Voltron je zpět!

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
tisková zpráva

Voltron se vrací na Dynamite Entertainment!

Voltron #1 Alex Ross Cover a

20. září 2011, Runnemede, NJ – Tento prosinec je fenomén popkultury chápán, když se Voltron vrací do obchodu s komiksy ve vašem okolí! V rámci série pozoruhodných obalů mistra malíře Alexe Rossa, stejně jako napsané vlastním UP a přicházejícím spisovatelem Brandonem Thomasem, je série předurčena jako jistě ukončovací zásah! Dynamite představí všechna nová dobrodružství tradičního robota Superhrdina! Votron: Obran of the World, původně vydán v roce 1984, rychle prudce stoupal za dětský program číslo jedna ve Spojených státech. Merchandising rychle vyhověl a více než 100 různých produktů Voltron bylo na policích po celém světě.

“Voltron je jedním z nejznámějších karikatur všech dob,” uvádí se prezident Dynamite Nick Barrucci. „Klasická média i produkce World Events Productions spolupracují s širokou škálou licenčních partnerů, aby zajistily úspěch Voltronu. S nadcházející animací a funkčním filmem v The Works je nyní ten pravý čas představit komiksovou knihu Voltron pro novou éru, která bude fungovat pozoruhodné obaly Alex Ross! Náš nákup této neuvěřitelné značky je dalším krokem v zajímavém růstu Dynamite a vyvíjí se na nepřetržitém úspěchu naší linie. “

Voltron #1 Alex Ross Cover b

“Vyrostl jsem a miloval obrovské roboty z Japonska,” říká legendární umělec Alex Ross. “A Voltron je jedním z nejchladnějších z nich!”

Votron představoval tým pěti mladých pilotů velící pět robotických lvů, které by mohly být integrovány do typu Voltrona. V nedefinované budoucí éře byla Voltronská síla v poplatku za ochranu světa Arus (ovládané princeznou Allurou) od zlého krále Zarkona (od World Doom), jeho syna Lotora, a také čarodějnicí Haggar, který by produkoval významné Robeasts Terorizovat lidi Aruse.

Voltron #1 Chen Cover

“Naši partneři jsme poskytli velkou šířku na tradičních médiích i světových událostech,” uvedl editor dynamitu Joe Rybandt. „Nic není mimo stůl, jako by jste splnili naše vydání s ikonami popkultury, chápete, že bereme to nejlepší a přidáme nové a také produkujeme něco jedinečného i zvláštního. Očekávejte, že se neliší od Voltronu. “

Světová událostí, která byla založena v roce 1982 za účelem uspokojení stále rostoucího požadavku na povýšení vysoce kvalitní televizní zábavy. Společnost WEP se sídlem v St. Louis a byla na špičce nejvyšší kvalitní výroby zábavy a celosvětové distribuce.

Voltron #1 reis cover

Novější program World Events, Voltron: Třetí dimenze, byl úplně první úplný 3D série CGI vytvořený výhradně ve Spojených státech. Tradiční lví síla Voltron však zůstává mezi fanoušky obecně preferovaným. Stejně jako fanoušci mají v budoucnu mnohem více na co se dívat, protože svět Voltron se neustále rozšiřuje.

Zůstaňte naladěni na další zprávy o Voltronu!

Pro umění a další informace naleznete na adrese:

www.dynamite.net

Leave a Comment