Roger’s Comic Ramblings: The Convention Story

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Gene Colan na Wizard World Chicago

od Roger Ash

Za pár týdnů se chystám do Baltimore Comic-Con, o kterých jsem opravdu nadšený, takže komické konvence mě nedávno napadlo. Přidejte k tomuto milovanému Smithově sloupci minulý týden o kongresových náčrtcích, což je něco, co shromažďuji, a také předmětem tohoto sloupce byl neomylný. Dovolte mi, abych vám vyprávěl příběh o kongresu, ke kterému došlo 16 let v San Diegu.

V roce 1993 měl Westfield stánek v San Diegu Comic-Con a já jsem byl jedním ze čtyř lidí vybraných, aby na tom pracovali. Tohle byl můj první, stejně jako zatím jen výlet do San Diego Convention a také jsem byl nadšený, že jsem mohl jít. To byl San Diego! Obrovská konvence roku! Kromě toho tam byl Gene Colan.

Gene je, že mi byla významná nabídka. Komiks, který mě začal sbírat, byl Howard The Duck – Problém #25 je přesný – stejně jako na dlouhou dobu, jsem soudil všechny ostatní komiksy založené na složení Steva Gerbera a umění Gene Colan. Je tu část mě, která stále dělá. Stejně jako to byla moje první šance uspokojit toho chlapa, jehož práce pro mě tolik naznačovala.

Takže moji kolegové David, Dariel, stejně jako Eldon, stejně jako já se dostanu do San Diega a také si připravím stánek Westfield. Nemohl jsem uvěřit velikosti úmluvy. Věřil jsem, že Chicago Comic-Con je obrovský (bylo to/je), ale nebylo tam žádné srovnání. Hala byla významná a také zabalená do žábrů s lidmi, kteří vyráběli a měli rádi komiksy. Byl jsem ve fanboyském nebe. Během první přestávky prvního dne kongresu jsem se vydal objevit Gene.

Gene Colan měl stůl v umělecké uličce. Pro non-con návštěvníky je to oblast, kde můžete objevit umělce podepsat, prodávat knihy i tisky a také dělat náčrtky. Byl jsem identifikován, abych získal náčrtek Howarda kachny od Gene. Předtím jsem ho také objevil. Gene byla hektická kresba, stejně jako jeho manželka, Adrienne, seděla vedle něj a starala se o konec společnosti (zapisování požadavků na skici, přijímání splácení pro náčrtky atd.).

Když jsem přešel, viděl jsem, že Gene pracuje na krásné kresbě černé vdovy a kope, když letěla vzduchem. Tradiční obrázek Colan. Zeptal jsem se Adrienne, jestli na seznamu náčrtu Gene zbývají nějaké oblasti. Podívala se a řekla: „Ano, existuje. Kdo se vám líbí? Dr. Strange? Opovážlivec?” “Ne,” odpověděl jsem. “Chci Howarda kachny.” Jakmile moje slova opustila moje ústa, Gene přestal kreslit.

Vlastně prostě přestal kreslit. Stále držel pero. Pero bylo stále na papíře. Přestal kreslit střední linii a pomalu na mě vzhlédl. Tady je to, co mi šlo s hlavou:

“ACH #@#*&!!! Jen jsem uspokojil svého kreativního hrdiny, stejně jako jsem ho rozrušil! “

Začal jsem říkat: „Pokud s tím existuje problém, Dr. neobvyklý by byl v pořádku.“ Nemám žádný koncept přesně toho, kolik toho z toho opravdu vydělal z úst od metody části, Adrienne, který si určitě uvědomil, že jsem věřil, že jsem řekl něco špatného, ​​natáhl a dal jí ruku na moji.

Howard the Duck by Gene Colan

“To je v pořádku,” ujistila mě. “Gene má rád tu postavu.”

Poté, co jsem to uslyšel, rychle jsem se uklidnil. Do dnešního dne se domnívám, že jeho reakce měla být od té doby, co nedostane mnoho žádostí o Howardovy skici, stejně jako musel vidět, kdo o to požádal. Stejně jako o několik hodin později jsem měl úžasnou skici Howarda a skvělý příběh, který s ním spolu s tím jít.

Pokud máte šanci uspokojit gen i Adrienne na kongresu, udělejte to. Oba jsou to fantastickí lidé. Stejně jako byste nikdy nekontrolovali tradiční příběhy Gerber/Colan Howard The Duck, proč ne?! Jsou vynikající a nabízejí se v dobrém omnibusovém vydání od Marvel.

Nyní jděte zkontrolovat komiks!

Nákup

Howard the Duck Omnibus hc

Leave a Comment