Jak dostat otisky prstů z komiksů

fanoušci komiksů a sběratelů rádi udržují věci čisté a uklizené. Když se týká komiksu, může jakákoli vada snížit hodnotu knihy. Otravná praxe, která drží krok, je pro sběratele důležitá krásná podmínka. Existuje však mnoho způsobů, jak zajistit, aby komiksy zůstaly čisté. Jednou z složitějších značek je bohužel otisky prstů. Komiksy se předpokládají, že se mají číst. Pro sběratele a prodejce jsou otisky prstů známkou smrti. Může být náročné vyčistit značku otisků prstů komiksu, ale je to možné. Proto tato příručka pomůže rozebrat správné ochranné kroky a techniky čištění pro otisky prstů. Pojďme rozebrat, jak dostat otisky prstů z komiksů.

Vyhýbat se otiskům prstů na komiksech

Metoda tisku komiksů ve věku zlata a stříbra byla trochu jiná. Dokonce i nové komiksy jsou zranitelné vůči otiskům prstů. Bez ohledu na to, v jaké době byli publikováni, komiksy jsou stále knihy. Schopnost udržovat krásný stav v průběhu let je těžší a těžší. Pokud sběratelé potěší čtení svých knih, je ještě mnohem pravděpodobnější, že dojde k vadám. Abychom tomu zabránili, četné přijímejte několik různých metod ke čtení a rezervaci stavu komiksů.

Udržujte to na polici

Pro nejvýznamnější sběratele je nutností držet ruce mimo komiksy. To znamená z nákupu, kniha musí být zachována a umístěna do nějakého ochranného případu nějakého druhu. Existuje několik možností pro ochranné případy.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Ochranné pouzdro PVC
PVC pouzdro je těžký materiál zodpovědnosti, který udržuje komiksovou knihu v bezpečí. Kniha je z velké části viditelná, ale ne nutně přitažlivá. Případ je velmi funkcí nad formou a bez jakékoli touhy být stylový, tyto případy jsou skvělou volbou. Mnoho z nich lze nalézt na Amazonu nebo v místních obchodech komiksů.

Měkké křemíkové pouzdro
Měkké křemíkové případy jsou vyzkoušený a skutečný způsob, jak chránit komiksy z otisků prstů. Četné sběratelé papírového zboží, jako jsou obchodní karty, časopisy a komiksy, používá měkké křemíkové pouzdra. Tyto případy chrání před poškrábáním, úniky a otisky prstů. Když je aplikován na komiks, může to vypadat, že není vůbec žádný případ. Vizuální případy křemíku je přitažlivé, protože umožňují komiksu držet svůj původní tvar. Bohužel mají nevýhodu. Protože se jedná o tenký, flexibilní materiál, komiksy v měkkém křemíku se mohou stále ohýbat a deformovat. Kompromis za mnohem viditelnější komiks může stát za to některé, ale ne jiné.

Obrázek kredit: Zdroj animace

Během čtení buďte opatrní, abyste nezískali otisky prstů na komiksy

Při nákupu, aby se zabránilo jakýmkoli značkám ve tvaru prstu na komiksu, měli by čtenáři a vášniví fanoušci opatrní. Čtení komiksu je obvykle docela praktický zážitek. Mnoho sběratelů, kteří rádi udržují své komiksy čisté před otisky prstů, si samozřejmě přečtou jejich sbírku. Aby se zabránilo otiskům prstů, několik věcí může pomoci zajistit, aby se nehody zabránily.

Rukavice nebo ochranné opotřebení rukou
Cíl udržovat otisky prstů mimo komiksy je trochu extrémní. Vzhledem k tomu, jak snadné je označit komiks, někteří sběratelé nosí rukavice. Jistě, zní to jako overkill, ale práci to dělá. Problém se stává, jaké materiální rukavice si vyberete. S gumou může inkoust stále otřen na rukavice a zanechat méně otisků prstů, ale mnohem více inkoustových šmouh. S bavlněnou nebo mikrovláknem mohou stránky zachytit rukavice a trhat nebo trhat. Nehoda, jako je tato, je ještě těžší opravit než značka otisku prstu. Rukavice by měly být používány opatrně, ale otisky prstů se pravděpodobně nedostanou na komiks.

Komiksové stojany
Existují pro čtení knih a komiksů. Tyto kovové nástroje sedí na povrchu jako stůl nebo stůl a umožňují otočení stránky, aniž by musely držet knihu samotnou.

Co když se otisky prstů dostane do knihy? Zde je návod, jak to dostat ven.

Získání otisků prstů z komiksu

Chcete -li odstranit obrázek otisků prstů z vašich nejlepších komiksů a stránek a postav, je třeba zakoupit suchý čistič stránky jako malý umělecký magický gumu. Vezměte si stránku knihy, která má otisky prstů a položte ji na tvrdý a rovný povrch. Ujistěte se, že jemně vtřete suchý čistič stránky do otisku prstu s nízkou až střední silou. Příliš tvrdé tření přinutí otisky prstů hlouběji do knihy. Inkoust stránky může navíc utéct a rozmazat stránky.

Mohu použít čistič tekutiny?

Kapalinové čističe existují pro mnohem odolnější a silnější kousky plátna a papíru. Lepenka nebo kartová plocha se mohou zabývat čističi kapaliny. Komiksy jsou však vytištěny na tenkém papíru, aby byly malé a kompaktní. Tyto kusy papíru se nemohou vypořádat s čističi kapaliny, které najdete v obchodech s uměleckými prodejnami a prodejci zásob.

Vyjde každý otisky prstů?

Pokud se jedná pouze o otisky prstů, ano, měli by vyjít z komiksu. Pokud byl otisk prstu umístěn do komiksu s olejemNebo mastnota, možná ne. Závisí to na tom, jak dlouho otis prst v knize seděl a množství špíny. V průběhu času se do knihy mohou vynořit výtisky vyrobené z přebytečného oleje nebo mastnoty, aby mohly být odstraněny. V těchto případech může být úplné čištění v pořádku, což vyžaduje mnohem více času a úsilí. Pro snadný otisk prstu by však měl být proces rychlý a bezbolestný.

Otisky prstů se musí stát. Pokud sběratelé nekupují své komiksy v rukavicích a neumístěte je přímo do případu, je to přirozené. Z velké části by se odstranění otisků prstů komiksů mělo vyžadovat pouze suchý čistič stránky, jako je magický guma. Tento proces by měl být rychlý a než to víte, komiks by měl být jako zcela nový.

Pro všechno komiksové a geekové kultury související, obraťte se na komické roky! Na cestě k obnově a čištění komiksů budeme mít mnohem více článků. Navíc nejnovější recenze v televizních pořadech, videohrách a samozřejmě komiksu!

Leave a Comment