Sladkost a lightning Volume 3

Upřímná manga vaření pokračuje kontrolou toho, jak jídlo pomáhá v době stresu. V Gido Amagakure’s Sweety & Lightning Volume 3 je to čas na zkoušku – což naznačuje, že jak učitel Kohei, tak student Kotori tvrdě pracují, takže není čas na jejich společné lekce vaření s Tsumugi.

Půlnoční občerstvení se skládá z komfortních potravin, jako jsou krémy a nudle. Tsumugi se probudí uprostřed noci a chce se připojit ke svému otci v jídle, takže se učí vyrábět kaši s chlebem jako základní léčbu, která jí pomůže spát. Nikdy nebylo spojení mezi tím, že je pro někoho a staráme se o ně, jasnější. Nejlepší vaření je způsob, jak zprostředkovat lásku a náklonnost krmením rodiny a přátel.

Existuje vtipná scéna, kde říká, že její občerstvení v noci je jen pro dospělé, takže se snaží vypadat zraně, což její zvuk dělá spíše rezervovaným, i když jasně hraje. Amagakure dělá skvělou práci, která zachycuje energii a nadšení dítěte, ať už prostřednictvím jejích výrazů obličeje, když se dívá na její táta vaření pro ni nebo na animované akce, které dělá. Také jsem miloval mlýnek na pepř, který uživatelé. Ve tvaru králičí hlavy, zřejmě broušíte pepř tím, že stisknete jeho uši dohromady.

V tomto svazku je také příběh, ve kterém mají děti letní prázdninovou spánku, kde se všichni vrhnou na kari, včetně sekání zeleniny. To vede k diskusi o různých způsobech, jak vyrobit jídlo, včetně oblíbené verze rodiny, která jim připomíná jejich milovanou odcházející manželku a matku.

Jídlo, kromě demonstrace náklonnosti, může také nést paměť. Jsou zde další skvělé lekce, včetně bezpečnosti nožů, jak dobře kořeněné recepty mohou pomoci maskované zelenině, které se mají navíc, techniky přípravy usnadnit a jak přizpůsobit misku pro různé úrovně koření pro děti a dospělé.

Se spoustou kapitol o létě to bylo skvělé čtení, protože sezóna se týká konce. Výlet na pláž označuje čerstvé ryby a vyžaduje, aby se naučili, jak je filet. Výzvou je to, co s masem vyrobit, vzhledem k tomu, že Tsumugi ještě nejedí syrové ryby. Nová kulinářská technika zvládnuta – a vyzkoušená různý vkus – znamená další krok s malou holčičkou, která vyrůstá, příjemným způsobem oslavu.

Umění Amagakure je tak expresivní a zahrnuje, že mám pocit, že jsem tam ideální se všemi, sdílení jídla a vaření v kuchyni. Recepty v tomto svazku jsou pro mě příliš komplikované na to, abych si je představil, na rozdíl od předchozích knih, ale stále se mohu těšit na přemýšlení o tom, jak by mohli chutnat. Také se těší, když vidím, jak se tři přátelé vyrovnávají s životem a pokračují v změnách. Sweety & Lightning je vynikající čtení, kombinující recepty, rodičovské příběhy, dobrou vůli a okouzlující umění.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Svazky sladkosti a blesku 1-2sweetness & lightning kombinuje dva oblíbené typy série manga: nejistý jediný táta, který vychovává dítě (jako v zajíčkovém kapce nebo Yotsubu &!) A učí se mnohem více o jídle a vaření, doplněné recepty (jako v tom, co v tom, co v tom, co v tom, co v tom, co v tom, co v tom, co v tom, co Jedli jste včera? Nebo jste jídla!). Inuzaka se stará o své malé …

Sweety & Lightning Volume 5 Continuing série „Cooking je péče“, Sweetness & Lightning Volume 5 bere pocity mezi Tsumugi a jejím otcem ještě hlouběji mnohem přímějším řešením ztráty Tsumugiho matky. Suguru, malé dítě ve třídě Tsumugi, jedná. Jeho matka je v nemocnici a on…

Sweety & Lightning Volume 12i nemám co říci o sladkosti a bleskovém svazku 12, ale chtěl jsem označit závěr série několika poznámkami, zejména vzhledem k tomu, že zůstal do konce do konce. Když jsem naposledy mluvil o sérii potravin Manga od Gida Amagakure, byl s…

Leave a Comment