DC Comics Zombies i série Vampires, které přicházejí letos v říjnu

, vzhledem k tomu, že DCEAD franšíza byla takovým hitem, DC Comics se vrací zpět do bazénu nemrtvých … nebo nemrtéd? Počkejte, špatná společnost. V každém typu rychlosti, kdo nerad vidí DC Comics Superhrdinové bojující zombie i upíry? Obrázek Batman, který sezrá z hlav zombie s některými dobře zaměřenými Batarangy. Mezitím Poison Ivy využívá své síly k tomu, aby kolem sebe bodla všechny upíry. Tyto scény samozřejmě můžeme nebo nemusíme vidět, ale dostáváme pracovní skupinu Z a DC vs upíry přicházející koncem tohoto roku.

Pracovní skupina X, tým zombie, bude novou kontinuální sérií od DC Comics

(Obrázek: DC Comics)

První série, Task Force X, se zvedne po událostech A-den, kdy Scarecrow zabil téměř všechny jednotlivce i členy personálu v Arkham Asylum-včetně Bane. Bane je také prominentní postavou, která zůstane mrtvá, ale nechtěli ho také vzkřísit. Takže teď dostáváme Zombie Bane! Zombie. Freakin ‘. PROKLETÍ. Bane je však jen jednou z darebářských zombie, které se spojují pro novou sérii DC Comics. Jak popisuje prohlášení:

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

“V den bylo po útoku na Arkham azyl i teď mnoho nebezpečných i rozdrcených zločinců, které bylo mnoho nebezpečných i rozbíhavých zločinců ponecháno mrtvé.” Tajemný dobrodinec spojuje novou pracovní skupinu a najal jedinou osobu, která by je mohla vést, někoho, kdo chápe, jaké to je, že se vrací z brutální smrti: Red Hood. Nyní musí Jason Todd odhalit tajné obklopující tento tým teprve nedávno zesnulého, zatímco vede řadu několika nejhorších zločinců města Gotham, kteří někdy žili: Bane. Man-Bat. Arkham Knight. Sundowner. Pane Bloom. “

Série, od spisovatele Matthew Rosenberg a umělec Eddy Barrows, se roztočí z Batmanovy zájmové události, která překlenuje prostor do budoucího stavu.

DC vs Vampires, omezená komiksová série, postaví Justice League proti Hordes of Vampires

(Obrázek: DC Comics)

Spolu s zombie přicházejícími tento Halloween je začátek DC Comics Maxi-Series DC vs Vampires. Toto je samostatný příběh, podobně jako Dceased začal jako. Ale samozřejmě by se také mohlo růst do svého vlastního bitového světa. Ve skutečnosti, s Jamesem Tynionem IV, který spoluautoval s Rosenbergem, stejně jako Otto Schmidt o umění, by to mělo s největší pravděpodobností. Jak popisuje DC:

„V zvyku Dceased přichází nový, děsivý příběh z myslí Jamese Tynion IV, Matthew Rosenberg, stejně jako Otto Schmidt (Future State: Catwoman). DC Vs. Vampires, je zvláštní, samostatná maxize dvanácti věcí, která postaví Justice League proti trikové armádě upírů, takže naši hrdinové si nejsou jisti, komu mohou věřit. “

Úplně první problémy pracovní skupiny Z a DC vs Zombies budou nabízeny na vašem oblíbeném obchodníkovi s komiksem 26. října 2021.

Co tedy věříte o DC Comics, který se stane all-in na upírech i zombie? Stejně jako jsme připraveni na superhrdina zombie Bane? Odpověď je ne. Ne nejsme.

Leave a Comment