Gabriel Luna sdílí to, co ví o zrušeném televizním seriálu Ghost Rider pro Hulu

po stintu na agenty Shieldu, Gabriel Luna byl nastaven na opětovné opětovné roli v sérii Ghost Rider pro Hulu, který byl nakonec zrušen. Zprávy přišly najednou. Jeho pohled na duch pomsty se stal velmi populárním. Zpráva, že série Ghost Rider byla ve vývoji, mnoho potěšilo. Stejně tak náhlé zprávy o zrušení show také překvapily fanoušky, ale ne tak příjemně. V té době vzdělané spekulace naznačovaly, že na vině měla povýšení Kevina Feigeho na hlavního kreativního ředitele v Marvelu, konkrétně to, jak to ovlivnilo televizi Marvel Television. V novém rozhovoru Luna odhalila, co ví (nebo může říci) o tom, co šlo dolů.

Luna v současné době dělá Press pro Terminátor: Temný osud Home Release. Je to nejlepší pokračování Terminátoru za desetiletí a bohužel flop pokladny. Vzhledem k tomu, jak zklamáním byl film v jeho mateřském studiu, není divu, že Luna dychtivě mluví o něčem jiném. Když analyzuje to, co řekl Gabriel Luna, můžeme říct, že série Ghost Rider byla teprve včasná předprodukci dříve, než byla zrušena. Sám Luna stále trénovala na roli a připravovala svou „mysl“ a „tělo“ na požadavky role. Před natáčení pilota měl s Marvelem „smlouvu o držení“.

Gabriel Luna odhaluje, proč série Ghost Rider skončila zrušena (a to je to, co jsme si mysleli)

Obrázek přes ABC

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Život Ghost Rider (ER, Afterlife) na obrazovce je přímým výsledkem skoků provedených ve speciálních efektů CGI. Nicolas Cage filmy na začátku roku 2000 se zaměřily na Johnny Blaze, ale fanoušci se s nimi nepřipojili. Když tedy postava ve čtvrté sezóně přišla agenty Shieldu, byl plášť předán z (neviditelného) požáru Robbie Reyes. Série zrušeného Ghost Rider by následovala Gabriel Luna v této roli po jeho čase v pořadu. (Přesto se také říkalo, že se série vůbec nepřipojí k agentům Shieldu.) Luna však dokázal, že by mohl tuto roli nést. Rovněž vzhled postavy pravděpodobně překonala vzhled z filmů.

Ať tak či onak, Luna by se stala definitivním duchovým jezdcem pro MCU. Přesto, protože Kevin Feige má náklonnost k postavě, Marvel Studios může mít jiné plány.

Jak řekla Luna ComicbookMovie.com:
“… Čekal jsem na nás, abychom představili show, a pak se toho hodně stalo, že nebylo bohužel pod naší kontrolou, jmenovitě došlo k sloučení televizních a filmových divizí v Marvelu.” S tím se dělo spousta věcí, věci, které jsem nemohl ovládat, a myslím, že v restrukturalizaci toho všeho, něco s naší produkcí právě padlo na vedlejší kolej. Ale to je firma, člověče…. Miluji Ghost Rider a přeji si, abych ho mohl znovu hrát, ale to je to, o co jde. Myslím, že agenti S.H.I.E.L.D. dělá opravdu dobře streamování, takže lidé stále vidí práci, kterou jsme vložili, což mě dělá šťastným. “

Zdá se divné, že zatímco série Gabriel Luna Ghost Rider skončila zrušena, Helstrom brzy debutuje. Když byla vyhlášena obsazení pro sérii Animated Modok, Hulu také oznámil, že dvě další série, Tigra & Dazzler a Howard The Duck byly v podstatě zrušeny. Podle HULU Head Craig Erwich na TCA Winter Showcase přesto má Helstrom dokončeno čtyři epizody. Slíbil, že série bude „jiný roh Marvel Universe, pokud jde o hrůzu“.

Vypadá to, že série Ghost Rider by se s tím velmi dobře hodí, ale zdá se, že s touto postavou neexistují žádné plány. (Alespoň s Gabriel Lunou v titulní roli

Co myslíš? Přejete si, aby nezrušili sérii jezdce Gabriel Luna Ghost? Sdílejte své myšlenky v komentářích níže.

Hlavní obrázek přes ABC

Leave a Comment