DC doufá v sérii spin-off filmů pro darebáky v Reeves ‘The Batman

Štědrý den je letos velmi zásadní. Nejen kvůli dovolené, ale proto, že to bude, když budeme pouhých 18 měsíců od data vydání dalšího filmu s Caped Crusader. Jak Warner Bros. připravuje třetí restart této postavy za posledních 15 let, stále doufají, že vytvoří vesmír. Nová zpráva naznačuje, že DC doufá, že spousta darebáků v Batmanu způsobí pro své darebáky řadu spin-off filmů. Možná, že DC bude podpořen úspěchem Jokera v miliardách, chce vybudovat propojený netopýr po celém světě Gotham City Matta Reevese. Nedávno ředitel oznámil, že Alfred bude hrát Andy Serkis, a John Turturro bude hrát gangster Carmine Falcone. (To propůjčuje úniku filmu Batmana, který naznačuje, že se jedná o adaptaci „Long Halloween.)

Před měsíci se šířila zvěsti díky Fatmanovi Kevinovi Smithovi na podcastu Batmana (nyní Fatman Beyond). Navrhli, že film se bude konat zcela v Arkham Azyl. Nepojmenovaný zasvěcenec WB, který hovořil s Variety, tuto pověst odmítl. Potvrdili však, že se tam bude konat část filmu. I když to není žádným překvapením pro spoilerové honičky, to, co člověk řekl dál, je zajímavé. Řekli, že pokud „film funguje“, DC i Warner Bros doufají, že vyvinou spin-off filmy pro darebáky v Batmanu. To, zda se v nich objeví detektiv Temného rytíře Roberta Pattisona, se v nich neobjeví. Zpráva poznamenává, že „klíčové postavy“ v tomto i dražbě ptáků jsou předplaceny pro mnohem více filmů.

Do Bat-Verse: Proč DC chce spin-off filmy pro své darebáky

Obrázek pomocí DC

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Warner Bros. ‘Last vpád do připojeného vesmíru DC Comics Heroes nedokázal přistát. Vzhledem k úspěchu Wonder Woman, Aquaman a Shazam!, Myslel v Hollywoodu, že se zaměřili na jednotlivé příběhy. Přesto, s talentem, jako je Paul Dano jako Riddler, Jeffrey Wright jako komisař Gordon a Colin Farrell jako tučňák, se zdá, že na cestě může být nový spojený vesmír. A nezapomeňme na Zoe Kravitz jako na Catwoman! Všechny tyto postavy se objevily v předchozích Batman Media. Není tedy vidět, že je zásadní poskytnout jim „původní“ filmy nebo samostatné vhazování s Batmanem. Přesto, pokud je Batman hit, který doufají, že to bude, spin-off filmy z DC vyprávějí jednotlivé příběhy o těchto darebácích jako bezpečná sázka.

Přesto se musíme ptát, zda DC nemíří ke stejnému problému na straně filmu, jako tomu bylo v době, kdy se poprvé stala komiksová událost „Krize na neomezených zemích“. S kontinuitou mimo kontrolu a více „Země“, se kterými se má vypořádat, chtěli DC vypravěči upevnit své příběhy. Vzhledem k tomu, že Wonder Woman Gal Gadot’s Wonder Woman a Jason Momoa Aquaman jsou pozůstalými starými DCEU, zdá se pro ně těžké se protínat s Pattisonovým Batmanem. Vzhledem k tomu, že Arrowverse již provádí adaptaci tohoto příběhu, není to ani něco, co by filmy mohly replikovat, aby to napravily. Ale možná je to jedno. Pokud to funguje a prodává vstupenky, nesrovnalosti jsou něco, s čím se fanoušci musí vypořádat.

Co myslíš? Chtěli byste vidět, jak DC a Warner Bros vyvíjejí břidlici filmů pro darebáky Batman? Myslíte si, že je stále možná vesmír DC podobný MCU? Sdílejte své myšlenky, teorie a naděje do budoucnosti v komentářích níže.

Hlavní obrázek pomocí DC

Leave a Comment