Poslední podcast Soul Instalatér Comic pocházející z DC

chlapci za mým oblíbeným podcastem, poslední podcast vlevo, se již pustili do světa publikování. (Viz také: Moje recenze poslední knihy vlevo.) Také se prostřednictvím kouzel fanouškového umění viděli znovuobjevovat jako kreslené postavy. Nyní, s pomocí komiksu DC, kombinují tyto dvě věci do Instalatéru Soul, poslední sérii komiksů podcastů.

Ještě jednou, obnovovač všech věcí posledního podcastu

Myslím, že oficiální kanály nejčastěji popisují poslední podcast vlevo jako skutečný podcast zločinu. I když to určitě pokrývá dosud velkou část jejich výstupu, není to všechno. Například zaznamenali také epizody na témata, která se lišila jako vývoj a šíření bubonického moru v polovině 13. století, aby GEF Talking Mongoose, údajného duchového savce. (Udělal to pro ďábla.)

Úspěch podcastu vedl k živým pořadům a příležitostem pro merchandising. Mají oficiální směs kávy přes jarní podpatky. Také se dostali do podnikání plevelů a prodávali výpary, které pomáhají přínosu z posledního projektu vězně, neziskové organizace, jejímž cílem je osvobodit lidi, kteří jsou ve vězení za zločiny související s marihuanou.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Poslední podcast duší instalatér komiksů přichází letos na podzim

Obrázek přes DC Comics

Série, která bude spuštěna 5. října, bude zahrnovat šest čísel. A navzdory náchylnosti hostitelů posledního podcastu, který se objeví v umění fanoušků, se ve skutečnosti netýkají série. Místo toho to bude smyšlený příběh, který vesele zní jako verze zla nižší třídy. Stačí se podívat na popis oficiálního spiknutí:

“Edgar Wiggins, zneuctěný bývalý student semináře, zoufale hledá způsob, jak odpovědět, o čem věří, že je jeho vyšší volání.” Myslí si, že to našel na semináři pořádaném v hotelové konferenční místnosti od Soul Inturbers, kteří mají stroj, který by mohl být tajemstvím pro dodávání duší od Satana. Edgar je příliš zlomený na to, aby si koupil, ale to nestačí k zastavení tohoto skutečného oddaného: ukradne plány a staví pirátskou verzi s tím, jaké komponenty si může dovolit při své platbě na benzín. Pak jde po démonu, chybí … a nakonec vytáhne něco mnohem horšího. “

John McCrea, známý pro jeho spolupráci s Garthem Ennisem, včetně nechvalně známého herogasmu Mini-Series The Boys Spinoff Mini-Series, dělá umělecké dílo. DC uvolní sérii jako součást jejich DC hororu. Bude k dispozici v obchodech komiksů a jako stažení předplatitelům DC Universe Infinite.

Poslední instalatér duše podcastu bude k dispozici 5. října 2021.

Sdílejte s námi své myšlenky na našich sociálních médiích nebo v těchto komentářích.

Hlavní obrázek prostřednictvím komiksu DC

Leave a Comment