Chlapec a dívka

Problém s očekáváním spočívá v tom, že to dělá dokonale jemné čtení jako pokles. Velmi jsem si užil umění Natalie Nourigat v jejím komiksu deníku mezi Gears a miloval jsem již roky psaní vztahů Jamie Rich.

Přesto pro mě chlapec a dívka nevyvolala. Rád jsem to přečetl, ale chtěl jsem z toho víc. Možná je to kompliment, znamení, že jsem byl zapojen do světa a s postavami natolik, že s nimi jen trávení krátce cítil, jako by to nestačilo.

Charley a Travis se právě setkali na večírku (pro chlapa, který právě nahradil svou mrtvou matku replikou robota a řekl nám, že je to v budoucnu) a rychle vyvolalo. Ale Charley se přišrouboval, aniž by mu poskytl její kontaktní informace. Chystá se opustit město, odesílá na úkol, který ve srovnání s vojenskou službou, což je pracovní povinnost, kterou se nechce změnit.

Charley a jeho nechutný kamarád Gregor se rozhodli ji najít. V nočním klubu je náskok, ale chlapci se stále rozptylují boji, jeden proto, že prodávají termínové papíry a zkazili klienta, další nad žárlivostí jiného chlapa. Možná je to jeden z důvodů, proč jsem byl trochu odrazován – chování vypadalo hloupé a na místě, aby příběh dalo více akci.

Nourigatské postavy jsou atraktivní a expresivní. Existuje spousta diskuse o tom, co to znamená být umělou inteligencí, protože Travis je „filozofií hlavní specializující se na digitální etiku“. Jinak nemůžu mluvit o spiknutí, protože spousta zábavy přijde na to, co se skutečně děje – i když jeden klíčový zjevení, přišel jsem dlouho předtím, než bylo odhaleno.

Tato recenze porovnává příběh s předtím, než Sunrise setká Blade Runner, který je vhodný. (Do mixu bych také přidal datum v noci, co s během z bojů a podobně. Pravidla přesně toho, co v této kultuře existuje.

Tento příběh měl být serializován na webových stránkách Oni od ledna, ale to se nikdy nestalo. Hanba, protože dávat čtenářům více náhledu mohlo být dobré pro prodej. Chlapec a dívka bude k dispozici 27. listopadu. Lze ji objednat od místního komiksového prodejce s diamantovým kódem JUL13 1213.

V tomto rozhovoru s Rich jsou zahrnuty náhledové stránky, zatímco tento rozhovor s oběma tvůrci jde do hloubky o začátcích projektu. (Vydavatel poskytl kopii digitální recenze.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Onipress.com spustit serializované komiksy v roce 2013Oni Press oznámila hlavní přepracování svých webových stránek Onipress.com počínaje lednem 2013. Přidávají „plnohodnotné obsahové centrum s komiksovými aktualizacemi pět dní v týdnu“. Řekl šéfredaktor James Lucas Jones: „Milujeme komiksy a chceme tuto lásku sdílet s tolika lidmi…

Ukradené srdce svazek 1thóza přitahovaná manga pro jeho vzduch exotiky najde tuto roztomilou romantiku Shojo obzvláště zábavnou. V odcizeném srdci Miku Sakamoto pracuje Shinobu jako model Kimono, což prokazuje některé velmi atraktivní tkaniny a vzory, přičemž najde lásku s nejděsivějším chlapcem ve třídě. Po náhodném setkání, Shinobu…

Prep School Confidentiallanne je nová dívka v exkluzivní bostonské internátní škole, protože náhodou zapálila svou newyorskou školu v ohni a její rodiče ji vyslali z města, aby se vyhnuli špatným vlivům. Po pouhém týdnu se její nový spolubydlící Isabella nachází v lese, zavražděna. Anne byla …

Leave a Comment