MCU: Moose mazlení Uatu Ne, počkejte … to není v pořádku …

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson

A co Marvel Cinematic Universe?

Sloupec KC od KC Carlson

Marvel Cinematic World (nebo MCU) je samozřejmě tím, co Marvel Studios telefonuje, jejich nepřetržitá řada filmů založená na několika preferovaných i nejlepších postavách Marvel Comics. Je to velmi podobné Marvel World of the Comic Books (nyní asi 60 let silný), ale ne spíše jako náročný příběh.

Od roku 2008 vytvořila MCU 20 filmů délky funkcí (a řada krátkých filmů). Zde je sestava (do data vydání):

2008 Iron Man, The Amazing Hulk

2010 Iron Guy 2

2011 Thor, Captain America: úplně první Avenger

2012 Marvel’s The Avengers

2013 Iron Guy 3, Thor: The Dark World

2014 Kapitán Amerika: Voják zimní sezóny, Guardians of Galaxy

2015 Avengers: Age of Ultron, Ant-Man

2016 Captain America: Občanská válka, lékař Strange

2017 Guardians of the Galaxy Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok

2018 Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man i Wasp

Marvel Studios: Prvních deset let HC

Proč o tom teď mluvit? Tento týden vydává Titan Books Marvel Studios: Prvních deset let, událost první dekády The Studio, která obsahuje všechny výše uvedené filmy.

Kniha také obsahuje nové rozhovory s Robertem Downeym Jr., Chrisem Evansem, Scarlettem Johanssonem, Chadwickem Bosemanem, Chrisem Hemsworthem, Chrisem Prattem, stejně jako mnohem více-plus prezident Marvel Studios Kevin Feige a spoluosazidenta Louis D’Sposito.

Kromě velkolepé fotografie a detailních sekcí na každém filmu jsou také průvodci skrytými „velikonočními vejci“ a překvapivé scény s koncovým úvěrem. (Zůstali jste pro celý film, že? Pokud ne, tady je přesně to, jak můžete dohnat!)

Marvel Studios: Prvních deset let

Všimněte si, že kromě novinového stánku (softcover s čtvercovou páteř) existuje vázaná kniha, která je podobná knize.

Další KC „Uh, duh!“ OKAMŽIK

Poté, co jsem našel tohoto nového průvodce MCU, najednou jsem měl najednou na paměti něco, co jsem si koupil před několika měsíci, o kterém jsem naznačoval, že mluvím, ale knihu jsem nesprávně umístil. (Ano, mohu omylem umístit knihu 1 304 stránky. Pokud byste mohli vidět moji „kancelář“, úplně byste pochopili.) s Marvel Studios v případě jejich prvních 10 let. Důvod, proč je tak obrovský, je, že shromažďuje každou komiksovou knihu, kterou Marvel publikoval spojené s filmy Marvel Studio (a dokonce i pár věcí, které se (myslím) objevily pouze online)!

Marvel Cinematic Universe: The Marvel Comics

Pro rekord to shromažďuje: Iron Man: Já jsem Iron Man! 1-2, Iron Guy 2: Agenti S.H.I.E.L.D. 1, Iron Guy 2: Public Identity 1-3, Iron Guy 2 Adaptation 1-2, Thor Adaptation 1-2, Captain America: First Pomneance 1-4, Captain America: První adaptace Avenger 1-2, The Avengers Prelude: Fury’s obrovský týden 1-4, The Avengers: Black Widow Strikes 1-3, The Avengers 1-2, Iron Guy 3 Prelude 1-2, Thor: The Dark World Prelude 1-2, Captain America: The Winter Season Soldier Neomezený komiks 1, Strážci Galaxy Prelude 1-2, Strážci Galaxy Prequel Unlimited Comic 1, Avengers: Age of Ultron Prelude Unlimited Comic 1, Ant-Man Prelude 1-2, Ant-Man Unlimited Comic 1, Captain America: Občanská válka Prelude 1-4, Captain America: Civil War Prelude Unlimited Comic 1, lékař neobvyklá předehra 1-2, lékař Neobvyklá předehru neomezená komiks 1, strážci Galaxy sv. 2 Prelude 1-2, Spider-Man: Homecoming Prelude 1-2, Thor: Ragnarok Prelude 1-4, Black Panther Prelude 1-2, Avengers: Infinity War Prelude 1-2, stejně jako Ant-Man stejně jako Wasp Prelude 1-2.

Avengers: Infinity War Prelude #2

Varování: Tato kniha je dostatečná k tomu, aby byla vražedná zbraň v rukou Doc Ocka! Důrazně doporučuji použít stůl a pokusit se jej zkontrolovat. (Takže to nezkoušejte číst na letadle, Wiseguy! S největší pravděpodobností vám budou účtovat další za váhu!)

No, v této sezoně opravdu neočekávám vánici, ale pokud by se někdo měl stát … jaký ideální čas znovu sledovat všechny filmy MCU za týden nebo dva! Jsou ideálním kamarádem těchto dvou knih! (Wha-?!)

______________________________________

KC Carlson: Tohle je pro Stan – můj starý kongresový přítel z 80. a 90. let. Nikdy by nemohl mít na paměti mé jméno, ale pozvánka na oběd mě na pár minut opravdu dostal do kanceláří Marvel!

Westfield Comics neodpovídá za hloupé věci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás skutečně podráždila. Excelsior!

Leave a Comment