Rozhovor: Joe Casey o úspěchu kapitána Dynamite a Galactic Rangers

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Úspěch kapitána a také Galaktické Rangers #1

Joe Casey je prominentním spisovatelem takových komiksů jako Sex, Gødland, Catalyst Comix a také spousta dalších. Rovněž je spisovatelem nadcházejícího úspěchu kapitána Dynamite a Galactic Rangers. Westfieldův Roger Ash kontaktoval Caseyho, aby o knize objevil mnohem více.

Úspěch kapitána a také náhled Galactic Rangers #1 Strana 1

Westfield: Co vás oslovuje o úspěchu kapitána a také o galaktických strážcích?

Joe Casey: Je to ještě jedna v dlouhé řadě Kirby nápadů, které absolutně vystřelí představivost. Je to známka pravého génia, pokud se mě zeptáte. Nejenže vytvořil, skládal a nakreslil zabijáka, kosmickou komiksovou knihu zpět na začátku 80. let, položil lavinu konceptů, které jsou pro mě stejně inspirativní, jako když jsem byl, když jsem byl dítě, a četl komiks Když to poprvé vyšlo. Stejně jako pravda, že Kirby Estate má stále obytný nebo komerční nemovitost, dělá to mnohem více ctí pracovat na něm.

Westfield: Jak moc se návštěvníci vyžadují porozumět úspěchu kapitána, který do seriálu vstoupí?

CASEY: No, tolik z toho je v názvu ideální … pokud nemůžete získat nějaký pocit, o čem to všechno je ze slov, kapitán úspěch a galaktické strážce, nejsem si jistý, kolik přesně a Mnohem víc vám mohu pomoci. Kromě toho je to všechno v samotném komiksu. Na konci prvního čísla pochopíte hodně o postavě i konceptu, ale budete chtít pochopit více.

Úspěch kapitána a také Galactic Rangers #1 Preview Page 2

Westfield: Na co se mohou návštěvníci dívat dopředu v knize?

CASEY: mít své mysli foukané. Vidět kosmické umění od několika z nejlepších umělců v oboru. mít jejich životy změněno k lepšímu. Tato kniha to všechno dělá.

Westfield: Můžete nám říct něco o primárních postavách, které návštěvníci uspokojí v knize?

CASEY: Mohl bych pokračovat i o majorovi Klavusovi, Tarinovi, poručíku Orcu, Mind Mind i Captain úspěch sám. To by však zkazilo hodně kouzla, že by si opravdu vybrala komiksovou knihu, a také se nasávat do zcela nového světa.

Westfield: Zůstanete s postavami produkovanými Jackem Kirbym nebo přidáváte také nové postavy?

Casey: Budou staré i nové postavy. Budou tu staré postavy, které se budou cítit zbrusu nové. Budou existovat nové postavy, které se budou cítit, jako by vyskočily ideální z Kirbyho vlastního mozku. Tato série bude zaseknutá s čímkoli i vším.

Úspěch kapitána a také Galactic Rangers #1 Preview Page 3

Westfield: Pracujete s umělcem Nathanem Foxem. Co můžete uvést o jeho příspěvku do knihy?

Casey: Nathan je skvělý, stejně jako on je jen myšlenkou ledovce, když se týká umění na obrazovce v této sérii. Nezapomeňte si na Jim Rugg, Ulises Farinas, Michel Fiffe, Farel Dalrymple, Jim Mahfood, Benjamin Marra a Connor Willumsen. Stejně jako tito lidé jsou jen začátek. Díky tomu, že všechny tyto fantastické umělce pod jedním obálkou (tak řečeno) dělá tuto sérii potřebou pro všechny tam venku. Část mě touží, že jsem byl jen fanouškem, který si vybral knihu a také si ji užíval jako čtenář.

Nákup

Úspěch kapitána a také Galaktické Rangers #1

Leave a Comment