G.O.A.T.: Relax od Frankie jde do Hollywoodu (1984)

Největší ze všech melodií (G.O.A.T.) je řada příspěvků, které vytvářejí mých 100 preferovaných melodií všech dob. Master seznam je zde, stejně jako ho aktualizuji asi každé dva týdny nebo když mám ještě jednu asi 10 melodií.

Jak je to, že melodie s sborem „uvolněte se, nedělejte to/když to chcete sát, udělejte/relaxujte, nedělejte to/když chcete přijít“ a také velký stříkající hluk na Konec, může být jedním z největších ze všech melodií?

Odpovídám na to s otázkou: Jak přesně to nebude?

Naladění bylo BBC zakázáno jako „zjevně obscénní“ nabídla přes milion kopií a také vytvořila košile s významnými slovy.

Dospívající se vždy líbily zlobivé písně – Double Entender je to, co na začátku udělal Rock i Roll – a každé desetiletí se zvyšuje faktor špíny. Od výdajů Haley po Rolling Stones až po Led Zeppellin po Madonnu a tehdy až po Frankie jde do Hollywoodu. Stejně jako společensky to byla kapela, které všichni pochopili, že byla gay, ale na rozdíl od Culture Clubu jste zřídka slyšeli, jak o nich lidé mluví homofobně. Protože zatímco někteří lidé se nemusí nutně spojit k empatickým ještěrkům (Karma Chameleon), všichni si přejí přijít.

Jak všichni pochopili, že vůdci kapely byli homosexuálové? No, nebyl to přesně udržovaný trik (viz skutečná reklama na album vpravo).

Navíc, video zaujalo umístění v baru S&M.

Bylo to samozřejmě zakázáno.
Další poslech: Ačkoli následná single, dva kmeny, také nabízely více než milion kopií, nikdo na to nemá na paměti. Tito kluci byli jednorázová skupina.
Obaly: Většina z nich je jen Meh. Soudce Dread’s byl první, stejně jako vzorky melodie gangů Bloodhound Relax. Blondieho obal je nejpřekvapivější.

Album Suparude Remix od OP SUPA

Leave a Comment