku. Všechno se vrací k jakýmsi komiksům a umění komiksů. “

Prequel Spider-verquel napříč pavoukem-Verse dorazí 2. června 2023.

Leave a Comment