G.O.A.T.: PAPERA PLANES-M.I.A. (2008)

Největší ze všech melodií (G.O.A.T.) je řada příspěvků a produkuje mých 100 oblíbených písní všech dob. Seznam hlavního seznamu je zde a aktualizuji ho asi každé dva týdny nebo když mám dalších 10 písní.
Každý ví, že první album M.I.A. bylo její nejlepší. Bylo to nezávislé, bylo to primitivní, bylo vášnivé a bylo to radikálně odlišné od všeho, co jsme předtím slyšeli. Pro své druhé album, Kala, M.I.A. Museli se spojit se všemi druhy výrobců značek a mohli si dovolit zaplatit za vzorek z Clash’s „Straight to Hell“, píseň, která ironicky byla také z alba Clash’s „Sell-Out“ (Combat Rock ). Výprodej není můj popis mimochodem, ale je to, jak to mnoho lidí vidí, když se punky upstart přesune na štítek a změní jejich zvuk. Říkám tomu postup. Který umělec by nechtěl, aby byl svět k dispozici?

Papírové letadla byla zasažena Kala. Jeho použití střelného sboru a jeho zobrazení prodeje drog vedlo k tomu, že byl MTV zvrácen, ale všechny úžasné děti věděly, že to byl singl, který by definoval kariéru M.I.A.

Další poslech: „Slunce“ a „Galang“. Ani vzestup na úroveň kozí, ale jsou to zatraceně dobré písně.

Obaly: K dispozici je spousta remixů a obalů, ale tady je několik horkých – s prvním MF Doom, největší a nejpravdivější nezávislý rapper na světě. A ten, kdo nikdy, nikdy vyprodal. Poslední je jen … wierd.

Papírové roviny od Smash Brovaz
Top 40 Compilation by cokoli, tati

Paper Plaves (Mia Cover) od da Vincis

Leave a Comment