Spojené státy kapitána Ameriky#1 jsou úžasným začátkem nového věku Cap

, jak sám Steve Rogers poznamenává ve Spojených státech kapitána Ameriky#1, nebo mnohem důležitější je, jeho znamení – vlivy – vlivy – vlivy miliony lidí. Bohužel, stejně jako Cap to také chápe; Nemůže zvládnout, co tato motivace znamená. Stejně jako viděl, jak lidé využívají jeho obrázek několika opravdu ohavnými způsoby. Z velké části je CAP optimistický postava, ale stále náchylný k melancholii. Stejně jako si ho užíváme praní jeho štítku (vroucí voda, jedlá soda, rutinní sůl a destilovaná bílá octa, jak nyní víme), upadá do ruminace. Smithsonian si přeje prověřit původní štít Captain America. Avšak opět, i když vidět skutečnou nabídku přivádí lidi do muzea, nelze říci, jaký typ člověka jsou.

To platí dvojnásobně v Marvel Universe, který stále integruje v reálném světě Ameriku. Ve světě 616 tedy CAP ovlivnila celou generaci superhrdinů i ostatních, aby pochodovali za práva druhých … ale také ovlivnil povstalce, kteří zaútočili na budovu Capitol 6. ledna. To by přimělo kohokoli by se zabývalo jejich funkcí jako obraz národa. Čepice tedy potřebuje špičku toho, co naznačuje pro neznačtí Američany. Stejně jako na stránkách nové mini-série Spojené státy Captain America, spisovatel Christopher Cantwell přináší tento motivační ideál pro Sentinel of Liberty.

Spojené státy potřebují mnohem více kapitána Ameriky … nebo je to kapitány Ameriky?

Obrázek: Marvel Comics

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

O nových kapitánech jsme pochopili už dlouho, například první LGBTQ Captain America a úplně první černou dámu jako kapitán Amerika. Ve Spojených státech Captain America #1 uspokojujeme úplně první ze dvou výše uvedených čepic Aaron Fischer, „Kapitánská Amerika železnic“. stejně jako on je opravdu ten nejlepší, na kterém začíná. Za prvé, je to velmi ve skutečnosti nová generace hrdinů. Samozřejmě jsou také i všichni ostatní dospívající hrdinové, jako je Wiccan i Hulkiling. Aaron je však jedním z prvních zvláště vyrobených jako dítě Gen-Z. Nejen to, ale je jako Trevor Job a také to je mnohem lepší vzhledem k životu jako superhrdiny.

Cílem Aarona jako „Kapitán Amerika železnic“ je zajistit útěk LGBTQIA+ mládež v celé Americe. Ve svém příběhu o původu se nejprve postaví na svou vlastní verzi hvězd i na pruhy – celkem s odpadkovým štítkem namalovaným jako Cap’s Shield – když přebírá zlé společnosti, která chytí a také zotročující uprchlou mládež, hlavně všechny z nich, hlavně všechny z nich, hlavně všechny Queer děti. Věřil o své modly, zejména Sam Wilson, a zapadá hlavně, aby se ovlivnil. Mladí lidé vyžadují kapitána Ameriku, ale také ji potřebuje. Vzhledem k tomu, že není mnoho kapitánů, kteří by rozdali, dělá to sám.

Když opravdu uspokojuje Sama i Steve, na okamžik fanboys ven a uspokojuje „dvě čepice za cenu jednoho“ a také jim vypráví o síti kapitána Ameriky. Po celé zemi zvládnou všechny typy Američanů, aby si zajistili jejich komunity. Je to skvělý nápad pro příběh kapitána Ameriky – zejména pro 80. výročí postavy.

Kapitán Amerika a také kapitán America United

Obrázek: Marvel Comics

Stejně úžasný jako uspokojení Aarona Fischera, jen pomáhá začít velký příběh o pátrání. Za prvé, někdo oblečený jako čepice ukradne štít ideální ze Steveových rukou. To je, když to Steve čistil, takže možná to bylo stále také mýdlo a také sklouzl z jeho rukou? Steve (z nějakého důvodu se zastavil, aby se vešel), stejně jako Sam, ve své identitě Falcon se vydal chytit zloděje. Tenhle chlap je však rychlý i kvalifikovaný. Než vlastenecké duo může chytit stejně jako on, zlodějské nehody nákladníkem, zatímco nadcházející vlak Traveler – Aaron na palubě – zamíří po opačné trati.

Sam i Steve musí poskytnout pronásledování, aby zastavili velkou kolizi, stejně jako sotva uspějí. Uspokojují Aarona, objevují o síti, stejně jako pak dáma ve stínu se snaží zabít Aarona. Ne čepice. Ne Falcon. Dospívající chlapec. S chybějícím štítkem a také americké hrdiny regionálních kapitánů Ameriky, jejich objektivní úpravy mírně. Nejen, že vyžadují objevení štítu, ale musí se ujistit, že síť kapitánů Ameriky je bezpečná. Kromě uložení země čepic to bude trvat mnohem více než jeden sentinel svobody. Steve řekne Samovi, aby, když znovu, a dva hlavou na výletu, a také opět na výlet.

Chápeme však, že z 616 venku je mnohem více kapitána Ameriky, stejně jako pokud krásná krytí Alexe Rossa naznačuje cokoli, je to, že můžeme vidět nejen Bucky na pruhy, avšak agenta USA. HopefuLly, vidíme, jak se všechny čtyři zapadají. První problém byl už nádherný. Mnohem více čepic = mnohem více potěšení.

Co dělá vynikající příběh kapitána Ameriky?

Obrázek: Marvel Comics

V pekelném gala problému meče, lékaře Doom i Steve, zpracovávající vývoj nového světa Arakko z Marsů, diskutujte o tom, co jim tento okamžik naznačuje. Jak přesně to funguje? Proč se na to spojují čepice a zkázy? Jak zdůrazňuje Doom, jsou to známky jejich příslušných zemí. Steve říká Doomovi, že se mu nelíbí to, co X-Men udělali, ale chtěl, aby to udělali společně místo toho, aby využili gala k prokázání jejich moci.

Přestože Cap není Krakoan a také používá vlajku jednoho národa, vždy vzal celý svět – celý multiverse – jako součást své mise. Když pomáhá jiným národům nebo planetám, mají hvězdy i pruhy ovlivnit naději i úlevu. Ale jako kapitán Amerika chápe, že když někteří vidí vlajku Spojených států amerických k nim přicházejí, ovlivňuje to strach i strach. To je, protože Amerika není jedinečná věc. Dokonce i název naší země naznačuje zástupy. To je však stejně pravda v zemi. stejně jako ty různé definice toho, co Amerika představuje, jsou sotva konzistentní. Steve však má také své vlastní přesvědčení. Bohužel však ne každý věří v tyto ideály.

Stejně jako mnoho vynikajících příběhů kapitána Ameriky, Spojené státy kapitána Ameriky získaly trochu odporu i kontroverze. Nebudeme do toho jít, kromě toho, abychom prohlásili, že pokud by jeden z mých účastníků nesprávcoval něco tak strašně a záměrně, museli by přepsat celý papír od nuly. Co tedy věří Cap?

Podle kapitána Ameriky je přesně „americký sen“.

Obrázek: Marvel Comics

Cap uznává, že mnoho lidí věří, že sen je slib nebo leták. Telefon nazývá klam „White Picket Fence“ a také „pokud nejsme opatrní, stane se nacionalismus“. Je to však ten extrémně sen, který obsahuje některé jako Američany i jiné jako jiné. Fallacy White Picket Pence se s realitou dobře nevychází. jiné kultury. Přistěhovalci. Chudé. Utrpení.” Mnoho ze všech: „Plot bílého hlídky se stává vchodem, který bude držet ostatní.“

Steve věří, že Amerika je nejlépe, když zahrneme všechny a také „nezanecháme nikoho venku“. Přemýšlel o tom, jak přesně Amerika, když zaručila vynikající věci pro přistěhovalce, ale pak se s nimi zacházela špatně, ale existuje sen, na který můžeme dosáhnout, s bojem i nepokoji. Sen, který požadujeme bojovat. A jak řekl lékaři Doom v meči, je to sen, který musíme společně sáhnout.

Toto je také teze Christophera Cantwella pro Spojené státy kapitána Ameriky. Pokud je sen něco, co se všichni musíme společně natáhnout, pak mít jednu osobu, protože kapitán Amerika nefunguje. Požadujeme kapitána Ameriky. Nebo kapitány Ameriky. Požadujeme národ kapitánů, United. Stejně jako to je základem vynikajícího příběhu kapitána Ameriky, bez ohledu na postavu drží štít.

Spojené státy kapitána Ameriky#1 jsou k dispozici k prodeji s budoucími problémy přicházejícími měsíčně.

(Výkonný obrázek: Marvel Comics)

Leave a Comment