Otomen Volume 3

Poté, co jsem byl nespokojen s situačními komemickými komediemi druhé knihy v této sérii. Humorná metoda genderových očekávání.

V tomto svazku je mnohem více o jako Chick, manga juta produkuje na základě dobrodružství jeho kamarádů Asuka i Ryo. Vzhledem k tomu, že Asuka je otomen titulu, mužského mladého chlapce, který má rád rozkošná řemesla a vaření, byl přeměněn na ženskou protagonistku manga-inside-the-manga. Stejně jako s jeho kombinací sportu, holčičí koníčky, stejně jako plachost, když se týká vyjádření svých pocitů, dělá fantastickou hrdinku Tomboy Shojo. Ryo, „excentrická krása“, která vyniká v bojových uměních, však nemůže čistit dům, se stává tím, co Asuka je jako s … se stejným názvem jako v pravém životě!

Líbí se mi přesně vidět, jak se Juta snaží tlačit oba kamarády dohromady, protože pro svou komiksovou sérii potřebuje mnohem více materiálu. Přemýšlel jsem však, že čas od času, proč se v tom neuznala žádná z postav, které si prohlédli podobnou kuřatku manga. Nebo si alespoň přesně uvědomil, jak obrovské náhody to bylo, že obě skupiny udělaly přesně stejné neobvyklé věci, jako je boj proti divokému býku.

V prvním příběhu potřebuje Ryo asistu a pečlivě se stará o děti školky. Práce s mladými, působivými myslími, které již začínají psát koncepty toho, co by měl Guy i ženy, stejně jako by neměla dělat, by neměla dělat jen dovednosti Asuka do ostřejší úlevy. (Obzvláště proto, že šetří den v „mužském“ (atletickém) i „ženském“ módě.) Líbí se mi koncept, který je nechal, zejména jeden tvrdohlavý kousek mladého chlapce, který začal vnímáním, že vnímá “Pro muže je divné postarat se o děti,” s něčím, čemu věřit.

Všechny příběhy jsou samozřejmě opatrné, aby vytvořily Asukovu nebojácnost přehnanými atletickými výkony. Zachrání dětský život skokem oknem nebo popadne zapálenou dynamitu, aby se vyhnul explozi parku zábavy … je to typ jako posledních deset minut každé kapitoly najednou přepnul z jednoho stromu kopce nebo 90210 na CSI: Miami. Okouzlující, šťastné, mladé tváře postav však udržují věci lehké.

Třetí kapitola je moje oblíbená. Hodně žárlivé, zainteresované ženy chtějí pochopit, zda má Juta jednu zvláštní přítelkyni. Asuka slibuje objevit, nicméně jeho návyky jsou takové, že věří, že je podobný zájem. Je to praštěná, pěnivá sada nedorozumění a také kojovací šťáky, ve kterých objevujeme mnohem více o extrémně nepředvídaném životě Juta. Podobně nový v této knize je Hajime, sportovní (Kendo) soupeř s Asukou. S praštěnými náhodami, že tato série dělá tak dobře, oba nakonec hrají superhrdiny na ženském festivalu, stejně jako věci jsou i nadále konvenční (čestné uznání si zaslouženého konkurenta), tak i směšně hloupé (člověka! kostýmy!).

Když je tvůrce Aya Kanno zapnutý, nejlepší rovnováhou této kombinace je to, co dělá Otomen takovou zábavou.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Otomen Volume 5this Series od Aya Kanno se rozrostla na jednu z nejspolehlivějších pro zábavnou okouzlující komedii s nádechem ohýbání pohlaví. Úplně první příběh v Otomen Volume 5 obsahuje jeden z těchto standardů Shojo, trapnou instituci. Nějakým způsobem, bojový umělec a „excentrická krása“ Ryo byla vybrána…

Otomen Volume 2The Continuing Story od prvního svazku Aya Kanno právě zde se mění v epizodické komediální kapitoly, což skončí spíše situační komedií. Když jsem začal číst první příběh v Otomen Volume 2, o mladším, ženském mladém chlapci, který zbožňuje macho-seeming Asuku, věřil jsem, že jsem také zapomněl na předchozí knihu…

Otomen Volume 1asuka je mužský mladý chlapec – Kendo (Swordfighting) Champion, Judo a Karate Professional – který tajně má rád „načechraný, šumivý, roztomilý, sladké. Vaření, šití, jako příběhy“. Musí si udržet své stereotypně ženské zájmy při nákupu, aby chránil jeho image. Koncept hlavní postavy…

Leave a Comment