Spider-Man: Leater Home Trailer Leat se zdá být legitimní

Čekání na přívěs pro Spider-Man: Žádný způsob, jak domů nebyl dlouhý s únikem. Alespoň do neděle. Video Tiktok z účtu vodoznaku „1angryguy“ ukazuje telefon nahrávání telefonu s malým přívěsem před VFX pro další film Spider-Man. The Spider-Man: Únik domácího přívěsu v žádném případě se zdá být legitimní, vzhledem k tomu, že video patří producentovi vizuálních efektů, který pracoval na Thoru: Ragnarok a Ant-Man a Wasp. Na videu je také vodoznak čtení „Superhrdinový teoretik“ a „Edward Rose“, podcaster a bloger Geek. V nyní smazaném tweetu uvedli, že přívěs debutuje v Cinema Con a bude spárován se Shang-Chi a legendou deseti prstenů.

Krátce po Spider-Man: Únik domácího přívěsu se neobjevil online, Sony Pictures začal vydávat oznámení o zastavení DMCA. Video je stále venku, ale nezůstanou dlouho. Přesto to dokazuje, že existuje přívěs a že brzy přichází. Stejně jako miluji spoilery, pokud nechcete většinou nepříjemný sluchový zážitek, stálo by za to čekat na oficiální vydání přívěsu.

Co The Spider-Man: No Way Home Trailer Leak odhalil o filmu

Obrázek přes Kolumbie obrázky

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Z toho, co jsem z videa mohl určit, se zdá, že film začíná přesně tam, kde Spider-Man: daleko od domova skončil. Toto je rozptýleno konverzací mezi Peterem Parkerem Toma Hollanda a MJ Zendaya o Spider-Manovi a jeho síle „hypnotizovat“ dívky. Ukázal se v policejní vyšetřovací místnosti a vysvětluje, že Mysterio nezabil. MJ mu říká, že je to šance žít, aniž by lhal lidem. Zdá se tedy, že tajemství zůstává venku.

Poté uvidíme Petra v domě Doctor Strange, který je pokryt sněhem. Teď to může být mystická neštěstí. Nebo to může být jen zima a stále nepravil improvizovaný světlík, který pro něj vytvořil Hulk v Avengers: Endgame. Z nastavených fotografií víme, že alespoň část tohoto filmu se odehrává v zimě. Doktor Strange dělá Peter solidní vrtání kouzla, aby celý svět zapomněl na jeho tajnou identitu. Strange je proti tomu varován Wongem Benediktem Wongem (což znamená, že můžeme získat přímé spojení shang-chi). Strange pak říká něco obtížného slyšet o Spacetime a konceptu multiverse.

Vidíme také spoustu nedokončených záběrů vizuálních efektů, které ukazují některé reality-plavené věci. Vypadá to, že by to mohlo být součástí zrcadlové dimenze od Doctor Strange, ale může to být něco jiného. Vidíme, co má být na veřejnosti exploze a devastace. Přívěs se pak uzavírá většinou CGI Alfred Molinou jako doktor Octopus pozdraví Peter.

Co nevidíme? Jakýkoli předchozí Peter Parkers, Mary Janes nebo Daredevil. Přesto, bezpochyby by některé z těchto portrétů nechaly jako překvapení, pokud tam jsou.

Spider-Man: V žádném případě debutuje v divadlech 17. prosince 2021.

Co myslíš? Viděli jste Spider-Man: V žádném případě únik domácího přívěsu nebo chcete čekat na prémiovou verzi? Sdílejte své myšlenky, recenze a naděje na film v komentářích níže.

Leave a Comment