Rozhovor: Fred van Lente o Marvelově letu Alpha

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Alpha Flight

Fred Van Lente je spisovatelem takových knih, jako je Power Guy & Iron Fist, Taskmaster a také komiks komiksů. Se spoluautorem Gregem Pakem je také obsluhován Herc i War Chaos War. Stejně jako Pak se opět spojil na Marvelově letu Alpha, který přináší zpět původní tým. Westfieldův Roger Ash se spojil s Van Lente, aby objevil mnohem více o knize.

Westfield: Proč jste se rozhodli obnovit původní lety Alpha?

Fred Van Lente: Protože to bylo dlouho zpožděné! Jsou to vynikající postavy, které by měly mít svou vlastní neuvěřitelnou sérii. Stejně jako jsme přišli s háčkem pro tento titul, který bude okouzlit jak tvrdým fanouškům AF, tak s lidmi, kteří o nich nikdy předtím neslyšeli.

Westfield: Pro ty, kteří nemusí být s tímto týmem obeznámeni, musí pochopit, že jde do této nové série?

Van Lente: Absolutně nic. Jedná se o reboot na úrovni pozemní úrovně, který mohou noví návštěvníci jít do zcela čerstvého. Spousta členů původního letu Alpha byla zabita na stránkách New Avengers, avšak byla vzkříšena ve válce Chaos, nicméně žádný z toho příběhu není pro tuto sérii nezbytný (nebo opravdu odkazován).

Westfield: Na co se lidé mohou dívat dopředu v příběhu?

Van Lente: Alpha Flight je vládní superhrdinový tým, modly celého národa-ať už je to samotné události, že vláda spadá do rukou fašistické strany. Než tomu rozumějí, kdysi pozorovaní neuvěřitelně hrdinové jsou zrádci nejvyšší kvality a musí jít na útěk z národa, který je, když je zbožňoval-a také zradil jeden z jejich vlastních členů. Může Alpha Flight přijít na to, kdo je za spiknutím proti nim – a také vést boj o svržení vlastní vlády – dříve, než se chytí a zničí se?

WESTFIELD: Spolupracujete knihu s Gregem Pakem. Jak přesně točíte spolupracovat?

Van Lente: Zahrnuje to hodně lžíce.

Westfield: Co můžete uvést o umělcích, se kterými pracujete?

Van Lente: Co říci o Dale Eagleshamovi, který ještě nebyl řečen? Je to pozoruhodný umělec s mimořádnými běhy na Great Four a také Gregovy mimořádné hromady. Je také sám Kanaďan, takže si může udržet imperialisty Yankees jako já i Greg čestný. Stejně jako je to takové štěstí, které pracuje s Philem Jimenezem na obálkách – množství detailů, stejně jako do každého kusu, je ohromující. Má fantastický jako pro tyto postavy, stejně jako v každém obálce přichází.

Kapitán Amerika: První pomsta

Westfield: Existují další knihy, na kterých pracujete, o kterých byste chtěli zmínit?

Van Lente: Pokud lidé chtějí objevit několik triků letošního letního kapitána Ameriky: úplně první film Avenger (nebyl tak neuvěřitelně úžasný oblast misky?), Zamířte na oficiální web filmu na Captainamerica.marvel.com Stejně jako prohlédnuto, zda bezplatná kapitola mě, stejně jako komiks Luke Rossové, úplně první pomsta. Série pak pokračuje o dvoutýdenních týdnech v digitální aplikaci Marvel (prostřednictvím iPhone nebo iPad) za hloupě nízké náklady 0,99 $. To je devadesát devět centů, lidi!

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Van Lente: Mám rád polévku. Každý jednotlivec, který uvádí jinak, je nečistý lhář.

Nákup

Alpha Flight #0,1

Kapitán Amerika: První pomsta #1

Kapitán Amerika: První pomsta #2

Leave a Comment