Hellfire Gala Week Třetí: Postavte se pro World Arakko

X-Men vzkříšil planetu. Planeta. Stejně jako to udělali během gala akce, neméně. Ve středobodu třetího týdne (dobře, celá událost), Hellfire Gala: Planet-Size X-Men, tým 15 mutantů spolupracoval na Terraform Mars. Nejde však jen o vytvoření světa pro miliony mutantů Arakkii, kteří apokalypsa vzhledem k Zemi. X-Men rovněž uvádí „Planet Arakko“ jako financování sluneční soustavy. Zde mohou diplomaté z celé galaxie uspokojit mír a pokusit se vyhnout konfliktům. stejně jako musí být civilní. Mimo limity diplomatické zóny jsou mutanti, kteří chápali válku a trpěli po tisíciletí. Nejsou tedy jen občané – jsou to bezpečnost. Stejně jako to také pomáhá, že přes planetu existuje nová stanice meče „Keep“.

Takže při přemýšlení o tomto obrovském vývoji bylo trochu zklamáním, že další dva tituly Hellfire Gala Week, X-Corp #2 a nové mutanty #19, sotva dokonce diskutovali o mutantním jevu. Pojďme se podívat na to, co se v těchto otázkách stalo, protože nebyly špatné, avšak kataklyzmatické události X-Men velikosti planety vrhají na ně stín velikosti planety.

Hellfire Gala Week Třetí: Nové mutanty#19 měly nemožný úkol: dodržování X-Men velikosti planety

Warlock právě postrádá svého kamaráda Douga-který se oženil s sedmimetrovým mutantním válečníkem jménem Bei the Bloodmoon. K tomu se může někdo spojit. (Obrázek: New Mutants #19, Marvel Comics)

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spisovatel: Vita Ayala
Umělec: Alex Lins
Kolorista: Matt Milla

Rychlá poznámka: Pokud by Hellfire Gala nových mutantů vyšla před X-Men o velikosti planety, cítilo by se to jako zábavná řada charakterových okamžiků a fascinující vývoj. Od Dani a také Rhane mluví o svém pohřešovaném dítěti do Karmy a Magik se trochu koketní. Konečně, k obrovskému tajemství ve středu: Kde je Scout? Je to x23 a také Daken’s Bit Sister, klon Laury, který je klonem Logana (je to podivná rodina). Také je tu tento umělec, který je jen ptákem nových mutantů. Stejně jako by měl být jednou z výjimek X-Force na zákon „Kill No Man“.

Barry umělec? Mnohem víc jako Barry Asshat. (Obrázek: New Mutants #19, Marvel Comics)

Pokud jde o vývoj Hellfire Gala, vidíme jen, že nové mutanty mění jejich šatníky (a Warpath uvízl v jeho elegantním polštáři) na Marsu, což signalizovalo následnou stranu. Potenciálně pouze mutanty. O tom, co přichází pro svět dříve chápaný jako Mars, však příliš neobjevujeme, co bude dál pro svět. Ani nezjistíme přesně, jak to Arrakii spustí nebo kdo je tajemný regent. Moje peníze jsou na apokalypse. Samozřejmě, scéna na Marsu se nemohla objevit před X-Men o velikosti planety, ale s drobným vylepšením by to mohlo být na začátku třetího týdne Hellfire Gala, stejně jako by to neuvěřitelně smíchalo se všemi V této události probíhá další rogulost.

Také stínový král zavraždil skauta, nedospělý dívka, takže je tu také.

Hellfire Gala Týden třetí: X-Corp#2 je hlavně společnost i obchodní válka … a ne moc Mars

Tento typ přitažlivosti mi skutečně připomíná můj bývalý. (Obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

Spisovatel: Tini Howard
Umělec: Alberto Foche
Kolorista: Sunny Gho

V planetě X-Man jsme viděli mutanty kurátorovat svou vlastní planetu. Mutanti, kteří spolupracovali na přestavbě, šokovali svět. Mezitím v X-Corp #2 vidíme pozoruhodné potěšení z…

Správa kuchyně!

(Obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

PRACOVNÍ POHOVORY!
(Obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

Nasazení make -upu!
(Obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

HOLENÍ!
(Obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

Přestože X-Corp #2 přichází na konci třetího týdne Hellfire Gala, nevidíme Mars nebo dokonce slyšíme o tom. Ještě mnohem více než noví mutanty #19, X-Corp by měl přijít před X-Men o velikosti planety. Je obtížné dokonce uvést, jestli to bylo skvělé nebo ne proto, že po celou dobu, kdy čtete, přemýšlíte: „Co se děje na Marsu – nebo je to svět Arakko teď – nebo je to koule formálně chápaná jako Mars, nebo tofkam zkrátka.

Nicméně, stejně jako nové mutanty #19, je to skvělý komiks. Abychom byli spravedliví, nacistický mutant von Strucker sourozenci se pokoušejí zavraždit členy X-Corp a jsou spokojeni s ošklivějšími stranami Monetu i Angel-pokání i Archangel. Je prostě politováníhodné, že to došlo na konci třetího týdne Hellfire, když jsme byli všichni stále odfouknut obrovskou ohňostrojem.

Alespoň Warlock, Doug, stejně jako Bei Blood Moon jsou na konci kamarádi. (Obrázek: New Mutants #19, Marvel Comics)

(Vyjádřený obrázek: X-Corp #2, Marvel Comics)

Leave a Comment