Marvel Comics 9/11 Tribute „The Four Fives“ je krátký, tichý a také silný

Je to už dvacet let od útoků 11. září 2001, ale pro každého amerického starého, aby si pamatoval, bude vždy to zapamatovat, bude to vždy Cítíte se, jako by to bylo teprve před několika lety. Od té doby, co jsme sledovali útoky, to však byla opravdu generace. Teď mám stážisty, jejichž rodiče ještě nebyli spokojeni, natož byli naživu. Je to zvláštní pocit. Pro ně je to jen historie. Nešťastná historie, nicméně lekce historie, přesto. Pro nás starých časovačů je to nepříjemná připomínka toho, jak jsme zranitelní-a přesně to, jak arogantní jsme vedli stejně jako ten bod (ano, ještě víc, než máme tendenci být nyní). Je úžasné, že v poctě Marvel Comics 9/11, „The Four Fives“, Joe Quesada a John Romita Jr zachytili emoce ohlédnutí za ten den.

„The Four Fives“ je krásný pocta 9/11 a také mocný příběh Marvel Comics

(Obrázek: Marvel Comics)

Celý komiks je dlouhý pouhých sedm stránek. Začínáme s Spider-Man po telefonu s tetou May, ale pláče. Když dokončí konverzaci, rychle si obléká masku a připojí se k kapitánovi Americe na památníku Světového obchodního centra. Po prvních dvou panelech komiks ztichne. Jsme svěřeni jen obrázky lidí v Americe v smutku, protože Bell mýtné hlasitě během obřadu. Až do posledního panelu na druhé až poslední stránce nevidíme žádný typ více dialogu. Pak máme konečný obrázek na celé stránce. Umění Johna Romity Jr je plné jeho jako pro New York i pro Spojené státy. Na druhé straně – stejně jako je obtížné objevit metodu, jak tvůrcům poskytnout ocenění, aniž by podkopal význam kusu – pocta 9/11 je to nejlepší věc, kterou Joe Quesada kdy složil pro Marvel Comics.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

A je to všechno v poslední chvíli. Krátký komiks přechází z krásného pocty k srdcervoucí připomenutí. Chlap za Spider-Man: Jednoho dne mě téměř nechal plakat. Chcete -li zkontrolovat komiks, vydejte se na Marvel, Marvel Unlimited App nebo Comixology. stejně jako připravenost na tkáň.

(Výkonný obrázek: Marvel Comics)

Leave a Comment