Jsou Todd Phillips a Joaquin Phoenix již zaregistrováni do pokračování Joker?

Twitter se dnes týkalo slyšení obžaloby v USA a nových emodži Star Wars na hashtagů. Přesto další předmět začal trendovat dříve v den s mnoha lidmi nad tím. Zpráva navrhla, že Todd Phillips a Joaquin Phoenix již podepsali dohodu s Warnerem Brosem k pokračování Joker. Jako první film s hodnocením R, který získal 1 miliardu dolarů (a na rozpočet na milion 60 milionů dolarů), dává pokračování filmu v mnoha ohledech smysl. Přesto, Todd Phillips během tiskové cesty řekl, že nemá žádné plány na pokračování Joker. Také se zdálo, že Joaquin Phoenix chtěl, aby byl tento film jednorázovým příběhem. O miliardu dolarů později se mohou postoje změnit. Takže, dostáváme Joker 2 nebo ne? Odpověď, jako vždy, je komplikovaná.

Co víme o Todd Phillips a pokračování Joker

O tomto filmu bylo od začátku hodně dezinformací. Například se dlouho říká, že poznamenal „Marvel Films Are Cinema“-Thinker Martin Scorsese byl původně připojen k přímému filmu, že? Špatně. Krátce byl v rozhovorech, aby sloužil jako producent tohoto filmu, který Phillips v podstatě učinil jako poctu jeho rané práci. Nic z toho však nepřišlo, protože na Irishmanovi tvrdě pracoval. Dalším detailem cirkulujícím v důsledku toho, že se Joker stal filmem s nejvyšším grossingem, kdy DC a Warner Bros. Lex Luthor a další známí darebáci by získali odvážný příběh o původu bez superhrdiny jako Joker. To také není pravda. Původně Phillips hovořil o filmech „DC Black Label“, ale předal ty, aby vytvořili Joker.

X

Zpráva, že Todd Phillips je již podepsán, aby řídil pokračování Joker, pocházela z hollywoodského reportéra. Řekli, že ředitel se setkal s předsedou WB Toby Emmerich, aby postavil myšlenku na původ. Emmerich, podle zprávy, „balkeded“. Jejich zdroje jim přesto říkaly, že Todd Phillips získal práva na vývoj dalšího odvážného příběhu o původu, pokud vytvořil pokračování Joker. Jiné nejmenované zdroje však řekl termínu, že schůzka se ve skutečnosti nikdy nestala.

Zpráva:

„Více zdrojů uvedlo, že k takovému 7. říjnu mezi Phillipsem a Emmerichem nedošlo k takovému setkání ze dne 7. října a že Phillips nechce sledovat Joker dohlížením na další filmy DC charakteru…. Nikdo neříká pokračování Joker, jednoho dne se nestane. Ale více zdrojů uvedlo, že se ještě nic nestalo a že Phillips a spoluautor Scott Silver se neuskutečnili žádné skutečné kroky k navrhování ještě temnějšího vzestupu postavy Arthura Fleka Joaquina Phoenixe, nebo dokonce k tomu dohodli. “

Mělo by to být dokonce pokračování Joker a měl by to nasměrovat Todd Philips?

Obrázek přes Warner Bros.

Největším problémem s pokračováním Joker je, že by podkopalo velkou část toho, čeho dosáhl Todd Phillips. Jak víte z naší recenze Joker, Fleck je nespolehlivý vypravěč. Očekává se, že fanoušci opustí divadlo a přemýšlejí, jestli něco z toho, co viděli, se skutečně stalo. Na Talk Show Murray Franklin je vše od imaginárního vzhledu po imaginární vztah. Publikum je ponecháno argumentovat, co bylo skutečné a co nebylo. Pokud by provedli pokračování, museli by na to definitivně odpovědět (nebo vytáhnout stejný roubík dvakrát v řadě).

Není pochyb o tom, že kolem Joker bude soustředěný další film. Také úžasný výkon Joaquin Phoenix mu vynesl to nejlepší, aby si postavil znovu, pokud chce. Pokud k tomu dojde, mohlo by být dokonce zajímavé vidět, jak se postava z toho postavy. Přesto má DC velmi zabalenou břidlici filmů a nadcházející série, takže nalezení prostoru pro to může být výzva.

Co myslíš? Měli by se vrátit Todd Phillips a Joaquin Phoenix pro pokračování Joker? Nebo by měl tento filmový stát sám? Sdílejte své myšlenky, teorie a hřiště pro druhý film v komentářích níže!

Hlavní obrázek přes Warner Bros.

Leave a Comment