Nové podrobnosti o smlouvě Sony a Marvel Spider-Man: Spidey musí vydělat miliardu

jeden charakteristický znak postavy Spider-Man v komiksu je, že Peter Parker je vždy připoután k hotovosti. Nové podrobnosti o smlouvě Sony a Marvel Spider-Man však v budoucnu osvětlily, co můžeme od těchto dvou studií očekávat. Konkrétně, jak uvádí Ankler, Spider-Man: Daleko od domova musí pro Sony vydělat nejméně miliardy dolarů. Podrobnosti o bezprecedentním uspořádání nejsou veřejné, ale reportér Richard Rushfield jasný ohledně smlouvy Sony a Marvel Spider-Man. Tyto nové detaily také odhalují něco zajímavého o tom, jak se obě studia cítila o jejich mnoha populárním charakteru poté, co se Restartul Andrew Garfield Restarbot selhal. Nakonec se zdá, že dohoda se zrodila z obou studií, které zajišťovaly své sázky na bankabilitu charakteru Spider-Man. Marvel nechtěl platit za plná práva a Sony nechtěla postoupit kontrolu Feige a společnosti.

Pět nebo šest filmových obrázků ve smlouvě Sony a Marvel Spider-Man?

V důsledku počátečního oznámení smlouvy Sony a Marvel Spider-Man se zdálo, že obecný konsenzus je to, že dohoda zahrnovala pět filmů rozdělených mezi obě studia. Později příští rok však Tom Holland řekl Hollywood Reporter, že se přihlásil k šesti filmům, z nichž tři byly sólové úsilí. I když je jisté, že mladý herec znal údaje o jeho dohodě, zmatky o specifikách zůstaly. Nakonec, hluboko v profilu o bývalé výkonné pracovníky Sony Studios Amy Pascal, zdánlivě potvrdila, že smlouva Sony a Marvel Spider-Man pokrývala šest filmů. Kdo tedy ví, odkud pocházela postava pěti filmů? Je možné, že to bylo účelné nesprávné režim pomoci prodat myšlenku, že Spidey opravdu zemřela ve válce nekonečna nebo jen v nesprávné komunikaci. Nebo je to proto, že ten šestý film není hotový obchod.

To však naznačuje, že vystoupení Spider-Man ve větších MCU skončilo. Verze postavy Toma Hollanda má jen jeden mnohem sólový film. To vše se samozřejmě změní, pokud je smlouva Sony a Marvel Spider-Man obnovena nebo prodloužena. Způsob, jakým to v současné době funguje, je to, že Marvel Studios vydělává všechny peníze za své souborové filmy, ve kterých se objevuje Spidey. Za použití postavy nic neplatí, i když na to má Sony stále práva. To však ukazuje, že peníze na sólové filmy, které všechny mají další hvězdy MCU, jdou do Sony. Současná odhalení však naznačují, že Sony zahrnovala měřítko pokladny pro druhý sólový film. Tento detail, spojený se skutečností, že hluboce kapsa Disney nechtěla jen dostat práva zpět přímo, naznačuje, že obě studia přemýšlela, zda fanoušci netrpěli únavou pavouků.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spider-Man: Sonyho miliardu dolaru

Obrázek pomocí Marvel Entertainment

Jak zdůraznilo v našem Spider-Man: Daleko od domácí recenze, Sony je na mnohem odlišném místě s jejich franšízou než v roce 2015. Jak do úřadů Spider-Verse, tak do Venom bodovali vysoké chválu a kanceláře Big Box. Pravděpodobně jsou mnohem pohodlnější s jejich schopností produkovat pohybové obrázky bez vstupu Marvel Studios. A jak zdůrazňuje Rushfield, sedm z osmi nejlepších otvorů pro Sony Studios jsou pavoučí filmy (včetně Venom). Přesto žádný z jejich filmů nikdy nezasáhl miliardu. Tato klauzule ve smlouvě Sony a Marvel Spider-Man je pro Sony oboustranně výhodné. Pokud film zasáhne tento benchmark v hodnotě miliard dolarů, dostanou tuto bariéru. Pokud by tomu tak nebylo, stále vydělali lodní zatížení peněz a skončili s plnou kontrolou nad třetím filmem Spider-Man, který by mohli projít do svého probíhajícího Marvel Universe s Venomem a brzy Jared Leto převzal Morbius The Vampire (všechny část zlověstného šesti MCU).

To vše se samozřejmě zdá být. Ve svém druhém týdnu v divadlech se Spider-Man: Daleko od domova uzavírá na po celém světě 700 milionů dolarů. Má tedy sedm týdnů na to, aby se 300 milionů dolarů potřebovalo k splnění požadavku na smlouvu o Sony a Marvel Spider-Man. I když nepřekročí cílovou čáru, Spider-Man: Daleko od domova bude určitě nejvyšší grossing pavoučí film. Sony by byla pošetilá, kdyby vytáhla postavu z MCU. Zdá se, že Marvel Studios připravuje Spidey, aby naplnila boty, které zanechal Robert Downey, Jr.’s Tony Stark. Zdá se, že Tom Holland také ráda hraje postavu, kterou miloval, vzhledem k tomuto dětství, a řekl, že bude hrát Spidey, dokud už nemůže chodit. Rozšíření dohody naznačuje, že Sony může mít pavoučí koláč a také ji jíst.

Aktualizace: Spidey zasáhla miliardu!

No, všichni fanoušci, kteří se obávají pokračující přítomnosti Spidey v MCU, mohou vydechnout elementární úlevou. Ve čtvrtek 25. července překročil tento zásadní měřítko kombinované součty pokladny z USA i v zámoří. „Je to domácí součet skrzDen je plánovaný 333 milionů dolarů, zatímco vydělal 672 milionů USD v zámoří za celkem 1,005 miliardy USD, “podle Hollywoodského reportéra. Toto je první film Spider-Man, který vydělal mnohem více než miliardu dolarů. Je to jen druhý film Sony, který tak učinil, druhým je pokračováním James Bond Skyfall.

Co myslíš? Chcete mnohem více Tom Holland na MCU? Řekněte nám v komentářích níže nebo sdílením příspěvku na sociálních médiích!

Hlavní obrázek pomocí Sony Studios

Leave a Comment