Beauology 101: V emocionální náladě

je toto publikování podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

“Beau Smith a jeho nový asistent psa/psaní, Cobb The Black & Tan Coonhound”

Milovaný Smith

V komiksech je místo pro sentiment, prostě to není v současnosti, alespoň ještě ne. Možná jednoho dne, když jste o něco starší, ale teď ne ideální.

Nebudete emocionální o postavě, dějové linii nebo sérii, dokud to „oni“ odvedou. Podle „Oni“ uvádím vydavatele, editora i spisovatele. Stane se to, záleží na mně. Když to udělá, uděláte ideální, abyste se cítili podváděni, okradeni, gypped, jilted, přesto to chcete dát. Pochopte prosím, nejsem zde odvzdušňuji ani si nestěžuji. Ne, jednoduše specifikuji pravdu, jako by pršelo, nebo slunce bude svítit. K těmto věcem dojde a také bude váš sentiment pro konkrétní komiksy. Ve skutečnosti je to skvělá věc; Extrémně skvělá věc.

Sentiment může být hořkosladká, ale také vám poskytne vzpomínky, které si můžete přehlédnout, kdykoli budete chtít, pouhým čtením problémů s zády nebo shromážděnou verzí. V případě potřeby vám poskytne benchmark, který posoudí váš současný i budoucí nákupy, kromě toho, aby tyto nákupy byly chytré.

Rovněž musíte být připraveni nastoupit, když zjistíte, že vaše preferované komiksy nejsou spíše oblíbené. Bude to progresivní změna, nicméně ta, která se stane. Může modifikovat skvělou metodou, jako je hubnutí nebo špatná metoda, jako je přibírání na váze. Jednoho dne vstanete a zjistíte, že jste tlustí, a přesně se zeptáte, jak se to stalo. Nyní, v termínech komiksů, naznačuji, že objevíte váhu mnoha komiksů, které opravdu neuspokojíte, stejně jako úzkost, kterou dávají do vašeho domova nebo bytu.

“Superman #221: To je to, co se stane, když se nezkoušíte … Super-Fatso!”

Nejlepší věcí je rozpoznat, kdy se tento „přibývání na váze“ děje, stejně jako pokus, stejně jako zkrácení tím, že přestane oblékat libry a místo toho, aby nedostal žádný typ mnohem více komiksů, přesměrujte tyto dolary na komiksy že se vám bude líbit.

Vždy bude existovat nové komiksy, které se vám budou líbit, jen si budete vyžadovat, aby vaše oči oloupaly na produkt, který pozve vaši kreativitu, aby seděl kouzlo, a také trochu smyšlenou zábavou.

“Daredevil #16: Otevřel jsi pro mě nový svět.”

Jako dítě 60. let jsem se narodil a choval jsem se na revoluci Marvel Comics. Z The Scranglehold jsem byl vyřazen, který měl komiks DC na mé mysli instituce, a byl jsem osvobozen, abych zkontroloval Marvel Comics, když na tom hodně záleželo. V 60. letech jsem si mohl zkontrolovat každou komiksovou knihu Marvel a také se v nich těšit. To je spíše průměr odpalování! To je můj emocionální čas. Začátkem sedmdesátých let mě nechali pozadu a já jsem se musel potulovat i jinde. Udělal jsem to a také jsem měl štěstí, že jsem objevil všechny nové oblíbené, nejen v Marvelu, avšak zpět na DC, kromě Atlas/Seaboard i dalších malých vydavatelů.

“Atlas/Seaboard Comics, objev 70. let”

Dnes je výstup komiksů, a to jak v tisku, tak i digitálním, masivní. Nemáte důvod, abyste neobjevovali něco, co se vám líbí, a také stojí za to náklady na své peníze. Jen surfujete na webu Westfield pouze, kromě sbírek a produktů od clearance objevíte tuny nových komiksů, které vás budou číst po extrémně dlouhou dobu. Budete také osobou nebo gal, který bude moci obrátit vaše dobré přátele na nové čtení, za které vám poděkují. To je vždy skvělá věc. Vždy je skvělé být pro vaše přátele go-to-guy.

Nedovolte, aby vám žádný jednotlivec řekl, že v dnešní době není v komiksu žádný prostor pro sentiment. Je tu mnohem více místa než kdy jindy, jen o tom být moudrý. Ať je to něco, co vás osvobozuje, ne vás uškrtí.

Mluvím ze zkušenosti. Mám kolem krku popáleniny lana, abych to ověřil.

Buď svobodný.

Tvůj amigo,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Comment