Falcon a Winter Soldier Cameo měl být součástí černé vdovy

, někdy život napodobuje umění a nutí nás cítit se, jako bychom byli všichni součástí Marvel Set. Ve videu černého vdovského červeného koberce, díky kterému se cítil, jako by se Mobius snažil navigovat novou časovou osu, mluvil prezident Marvel Studios Kevin Feige o tom, jak se měl v černé vdově objevit první Falcon a zimní voják. Ve videu Feige říká:

“Existuje také velikonoční vajíčko, které se původně objevilo první v Black Widow a pak se objevilo ve Falcon a zimním vojákovi, a kvůli pandemii se tato jedna věc trochu zkroutila.” Takže pro fanoušky, kteří sledovali Falcon a zimního vojáka, čeká něco … v tomto filmu je velikonoční vejce (černá vdova). “

Fanoušci již mají docela dobrou představu o velikonočním vejci, o kterém Feige mluví: Julia Louis-Dreyfusová (Seinfeld, Veep) vzhled jako Valentina Allegra de Fontaine, komplikovaná postava, která měla ruku v S.H.I.E.L.D. a Hydra a potenciální romantické vazby na Nicka Furyho a kapitána Ameriky (i když by to mohl být John Walker a ne Sam Wilson vzhledem k tomu, jak Falcon a zimní voják skončil).

Valentina Allegra de Fontaine hovoří s Johnem Walkerem/Image přes ScreenGrab

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Jako připomínka Marvel oznámil svou sestavu fáze 4 na Comic-Con 2019, počínaje Black Widow o dva měsíce dříve a poté Falcon a zimní voják, Wandavision a nakonec Loki. Jak však Feige zmínil, rozvrh natáčení se smíchal, takže fanoušci se nejprve museli vidět Bucky a Sama v akci, což je způsob, jak se před debutem filmu Black Widow objevil portrét Louis-Dreyfus ve Falcon a Winter Soldier. Co to znamená pro MCU? Fanoušci se doufejme, že se o Val dozví více, protože se původně měla objevit v Black Widow. Doufejme, že její postava je více rozlišená než další portrét, jako je její vzhled ve Falcon a Winter Soldier. Zajímavá je také skutečnost, že v komiksu byla po celou dobu svého času se S.H.I.E.L.D. To se pěkně hodí k tomu, že Natasha Romanoffovi je, že je operativním a nebezpečným vrahem KGB. Valův vzhled by také mohl znamenat hlavní body spiknutí pro jiné televizní seriály Marvel. Hawkeye musí ještě vyjít a ta postava byla poslední, kdo viděl Natashu naživu.

Podívejte se na video Kevina Feigeho mluvící o Falcon a Winter Soldier Commeo níže:

Falcon a zimní voják se v současné době streamují na Disney+. Black Widow má premiéru 9. července 2021.

Jak sama Valentina Allegra de Fontaine řekla na konci sokola a zimního vojáka, „věci se chystají být divné.“ Jak si myslíte, že Val postava bude hrát na MCU? Dělá vás její Falcon a Winter Soldier Cameo nadšeni z toho, že ji vidíte v Black Widow? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Hlavní obrázek přes Disney+

Leave a Comment