Komiksová kniha Flash obsahuje hlavní návraty

fanoušci Flash mají určitě štěstí. Nejen, že mají televizní show CW, která není v osmé sezóně, ale mají také komiksovou sérii zdrojového materiálu. Pokud to nestačilo, CW uvolňovala sérii komiksových knih Flash s názvem „Earth-Prime: The Flash“. V jednom z nedávných čísel jsme viděli nahlédnout do budoucnosti pro titulární charakter a pohled na některé vracející se tváře. Spoilery dopředu pro poslední číslo!

Co je to Země: Flash?

Obrázek: DC Comics

Earth-Prime: The Flash je komiksová série oddělená od původní The Flash Comic Book. Zatímco původní komiks má svou vlastní kontinuitu, která je oddělena od pořadu, Earth-Prime: Flash sleduje kánon televizní show.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Tato komiksová série však není nastavena současně jako televizní show. Místo toho je o něco dopředu včas a nabízí spoustu crossoverů z jiných DC televizních pořadů na CW. Storyly Flash Comic Book se proto liší od televizní show. Přehlídka se zaměřila na různá nebezpečí v centrálním městě a na záležitosti nemoci času. Série Earth-Prime se však dívá na další problémy.

Zatím jsme viděli, jaký je život ve 40. letech 20. století pro hvězdy Arrow. Byli jsme svědky toho, jak se věci v budoucnu změnily pro Noru a Bart Allen. Také jsme se podívali na šokující návrat postavy z franšízy.

Co se stalo v komiksu Flash?

Obrázek: DC Comics

V rámci tohoto nejnovějšího čísla komiksu Flash jsme viděli, jak se Allens pokouší bojovat proti novému nepříteli. Jmenuje se Will Parker a jeho alter-ego se nazývá Evil Eye. Jak jste možná hádali, má z jeho očí některé obzvláště zřetelné supervelmoci!

Je schopen ovládat mysl lidí jednoduše tím, že se na ně podívá, což způsobuje chaos pro aleny. Jsou identifikovány, aby zastavili tuto zlou postavu jakýmikoli možnými znamená. Takže se spojili s Kid Flash, jehož skutečné jméno je Wally West, v nákupu, aby ho zastavili. Nakonec Wally pomáhá allenům v komiksu Flash a dává jim užitečné rady.

Fanoušci televizní show poznají Wally ze šesté sezóny show. Když jsme ho naposledy viděli, zabýval se centrálním městem, protože měl pocit, že něco špatného klesá. Přirozeně nakonec skončil nejlepším a podařilo se mu řešit problémy, kterým čelí rychlostní sílu. To zahrnovalo napjatou bitvu s Turtle II a vyústilo v to, že Wally opouští Central City.

Vrátí se Wally k Flash?

Obrázek: CW

Když Wally odešel, nezůstal žádné supervelmoci, což bylo přirozeně docela zničující. Dává nám však naději, že jsme ho v budoucnu viděli v komiksu Flash s supervelmocí. To znamená, že nakonec dokáže získat své síly zpět. Není příliš jasné, jak to dělá, jak jsme viděli v televizní show, že byl zaneprázdněn „psychickým letadlem“, aby pomohl bojovat ve válce Godspeed.

Toto vystoupení v komiksu Earth-Prime ukazuje, že Wallyovy síly jsou obnoveny a že jeho úsilí při hledání Zen z něj také učinilo lepšího hrdinu v budoucnu. Pokud jde o televizní seriál, není jasné, zda se Wally brzy uvidíme, i když se série příští rok vrací na devátou sezónu, takže je možné cokoli.

Pokud to nestačilo, záložní příběh pro tento problém The Flash Comic Book představoval další neočekávaný návrat – Dr. Polaris. Poprvé vstoupil do série Green Lantern v roce 1963 a stal se součástí první sebevražedné skupiny. Spisovatelé bohužel snížili svůj návrat k vzhledu portrétu v komiksu. Jeden ze stráží zmiňuje Polaris jako na Sublevel osm Argus.

Je však možné, že se jedná pouze o škádlení pro to, co je pro komiksovou knihu Flash. Možná v budoucím čísle uvidíme úplný návrat Dr. Polaris a některé další tváře. Ať tak či onak, nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co je pro Allens, a jak se budou vypořádat s budoucími riziky pro centrální město.

Leave a Comment