Reakce trhu SDCC – News 6 News

Jsme zpět s mnohem větší reakcí na trh na zprávy pocházející z SDCC minulý týden. Kevin Feige šel navíc, než jakýkoli jednotlivec očekával, když odhalil některé nadcházející projekty fáze 6. Pojďme se podívat na filmy a přidružené komiksy a uzavřít tuto fázi.

Fantastická čtyřka

Fólie 6. listopadu 8. listopadu 2024. Kromě toho než datum vydání, které se datovalo, bude v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech, v divadlech 8. listopadu 2024.

Tento nedostatek porozumění samozřejmě nezastavil 1,5 třídu, která přinesla zpět kopii Amazing Four #1, která byla nabídnuta 26. července. S knihou tohoto významu může i nízké známky hodně načíst. Na první pohled se může prodej 7 500 USD zdát jako vysoká cena, ale to je o 33% oproti poslednímu prodeji – prosincový výprodej eBay s přinesením 1,5 za 11 200 $.

Netřeba dodávat, že dokonce i kopie úžasných čtyř tříd jsou vysoké ceny, stejně jako správně. S každou novinkou, která vychází o novém filmu, vyšší náklady pravděpodobně vzrostou. Nebuďte však šokováni, když vidíte příležitostné snížení nákladů, jak bylo vidět v tomto nejnovějším prodeji. To je součást povahy extrémně vyhledávaných problémů v nízkých stupních.

Avengers: Kang dynastie

Když se fanoušci Avengers: Endgame zvažovali: Endgame se ptají, kdy Marvel vydává ještě jeden film Avengers. Nyní máme svou odpověď. Avengers: Dynastie Kang bude jasně fungovat s stejným darebákem. Nejméně 15 odstupňovaných kopií Avengers #8, Kangův první vystoupení, nabízí vzhledem k tomu, že vystavení filmového data vydání 2. května 2025, téměř o tři roky.

Kopie 8,0 odstupňovaná nabízená 24. července za 4 250 $. To je výrazně z vysokého v této třídě sníženého prodeje 7 250 $, který se odehrává v červenci 2021. Existuje velké množství odstupňovaných kopií této knihy: 2 542. Očekávejte, že se odtud odtud odrazí.

V jakémkoli typu stupně, kde jsou kopie hojné, od 8,0 do 3,0 již vidíme linie vzorů, které vypadají jako monitory srdečního rytmu. Jen sledujte prodej a nemusíte se vyděsit odejít, pokud je nabídky vysoko stejně; Existuje mnoho kopií této knihy a individuální sběratel může objevit kopii za extrémně dostupnou cenu.

Obnovila se v prodeji Avengers #267, přičemž 14 odstupňovaných kopií se prodávalo vzhledem k tomu, že 23. července. rok.

9,8 odstupňovaná kopie nabízená 24. července za 350 $. Samozřejmě, že je to jednoduchá náklonnost ve srovnání s výškovými náklady ve výši 1 600 $ (!), Které za tuto knihu někdo zaplatil v srpnu 2021. Prodej 24. července je znatelně vyšší než 30denní typické náklady 226 USD, stejně jako mnohem více Takže než 90denní typický 194 $. Je to dokonce uzavírá 1 rok typické 375 $.

Nyní je to rok vzhledem k tomu, že tato kniha s dlouhodobým měděným věkem skončila jako klíč. I když to možná ztratilo nějakou přitažlivost, je to blízko k tomu, aby se všechno vrátilo s touto zprávou, že Kang je nyní jedním z obrovských Bads MCU.

Avengers#268

Extrémně další problém v seriálu, Avengers #268, viděl významný nárůst prodeje s expozicí názvu filmu, ne neobvyklý, když si uvědomíte, že název příběhu pro tento problém je „The Kang Dynasty“. Šest odstupňovaných kopií nabídlo vzhledem k tomu, že sobota 23. července. Je to mnohem více kopií, než nabídl v tomto bodě v průběhu roku 2022.

Dne 24. července prodej kopie 9,8 odstupňované stanovilo novou rekordní náklady na 275 USD, což rozbilo předchozí sníženou rekordní rekord v roce 200 $ o 53%. Samotný název příběhu pravděpodobně nestačí k tomu, aby tuto knihu dlouho udržoval na vysoké úrovni. Očekávejte, že se náklady sníží, dokud neobjevíme mnohem více o skutečném příběhu ve filmu … což je tři roky odtud, hodně času na tento komiks bude jít se spoustou vrcholů i údolí.

Avengers: Trick Wars

Nejhorší trik mimo Namor, který se objevuje v Black Panther: Wakanda natrvalo je, že bychom viděli trikové války na MCU. Nyní chápeme, že Avengers: Trick Wars budou v divadlech 7. listopadu 2025. Nyní se stane obavami, které trikové války? Bude to série z roku 1980 počínaje Marvel Super Heroes Trick Wars #1? Nebo to bude problém, který začal vyvrtnutí práce Jonathana Hickmana na úžasných čtyřech i Avengers, Trick Wars #1?

Mnohem lepší sázka je na druhém. Na MCU již byly vzneseny vstupy, stejně jako celá myšlenka multiverse. Mini-série z 80. let neměla s jedním z těchto nápadů co dělat.

Samozřejmě neříkejte sběratelům, že když před několika desítkami let šli absolutně banány v krmení šílenství podobné Aquamanově běhu s balením hladových piranů. Úžasné 69 kopií nabízí vzhledem k tomu, že sobota, včetně 9,8 odstupňované kopie snull

Leave a Comment