Jaký měsíční nezávislý komiks musíte zkontrolovat letos v listopadu

, které dny ztmavly, počasí se zchladí, ale komiksy se zlepšují. Po obtížném létě hraní zpoždění a dohánění se však věci vracejí k normálu … ish. Co to znamená? Je zřejmé, že výběr tří doporučení o tom, jaké měsíční nezávislý komiks, kterými se musíte letos v listopadu podívat, bylo mnohem těžší. Rovněž to naznačuje, že vychází hodně fantastických komiksů! Přesto je to jen pár z nich.

Crossover #1

(Obrázek: Crossover #1, Picture Comics)

Co by mohlo být mnohem lepší než událost komiksů o událostech komiksů, které se rozlévají do našeho světa? Donny Cates to skládá a také to Geoff Shaw nakreslil. Během panelu NYCC Picture Comics, Cates vystavil co nejvíce o této sérii, včetně toho, že mohou existovat některé postavy „Big 2“. Tato měsíční série obrázků, kterou musíte absolutně přečíst, a také se ujistěte, že v listopadu začnete ideální. Na Silvestra to bude s největší pravděpodobností nejvíce mluvit o nové sérii.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spisovatel: Donny Cates
Umělec: Geoff Shaw
Vydavatel: Picture Comics
Datum vydání: 4. listopadu
Oficiální žádost:

Představte si, co jste věřili, byla fantazie … byla skutečná. Stejně jako nyní se k nám připojte, ve světě, kde je pravda mrtvá … a cokoli je možné …

Inovativní powerhouses za bestsellerem, kriticky uznávanou zemí Boha, vyhrává Thanos a Redneck se vrací pro největší představení roku!

Red Atlantis #1

(Obrázek: Red Atlantis #1, Aftershock Comics)

Možná, že komiks Aftershock musel tuto sérii vydat minulý týden – nebo možná den po volbách byl moudrý krok. Ačkoli starosti o násilí obklopující volby do roku 2020 jsou skutečné, naštěstí to šlo hlavně mírumilovné. Stephanie Phillipsová však využívá naše starosti a obavy k výrobě toho, co vypadá jako fantastická špionážní série. Rusové, FBI, hrdinové novináři … je to cokoli, co chcete ve špionážním thrilleru. Pokud jste si nevybrali problém s jedním z nových měsíčních sérií indie 4. listopadu, musíte běžet kamkoli, ale komiks a také jej zkontrolovat ideální.

Spisovatel: Stephanie Phillips
Umělec: Robert Carey
Vydavatel: Aftershock Comics
Datum vydání: 4. listopadu
Oficiální žádost:

Série nevysvětlitelných, divokých zločinů v den voleb kolem USA vede FBI k nule na skryté skupině ruských teroristů.

Když praktikantka žurnalistiky z Texasu jménem Miriam neúmyslně zjistí, že se při vyšetřování smíchá, její život nikdy nebude stejný. S politickou špionáží, zradou a dokonce i kontrolou mysli může odstranit své jméno a zabránit tomu, aby USA vstoupily do nové chladné války?

Monstra: Talk-Stories #1

(Obrázek: monstrress: Talk-Stories #1, Picture Comics)

Zatímco primární série monstrress je na Hiatus, Marjorie Liu a Sana Takeda nám poskytují „talk-příběhy“, což je přesně to, co se zdá. Upřednostňovaná anamorfní postava, Kippa, nám vypráví příběhy, když jí knedlíky. Obecně je Monstress měsíční série Picture Comics, kterou musí každý číst. Na listopad se však potěšením z této bitové přestávky od série mnohem závažnější aspekty. Stejně tak si získat nějaké knedlíky, když jste u toho. Kippa by neměla jíst sám!

Spisovatel: Marjorie Liu
Umělec: Sana Takeda
Vydavatel: Picture Comics
Datum vydání: 25. listopadu
Oficiální žádost:

Přemostění prostoru mezi pátým i šestým obloukem (který pokračuje v lednu 2021), Monstrress se vrací s talk-příběhy, dvoudílnou sérií, která vás zve k knedlíkům vedle ukončení a také poslouchá, jak Kippa vypráví A Definování okamžiku od dětství.

To je náš popisovač, jaký měsíční nezávislý komiks musíte zkontrolovat letos v listopadu, ale opět vychází spousta dalších fantastických titulů. I když jsme vždy dávali naši čtvrtou možnost jako hlavní obrázek, právě zde jsou některé další nezávislé komiksy, které dávají pozor na:

Norská mytologie #2, komiks Dark Equine

Origins #1, Flourish Studios

Rok nula #1, Awa Inc.

Hellboy a také B.P.R.D.: The Seven Wives Club #1, Dark Equine Comics

Scarenthood #1, IDW Publishing

Terminální punks #1, Mad Cave Studios

Upřímně řečeno, tento výpis může pokračovat i dále.

(Vyjádřený obrázek: Inkblot #3, Picture Comics)

Leave a Comment